Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanėlės. VI tema

QUOTE(gutte86 @ 2009 05 16, 19:37)
medus+trynys+aliejus ir man superine kauke  drinks_cheers.gif  tik kad seniai bedariau... reiks pasitaisyti  ax.gif 
man atrodo, kad galus pakerpant (ypac garbanems) visada lieka nepakirptu galiuku  doh.gif  as pati kai kerpu galiuksu tai saziningai kiekviena sruoga isciupineju, kazin ar kirpykloj taip atidziai galiukus trumpintu  g.gif


Butinai pasidaryk, as laikiau apie 4 val paskutini karta bigsmile.gif

Man pats geriausias jausmas gryzus is kirpyklos zinot kad visi galai pakirpti ir sveiki bigsmile.gif man kai gera sprindi nukirpdavo, tai kur jau ten liks issisakousiu unsure.gif galai tokie svelnus buna wub.gif
Papildyta:
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 16, 19:40)
As  drinks_cheers.gif

Jau laukiu pradzios  bigsmile.gif


Oj kaip smagu drinks_cheers.gif einu koki kokteiliuka susimaisysiu, bus linksmiau ziuret mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 16, 21:42)
Butinai pasidaryk, as laikiau apie 4 val paskutini karta bigsmile.gif

Man pats geriausias jausmas gryzus is kirpyklos zinot kad visi galai pakirpti ir sveiki bigsmile.gif man kai gera sprindi nukirpdavo, tai kur jau ten liks issisakousiu unsure.gif galai tokie svelnus buna wub.gif


as kai kerpu tai maximum 1cm lotuliukas.gif bet kai saziningai isziuriu visas sruogas, tai zinau, kad visus pasikerpu rolleyes.gif o jei kirpykloj kirpeja nutrumpintu per sprindi, tai tada nezinau ka jai padaryciau gun_rifle.gif
nes mano plaukai neilgi, tai sprindis man tolygus mirciai lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 16, 21:45)
Oj kaip smagu drinks_cheers.gif einu koki kokteiliuka susimaisysiu, bus linksmiau ziuret mirksiukas.gif  ax.gif


as tik stikline vandens su citrina pasistacius lotuliukas.gif darbe as blaivininke biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 16, 19:49)
as kai kerpu tai maximum 1cm  lotuliukas.gif  bet kai saziningai isziuriu visas sruogas, tai zinau, kad visus pasikerpu  rolleyes.gif  o jei kirpykloj kirpeja nutrumpintu per sprindi, tai tada nezinau ka jai padaryciau  gun_rifle.gif
nes mano plaukai neilgi, tai sprindis man tolygus mirciai  lotuliukas.gif
Papildyta:
as tik stikline vandens su citrina pasistacius  lotuliukas.gif  darbe as blaivininke  biggrin.gif


As pati prasau kad trumpai kirptu, tada nereik daznai lakstyt tik biski ataugus. kai pati galus kirpdavausi, irgi tik po 1 cm lotuliukas.gif

Vaje kaip ilgai dirbi blink.gif
Atsakyti


aš ir jungiuosi su kokteilio taurė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 16, 21:57)
As pati prasau kad trumpai kirptu, tada nereik daznai lakstyt tik biski ataugus. kai pati galus kirpdavausi, irgi tik po 1 cm lotuliukas.gif

Vaje kaip ilgai dirbi blink.gif


as darba tik pradejau doh.gif
Atsakyti


gražus akiai šou bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 16, 20:03)
aš ir jungiuosi su kokteilio taurė  mirksiukas.gif


Jau laukem 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 16, 22:03)
aš ir jungiuosi su kokteilio taurė  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Koks atidarymas thumbup.gif
Papildyta:
Tik Dimos plaukai be rysio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 16, 22:09)
Koks atidarymas thumbup.gif
Papildyta:
Tik Dimos plaukai be rysio doh.gif


Stengiasi Rusija, stengiasi biggrin.gif
Kiti vedejai bigsmile.gif , pagaliau clap.gif
Atsakyti


Dima Bilanas super pasirodė wub.gif


vedėjai normalūs šiandien thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 16, 20:10)
Dima Bilanas super pasirodė  wub.gif
vedėjai normalūs šiandien  thumbup.gif


Alsu kaip graziai atrodo wub.gif
Papildyta:
UK komentatorius sake kad per atranka Lietuva labai gerai pasirode thumbup.gif
Papildyta:
Nu nzn, gal per mazai kokteliuko sikart, bet per pusfinali man kazkaip daug geriau Sasha dainavo unsure.gif
Atsakyti