Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų produktų parduotuvės

Aciu varla'i uz patarimus. Siandien pagaliau pavyko nuvykti i ekologisku produktu muge Konarskio g. (Vilniuje) - kaip tik ir nusipirkau minetuju trapuciu, nepatarta turbut ir demesio nebuciau atkreipusi smile.gif is ties, turiu pasakyti, kad mugeje galima nusipirkti ne vien ekologisku darzoviu, medaus, vaistazoliu arbatu, bet radau ir grudu bei ju dribsniu - pirkau mieziu, rugiu, kvieciu, avizu dribsniu. Tais grudais prekiavo malonus ukininkas berods is Raseiniu, paminejo, jog "Puikio" (arba "pukio") kosems grudai perkami is jo. pas ji ir tu minetu koseliu galima buvo isigyti. tai stai grizau visa patenkinta siandien, nes Maximos eko skyriuje buvau radusi tik ekologisku grikiu smile.gif Visoms sekmes ir aciu uz info ! smile.gif
Atsakyti
Ką jūs darot su gėrimais? Aš neseniai užtikau natūralius uogų sirupus. Rašo nei vieno E. Čia ekologiška produkcija ar ne? Vaikai labai mėgsta arbatas iš šitų sirupų.
Atsakyti
QUOTE(aura4 @ 2005 12 09, 14:50)
smile.gif Sveiki.Forume skaičiau,kad mamos leliukams perka šaldytas daržoves,tipo jose nėra nitratų,chemikalų ir taip toliau.Ar tai tiesa .ir .jei taip,tai kur tas visas brudas šaldant dingsta?

As i darzoviene kartais imetu saldytu zirneliu ar sparaginiu pupeliu, manau paskanina siek tiek darzovienes, o ar yra ten daug vitaminu tai pasakyti negaliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(marytė @ 2006 02 12, 17:45)
Ką jūs darot su gėrimais? Aš neseniai užtikau natūralius uogų sirupus. Rašo nei vieno E. Čia ekologiška produkcija ar ne? Vaikai labai mėgsta arbatas iš šitų sirupų.



Kiek pamenu, ekologiškų sertifikuotų sirupų nėra, o tai kad etiketėje nėra nei vieno E, tai gali buti tiesiog akiu apmulkinimo triukas, kadangi tie pardavejai, kurie del to nenori prarasti pirkėjų, tų E raidžių tiesiog vengia, visas tas medžiagas įvardija žodžiu, pvz. E330 yra doh.gif citrinos rūgštis, E330 - blink.gif atrodo labai baisiai, o užrašas - citrinos rūštis - jau daug priimtiniau mūsų akiai - ar ne lotuliukas.gif ?
Nemanau, kad tie sirupai blogi, bet turbūt geriausia ir saugiausia naudot mūsų pačių ar močiučių per vasara pagamintų uogienių ir kompotų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(junga @ 2006 02 04, 21:23)
Aciu varla'i uz patarimus. Siandien pagaliau pavyko nuvykti i ekologisku produktu muge Konarskio g. (Vilniuje)
is ties, turiu pasakyti, kad mugeje galima nusipirkti ne vien ekologisku darzoviu, medaus, vaistazoliu arbatu, bet radau ir grudu bei ju dribsniu - pirkau mieziu, rugiu, kvieciu, avizu dribsniu. Tais grudais  prekiavo malonus ukininkas berods is Raseiniu, paminejo, jog "Puikio" (arba "pukio") kosems grudai perkami is jo. pas ji ir tu minetu koseliu galima buvo isigyti.


Ir aš buvau grįžusi visa patenkinta, bet kai pradėjau iš tų dribsnių virti košes, tai nuotaika kiek pasikeitė. Bent jau avižų dribniai tai labai prastai iškulti, nes pilni, kaip aš sakau "ašutų", na, suspaustų avižos grūdo apvalkalėlio. Nežinau, kaip tiksliau tai pavadinti. Mano galva jų neturėtų ten būti schmoll.gif. Bent jau aš nesubebėjau jų visų iš tų dribsnių išrinki, doh.gif mažoji panelė labai pasipiktino jų suradusi, springo, kosėjo ir kitą kartą atsisakė tą košę valgyti...Kariavau taip savaitę ir neapsikentusi nupirkau Milupos dribsnių,kiek skaičiau jie bej okių priedų, saldiklių, kitaip tariant natūralūs.
Atsakyti
Sveikos panelytes,

kad ir seniai diskutavot apie ekologiskus produktus, bet as isiterpsiu. Kadangi pati dirbu su ekologisku produktu rinkos tyrimais, tai nemazai informacijos zinau. Jeigu snekame apie kauna, tai eologisku produktu galima isigyti maximose, Girstupio turgelyje, kieviena penktadieni Daukanto gatveje, naujoje ekologisku produktu parduotuveje Vilniaus gatveje, taip pat sveiko maisto parduotiveje savanoriu pr. priesais Hyper maxima. Na dar yra ozku pieno rpoduktu ir Iki bei Rimi. Daigintu kvieciu, rugiu galima isigyti ir Sile. Darzoves pigiausios mugese, o gurud produktu kainos mazai skiriasi ir kai kuruios net pigesnes prekybos centruose.
Atsakyti
ekologisku prodktu skyrius yra ir dainavos prekybos centre kaune.

maisto priedu (pazymeti E) ir ekologiskumo savokos labai skiriasi ir nereiktu ju maisyti. Kaip beje ir tai, kad jei produkte yra maisto priedu, kurie zymimi E raide tai jokiu budu nereiskia, kad tai jau 'nuodas". Pvz naturalus bulviu krakmolas irgi turi E raide, taciau jis naturalus, ne joks ne sintetinis ir nereikia taip bijot.


O ekologiskiems produktams yra dar daugiau reikalavimu tiek sudetinems dalims, tiek tu produktu gamybai. kazkuri rase apie puslapi ekoagros.lt, tai vat jei tai lietuviskas ekologiskas produktas, tai ant jo turi buti ekoagros sertifikavimo zenklas. Ir tame puslapyje galima tikrai pasiziureti kokios imones lietuvoje gamina ekologiskus produktus.

Vaikams aisku aktualu ekologiskos darzoves, uogos, visokie grudu gaminiai, pieno produktai

Nu pvz mane tai maxima nervina, kai bando apdumti pirkejus turedami beveik du identiskus zenklus (linea vitalis ir llinea oecologica) Zenklai identiski, lentynos buna salia, tik produktai absoliuciai skirtingi blink.gif blink.gif Vieni ekologiski, kiti-ne
Atsakyti
QUOTE(Bitelė @ 2006 03 02, 14:41)
Ir aš buvau grįžusi visa patenkinta, bet kai pradėjau iš tų dribsnių virti košes, tai nuotaika kiek pasikeitė. Bent jau avižų dribniai tai labai prastai iškulti, nes pilni, kaip aš sakau "ašutų", na, suspaustų avižos grūdo apvalkalėlio. Nežinau, kaip tiksliau tai pavadinti. Mano galva jų neturėtų ten būti schmoll.gif. Bent jau aš nesubebėjau jų visų iš tų dribsnių išrinki,  doh.gif mažoji panelė labai pasipiktino jų suradusi, springo, kosėjo ir kitą kartą atsisakė tą košę valgyti...Kariavau taip savaitę ir neapsikentusi nupirkau Milupos dribsnių,kiek skaičiau jie bej okių priedų, saldiklių, kitaip tariant natūralūs.

Taigi ten sėlenos, pati vertingiausia grūdų dalis cool.gif
Atsakyti
As irgi apsiperku "Tatulos" ekologiniu darzoviu mugej, thumbup.gif o va apie ekologiniu produktu parduotuve Palangos gtv.,tai pirma karta isgirdau, reiks apsilankyti. g.gif Aciu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vakar radau ekologiškų produktų parduotuvę po nosim lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pačiame Antakalnyje prie poliklinikos. Atrodo vos ne kasdien pravažiuoji, bet pamačiau tik vakar 4u.gif Žodžiu - daržovių menkai, kruopyčių yra, o kas patiko labiausiai yra ekologiško aliejaus. O didesniems ir varškytė, ir dešrytė,ir net kiaušiniai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loncelotas: 17 balandžio 2007 - 09:33
QUOTE(loncelotas @ 2007 04 17, 10:33)
Vakar radau ekologiškų produktų parduotuvę po nosim  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Pačiame Antakalnyje prie poliklinikos. Atrodo vos ne kasdien pravažiuoji, bet pamačiau tik vakar  4u.gif  Žodžiu - daržovių menkai, kruopyčių yra, o kas patiko labiausiai yra ekologiško aliejaus. O didesniems ir varškytė, ir dešrytė,ir net kiaušiniai  thumbup.gif

Geras thumbup.gif Antakalny gyvenam. Gal galima tikslesnį adresiuką. Iš anksto dėkoju už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Geikutux @ 2007 04 17, 11:04)
Geras thumbup.gif Antakalny gyvenam. Gal galima tikslesnį adresiuką. Iš anksto dėkoju už info 4u.gif

Kad adresiuko nežinau verysad.gif Parduotuvė yra tame name, kur ir Camelijos vaistinė, prieš pėsčiųjų perėją prie poliklinikos (ne prie šviesoforo). Gal rasi? 4u.gif
Atsakyti