Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo priemonės - 2

QUOTE(sanija @ 2012 04 11, 13:38)
Vos nesusigundžiau užsisakyti internetu  doh.gif  Vis tik pirmiau nuejau i parduotuve pauostyti to "gaivaus kvapo"  doh.gif  SMIRDA JIE...  ukišku muilu  unsure.gif  Suprantu jei alergija ar mazas vaikutis... tada gal reikia tokių....

tam yra minkstiklis, jeigu kvapas erzina, bet siaip kai issiskalbia tai tikrai nesijaucia to ukisko kvapo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sanija @ 2012 04 11, 13:38)
Vos nesusigundžiau užsisakyti internetu  doh.gif  Vis tik pirmiau nuejau i parduotuve pauostyti to "gaivaus kvapo"  doh.gif  SMIRDA JIE...  ukišku muilu  unsure.gif  Suprantu jei alergija ar mazas vaikutis... tada gal reikia tokių....


Išskalbus visai malonus kvapas lieka, toks nestiprus mirksiukas.gif ir tikrai ne ūkiško muilo biggrin.gif O vat Ringuvos Balance tai tikrai nelabai kvapelis patinka blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kas skalbiate su Woolite Perla? Ar gerai skalbia ir atgaivina spalvas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vijana @ 2012 04 28, 23:22)
Sveikutes, gal kas skalbiate su Woolite Perla? Ar gerai skalbia ir atgaivina spalvas? 4u.gif


Niekas neskalbia su woolite? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 03 20, 13:07)
Gal kas esat bandžiusios,kaip šie milteliai
http://www.assorti.l...-milteliai-10kg

Persil ar Ariel reikia rinktis tuos, kur nėra jokio užrašo jokia rytų europos kalba! Tada matysite, kas yra geri skalbimo milteliai. Prieš kokius 3 metus palyginau gerą Persil su tuo Persil, kur supermarketuose pas mus doh.gif tas "musiškis" nebent kojinėms tinka lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vijana @ 2012 04 29, 19:13)
Niekas neskalbia su woolite?  verysad.gif

Naudojame ir Woolite ir Perwool. Spalvų neatnaujina niekas. Gal tik mažiau nusiskalbia juodi drabužiai.
Atsakyti
Perku Perwool. siais laikais juk neuznesiojam drabužių taip kad reikėtų labai agresyvių miltelių - apsirengi viena diena ir meti praskalbt. Man tik kokiem vyriškiems dzinsam ar medžioklės drabužiams reikia rimtesnių milteliu smile.gif
Atsakyti
[
QUOTE(Elija* @ 2011 09 25, 15:35)
drinks_cheers.gif  man irgi drozles nepamainomos patalynei ar kokiems ranksluosciams, baltiems audiniams ypac tinka. Dabar siek tiek kitaip darau su ukisku muilu. idedu gabaliuka muilo i stiklainiuka  uzpilu siltu vandeniu, palaikau keleta dienu, jis istirpsta . O tas pamuiles supilu i bugna . Isbalina patalyne nerealiai.  bigsmile.gif



reikes pabandyt. nes be visko, labai smirda patalyne milteliais. jei maziau dedu, nieko neplauna
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 02 gegužės 2012 - 09:50
Kokiais skalbimo milteliais skalbiant drabužiai švariausiai išsiskalbia?
Atsakyti
Man vokiskias, arba angliskais, buna zmones jog parveza bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^Taupi mamyte^^ @ 2012 06 10, 20:54)
Man vokiskias, arba angliskais, buna zmones jog parveza bigsmile.gif

Kokiu pavadinimu milteliai gerai skalbia?
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2012 06 10, 17:23)
Kokiais skalbimo milteliais skalbiant drabužiai švariausiai išsiskalbia?



Man ganetinai svariai skalbia Emulgen Plus SAP. Jie su dėmių šalinimo efektu ir labai skalsus, t.y. skalbimui iki 100 g dedu jei labai uztersti skalbiniai, jei vidutiniskai arba tokiems dalykams kaip patalyne pakanka 50 g. Tai dabar jau antri metai 10 Kg uztenka pako:)
Atsakyti
Norėčiau pabandyti miltelių iš užsienio, bet pagal skelbimą pirkti nedrąsu.. Gal kas parekomenduotumėt, iš kur perkat?
O jei ne bandysiu iš Tomas Philips, vis gal bus geresni... smile.gif
Atsakyti