Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanėlės. VI tema

QUOTE(ernesin @ 2009 05 14, 23:57)
Sveikos, garbanės 4u.gif , man irgi azerbaidženietės garbanos wub.gif  wub.gif  wub.gif

labukas 4u.gif
Atsakyti
Kaip graziai lietuvis dainavo, net pasiurpau wub.gif wub.gif wub.gif

tik galejo lietuviskai, o ne rusiskai ant galo doh.gif
Atsakyti


nežinau unsure.gif kažko trūko ir tas gale balso pavirpinimas mažkoks be ryšio, ale kaip batai blizgėjo bigsmile.gif komentatoriui patiko neįtikėtina liepsna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 15, 00:04)
Kaip graziai lietuvis dainavo, net pasiurpau wub.gif  wub.gif  wub.gif

tik galejo lietuviskai, o ne rusiskai ant galo doh.gif

visiskai sutinku 4u.gif tikrai graziai padainavo, tik man vistiek tu zmoniu vaizdu truko smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 14, 23:04)
Kaip graziai lietuvis dainavo, net pasiurpau wub.gif  wub.gif  wub.gif

tik galejo lietuviskai, o ne rusiskai ant galo doh.gif

o mano manymu sulindom i subine be muilo rusams doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zuosytia @ 2009 05 14, 21:05)
[/color]
visiskai sutinku 4u.gif  tikrai graziai padainavo, tik man vistiek tu zmoniu vaizdu truko smile.gif  4u.gif


Tie vaizdai labiau salej ziurint matosi, o per TV net nebutu parode turbut. o kodel rusai neleido rodyt?

P.S. Per UK TV vis rasoj apacioj kad negalima balsuot uz sita pusfinalini g.gif tada Lietuvai sakes, is UK didziausius balus gaudavo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 05 15, 00:06)
o mano manymu sulindom i subine be muilo rusams  doh.gif  schmoll.gif

norint niekam nelyst i sikna turejo lt dainuot, nes tai musu kalba, o kad ir kokia kita kalba butu buvusi, butu buve lindimas, mano nuomone unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 15, 00:09)
Tie vaizdai labiau salej ziurint matosi, o per TV net nebutu parode turbut. o kodel rusai neleido rodyt?

P.S. Per UK TV vis rasoj apacioj kad negalima balsuot uz sita pusfinalini g.gif tada Lietuvai sakes, is UK didziausius balus gaudavo unsure.gif

o kodel negalima balsuot??
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 05 14, 21:06)
o mano manymu sulindom i subine be muilo rusams  doh.gif  schmoll.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Bet latviai visa daina rusiskai sukale, beto ir vardas Sasha Son(g) jau pats kalba uz savo kilme rolleyes.gif

Rusu angliskas akcentas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif seniai tokio negirdejau
Atsakyti

visi šiandien lenda biggrin.gif

gal man kaip pirmą kart girdint dainą taip, bet jautėsi ir jauduliukas...o iš vis tai juk aš už jį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuosytia @ 2009 05 14, 21:10)
o kodel negalima balsuot??


net neisivaizduoju g.gif

Oho kokia Ukrainos stripere bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chardonnay...: 14 gegužės 2009 - 22:14


jop šian balsuot negalim, nes turėjom teisę trečiadienį, tp per daug balsuotojų ar kažkas panašaus kad neperkraut linijų nu vnz irgi šian tesužinojau tai prakeikiau aš juos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 15, 00:15)
jop šian balsuot negalim, nes turėjom teisę trečiadienį, tp per daug balsuotojų ar kažkas panašaus kad neperkraut linijų nu vnz irgi šian tesužinojau tai prakeikiau aš juos  doh.gif

dave balsuot praeita karta, kad si nebalsuotu niekas uz lt doh.gif
Atsakyti