Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanėlės. VI tema

QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 16, 20:31)
Labu hi.gif
Kada paskutini karta kirpai? kai sruogom daze?


as kirpykloj nesu kirpusi plauku lotuliukas.gif
o galus kirpau kovo gale. Jeigu db kirpsiu, tai reiks ziureti, kada vel bus priespilnis - bandau pagal menuli kirpti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 16, 19:30)
va, prie to pacio paklausiu - kiek tavo kirpeja ima uz pakarpymaax.gif kurioj kirpykloj ji darbuojasi?  blush2.gif
nes jau kai susiruosiu dazyti arba kirptis, tai eisiu pas tavaja  rolleyes.gif


mane kerpa visada su nuolaida ax.gif tai net nežinau kiek tiksliai,bet jei nori galiu paklausti jos mirksiukas.gif už pakirpimą labai daug nebus..
o kirpykla yra Taikos pr. 102,visai netoli BIG PC.nemoku nupasakot blush2.gif

QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 16, 19:31)
Pasikarpyk labiau bigsmile.gif ar jau susigalvojai kokios tiksliai sukuosenos nori? ax.gif


na manęs visada klausia kiek noriu,kad nukirptų,kokio ilgio.. tai iki šiol aš neleisdavau daug nukirpt.. blush2.gif tai faktas,kad vėl iškarpys,ale kiek nežinau dar.. pirma reikia į LT sugrįžt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(magistrante @ 2009 05 16, 20:42)
mane kerpa visada su nuolaida  ax.gif tai net nežinau kiek tiksliai,bet jei nori galiu paklausti jos  mirksiukas.gif už pakirpimą labai daug nebus..
o kirpykla yra Taikos pr. 102,visai netoli BIG PC.nemoku nupasakot  blush2.gif


butu gerai, jei paklaustum blush2.gif bet jau man su kirpejom taip nesiseka, tai bijau, kad negerai iskarpys, juolab, kad kirpsiuos kirpykloj pirma karta doh.gif
siand laikrasty maciau foto, kaip atrodo suskeldejes plauko galiukas per mikroskopa blink.gif baisiai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 16, 18:38)
o galus kirpau kovo gale. Jeigu db kirpsiu, tai reiks ziureti, kada vel bus priespilnis - bandau pagal menuli kirpti  smile.gif

Ar pastebejai koki skirtuma kerpant pagal menuli? g.gif as net neseku ir neisivaizduoju pagal koki reikia kirpt.. unsure.gif

QUOTE(magistrante @ 2009 05 16, 18:42)
na manęs visada klausia kiek noriu,kad nukirptų,kokio ilgio.. tai iki šiol aš neleisdavau daug nukirpt..  blush2.gif tai faktas,kad vėl iškarpys,ale kiek nežinau dar.. pirma reikia į LT sugrįžt  bigsmile.gif

Pasikarpyk daugiau, vasara ateina, bus smagiau mirksiukas.gif kada planuoji i LT gryzt?
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 16, 20:50)
Ar pastebejai koki skirtuma kerpant pagal menuli? g.gif as net neseku ir


dar tik viena karta tekirpau, o raso, kad puse metu reikia taip pagal menuli ir kai jis mergeles zenkle yra - tada plaukai greiciau auga. Siaip auga jie man siek tiek greiciau, bet kazin ar nuo to menulio g.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 16, 18:50)
siand laikrasty maciau foto, kaip atrodo suskeldejes plauko galiukas per mikroskopa  blink.gif  baisiai  blink.gif


Va taip:
user posted image
blink.gif ohmy.gif bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 16, 20:59)
Va taip:
user posted image
blink.gif  ohmy.gif  bijau.gif


po tokio vaizdelio kyla noras eziuku nusikirpti lotuliukas.gif
Atsakyti
Ka dar radau:

Lūžinėjančius plaukų galiukus patariama reguliariai tepti natūraliu medumi ir palaikius 5–10 minučių išskalauti.

Reikes pabandyt pries plovima ne aliejum, o medum sutepus palaikyt bigsmile.gif blogiau nebus mirksiukas.gif as niekaip negaliu atsidziaugti savo auksines kaukes (medus, trynys, aliejus) poveikiu bigsmile.gif good.gif wub.gif nei viena pirktine kauke nei puse tokio rezultato nedave. plaukai tooookie lengvuciai ir purus pasidaro, nors apimties dvigubai daugiau atrodo bigsmile.gif tik dar ispaudziau alijosiaus si karta

Papildyta:
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 16, 19:04)
po tokio vaizdelio kyla noras eziuku nusikirpti  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir man baisu pasidare kad toki grozi galiu ir as turet blink.gif (neseniai kirpau, bet kas ten zino, gal kokia sruoga ir issisuko nuo zirkluciu) unsure.gif

Sita foto matei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chardonnay...: 16 gegužės 2009 - 20:09
eikit sau su tokiom nuotraukom blink.gif doh.gif

QUOTE(gutte86 @ 2009 05 16, 19:50)
butu gerai, jei paklaustum  blush2.gif  bet jau man su kirpejom taip nesiseka, tai bijau, kad negerai iskarpys, juolab, kad kirpsiuos kirpykloj pirma karta  doh.gif


nebijok,blogiau tikrai nebus mirksiukas.gif aš manau,kad ji kirpėja gera 4u.gif pasišnekėsi su ja apie savo baimes ir bus viskas ok mirksiukas.gif

QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 16, 19:50)
Pasikarpyk daugiau, vasara ateina, bus smagiau mirksiukas.gif kada planuoji i LT gryzt?


tai grįšiu tik rugsėjį geriausiu atveju.. nes man pasas galiot baigiasi ir darysiuos per ambasadą,nes tuo metu negaliu grįžt,tai velnias žino kiek užtruks.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 16, 21:08)
Ka dar radau:

Lūžinėjančius plaukų galiukus patariama reguliariai tepti natūraliu medumi ir palaikius 5–10 minučių išskalauti.

Reikes pabandyt pries plovima ne aliejum, o medum sutepus palaikyt bigsmile.gif blogiau nebus mirksiukas.gif as niekaip negaliu atsidziaugti savo auksines kaukes (medus, trynys, aliejus) poveikiu bigsmile.gif good.gif  wub.gif nei viena pirktine kauke nei puse tokio rezultato nedave. plaukai tooookie lengvuciai ir purus pasidaro, nors apimties dvigubai daugiau atrodo bigsmile.gif tik dar ispaudziau alijosiaus si karta

Papildyta:
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  ir man baisu pasidare kad toki grozi galiu ir as turet blink.gif (neseniai kirpau, bet kas ten zino, gal kokia sruoga ir issisuko nuo zirkluciu) unsure.gif

Sita foto matei?


medus+trynys+aliejus ir man superine kauke drinks_cheers.gif tik kad seniai bedariau... reiks pasitaisyti ax.gif
man atrodo, kad galus pakerpant (ypac garbanems) visada lieka nepakirptu galiuku doh.gif as pati kai kerpu galiuksu tai saziningai kiekviena sruoga isciupineju, kazin ar kirpykloj taip atidziai galiukus trumpintu g.gif
Atsakyti
QUOTE(magistrante @ 2009 05 16, 19:18)
tai grįšiu tik rugsėjį geriausiu atveju.. nes man pasas galiot baigiasi ir darysiuos per ambasadą,nes tuo metu negaliu grįžt,tai velnias žino kiek užtruks..  doh.gif


Neturetu ilgai uztrukt, sesuo per ambasada tvarkes tai greit gavo.

Ar kas nors jungsis kartu ziuret Eurovizijos? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(magistrante @ 2009 05 16, 21:18)
eikit sau su tokiom nuotraukom  blink.gif  doh.gif
nebijok,blogiau tikrai nebus  mirksiukas.gif aš manau,kad ji kirpėja gera  4u.gif pasišnekėsi su ja apie savo baimes ir bus viskas ok  mirksiukas.gif

jei ir sita kirpeja man negerai ka nors su galva padarys, tai tada perzegnosiu visas kirpyklas ir daugiu ten kojos nekelsiu gyvenime lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 16, 21:38)

Ar kas nors jungsis kartu ziuret Eurovizijos?  bigsmile.gif



As drinks_cheers.gif

Jau laukiu pradzios bigsmile.gif
Atsakyti