Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų produktų parduotuvės

bet toje parduotuvėje antakalnyje labai nedidelis pasirinkimas, maksimose daugiau buna.
Atsakyti
QUOTE(fishe @ 2007 06 22, 15:11)
bet toje parduotuvėje antakalnyje labai nedidelis pasirinkimas, maksimose daugiau buna.

Bet aš pabandžiau košę iš grūdų,tai neapsakomo šlykštumo g.gif ,va tau ir ekologija,aišku visa kita tai tikrai verta dėmesio,bet su košėm tai atsargiai,na bent jau man visai fu buvo,tai net nedrįsau saviškei duoti ragauti 4u.gif
Atsakyti
nevalgo mano dziaugsmas tu ekologisku kosiu, net bandziau skanint vaisiu tyrele, nu netinka jam ir viskas schmoll.gif
Atsakyti
Perku Milupos ekologiskas - valgo avizu ir ta ryziai-kukuruzai.
Atsakyti
QUOTE(fishe @ 2007 06 22, 15:11)
bet toje parduotuvėje antakalnyje labai nedidelis pasirinkimas, maksimose daugiau buna.

As nemanau, kad pagrindinis kriterijus renkantis sveikus produktus turi buti tik zodis "ekologiskas". Yra ir daugiau svarbiu dalyku, t.y. , kad nebutu E, kartais sveiki produktai buna su omega3. Tokiu produktu galima paieskoti ir iprastose parduotuvese.
Atsakyti
QUOTE(Ingute25 @ 2008 02 16, 17:40)
As nemanau, kad pagrindinis kriterijus renkantis sveikus produktus turi buti tik zodis "ekologiskas". Yra ir daugiau svarbiu dalyku, t.y. , kad nebutu E, kartais sveiki produktai buna su omega3. Tokiu produktu galima paieskoti ir iprastose parduotuvese.

Pritariu. Tas zodis ekologiskas skamba taip pat nekonkreciai, kaip ir pzv.zodis grazus. Tie visi turgeliai, kur visi skelbiasi prekiaujantys sveikais produktais, sunku man turgeliuose tiketi tuom, ka koks zmogus is po prekystalio sako. As labiau tikiu dideliais gamintojais, kurie pateikia informacija ant pakuociu etikeciu.
Atsakyti
mačiau per TV reklamą, kad ekologiškų daržovių galima nusipirkti Halės turguje (Vilniuje). Ar kas nors daugiau apie tai žinote? (Halės turguj išvis nė karto nesu buvusi blush2.gif )
Atsakyti
NEžinojau- kad halės turguje galima nusipirkt...

O dėl ekologiškų prekių: perkame ir mes: ekologiškas kruopytes, daržoves pagrinde atsivežame iš kaimo... Na dar bio- jogurtą kur sužymėtos ekologiški produktai...
Atsakyti
QUOTE(Geikutux @ 2007 04 17, 10:04)
Geras thumbup.gif Antakalny gyvenam. Gal galima tikslesnį adresiuką. Iš anksto dėkoju už info 4u.gif

Ta parduotuve antakalnio 78 berods,jei neklystu ax.gif ir darzoviu asortimentas nuo metu laiko priklauso smile.gif juk kokios cukinijos iki dabar niekaip neislaikysi doh.gif
QUOTE(loncelotas @ 2007 04 17, 11:47)
Kad adresiuko nežinau  verysad.gif Parduotuvė yra tame name, kur ir Camelijos vaistinė, prieš pėsčiųjų perėją prie poliklinikos (ne prie šviesoforo). Gal rasi? 4u.gif

QUOTE(HIGHWAY @ 2007 05 17, 14:37)
Geras o senai inai atsirado ? Nekada jos nemačiau schmoll.gif  O koks pavadinimas gal yra?

Siaip galima pirkti ir internetu, ju puslapis www.ekologiskiproduktai.lt
Kazin ar turguose pardavejai turi koki popieriuka, irodantys, kad produktas tikrai ekologiskas g.gif Maciau pas mus turgely viena karta tokia ne pacios tvarkingiausios isvaizdos babute, kuri prie braskiu parasius ant kardoniuko "ekologines" lotuliukas.gif griuk negyvas, niekad nepatikeciau doh.gif ir tokiom "ukininkem" ekoagros galetu baudele kokia uzdet, nes mulkina pirkejus doh.gif
QUOTE(Ingute25 @ 2008 02 16, 16:40)
As nemanau, kad pagrindinis kriterijus renkantis sveikus produktus turi buti tik zodis "ekologiskas". Yra ir daugiau svarbiu dalyku, t.y. , kad nebutu E, kartais sveiki produktai buna su omega3. Tokiu produktu galima paieskoti ir iprastose parduotuvese.

na, drisciau labai suabejot, jei ten nera, dar nereiskia, kad bus geras produktas. juk ir gamybos ir auginimo metu visokiu brudu prigruda doh.gif
Atsakyti
Girdejau, kad ekologisku produktu parduotuve yra Fabijoniskes. Gal kas zinote kur ji yra?
Atsakyti
Mes gyvename Antakalny, visai salia ekologisko maisto parduotuves. Anksciau nuolat lekdavau i ta parduotuve, pirkti duonos, kiausu, arbatos, mesos, jogurto. Ir dabar jogurtus ir mesa parukyta dazniausiai perku tik ten. Taciau kitu prduktu kainos yra gerokai ispustos, pvz kiausinis kainuoja 1 lita, uz duona irgi gerokai permoki. Keliskartus nusipirkau supelijusios duonos.
Siuo metu salia Antakalnio kliniku sestadieniais buna turgelis, kur ukininkai atveza mesos, kalakutienos, darzoviu, duonos gaminiu, pieno produktu. Tikrai smagu apsipirkti. ir kiek pirkau labai skanus gaminiai.
Atsakyti
Aš irgi esu pastebėjusi, kad kainos ten ohoho kokios. Bet kadangi daugiau niekur nėra pirkti mėsos kumpio rūkyto ir dešros, dėl jų važiuoju ten. Tai tuo pačiu perku ir kosminės kainos kiaušinių. Jogurtas irgi labai brangus, bet man labai skanus tas su persikais. Ir dar žiauriai skanus varškės sūris su razinom. Vien dėl jo galiu važiuoti į kitą miesto galą tongue.gif O duona ir kiti kepiniai man asmeniškai ten neskanūs schmoll.gif Jau verčiau perku Viči ekologiškas duonas visokias, tos bent jau skanios thumbup.gif

Ir kodėl visos ekologiškų prekių parduotuvės būtinai kitame miesto gale? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaizele: 28 vasario 2009 - 18:11