Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo priemonės - 2

Norejau pasiteirauti gal kuri bandete skalbti vokisku persiliu kur skelbimuose uz labai patrauklia kaina prekiauja, kalbu apie tuos kur po 10kg arba 10l buna g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maikutee @ 2012 01 09, 14:40)
Norejau pasiteirauti gal kuri bandete skalbti vokisku persiliu kur skelbimuose uz labai patrauklia kaina prekiauja, kalbu apie tuos kur po 10kg arba 10l buna  g.gif

as pastoviai tokius perku,tik ne pagal skelbima,o per pazystama man tai jie thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Maikutee @ 2012 01 09, 15:40)
Norejau pasiteirauti gal kuri bandete skalbti vokisku persiliu kur skelbimuose uz labai patrauklia kaina prekiauja, kalbu apie tuos kur po 10kg arba 10l buna  g.gif

skysta skalbikli pabandyti galite, ziuresite kaip bus 4u.gif as tai rinkciausi kad ir kitus skalbimo miltelius, sie man abejoniu kelia. o kokios ju kainos?
Atsakyti
QUOTE(Maikutee @ 2012 01 09, 15:40)
Norejau pasiteirauti gal kuri bandete skalbti vokisku persiliu kur skelbimuose uz labai patrauklia kaina prekiauja, kalbu apie tuos kur po 10kg arba 10l buna  g.gif

naudojau, na nematau as skirtumo nuo lenkiskos ulos is norfos, bet gal kas mato 4u.gif
Atsakyti
merginos, o gal kuri bandete japoniskus?
http://www.e-kenko.l.../skalbimui.html
Atsakyti
Gal kas esat bandžiusios,kaip šie milteliai
http://www.assorti.l...-milteliai-10kg
Atsakyti
QUOTE(vilma37 @ 2012 01 23, 19:01)
as pastoviai tokius perku,tik ne pagal skelbima,o per pazystama man tai jie  thumbup.gif

drinks_cheers.gif aš taip pat jau seniai naudoju.
Atsakyti
aš tik persil naudoju.
Atsakyti
man nera geriau uz lietuviska Ringuvos Balance(skystas audiniu skalbiklis)Labai nedaug reikia, 1.5l. buteli jau beveik metus naudoju ir dar nesibaigia thumbup.gif Jei labai nesvarus drabuziai priedo ipilu ringuvos demiu valikli su tulzimi(skystam pav. taip pat)Tinka alergiskiems, jautria oda turintiems. Jau pamirsau visokius persil ariel ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2012 03 30, 13:31)
man nera geriau uz lietuviska Ringuvos Balance(skystas audiniu skalbiklis)Labai nedaug reikia, 1.5l. buteli jau beveik metus naudoju ir dar nesibaigia  thumbup.gif Jei labai nesvarus drabuziai priedo ipilu ringuvos demiu valikli su tulzimi(skystam pav. taip pat)Tinka alergiskiems, jautria oda turintiems. Jau pamirsau visokius persil ariel ir t.t.

Ir man Ringuvos super 4u.gif Svarbiausia - nekvepia JOKIAIS SKALBIMO MILTELIAIS, nes negaliu pakęsti kvapo, kai praėjus pro šalį žmogui dvelkia ne kvepalais, o visokiais minkštikliais ir skalbikliais.
Tiesa man jo taip ilgai neužtenka, 1,5 l skalbiklio ir 1,5 l minkštiklio naudoju apie 2 mėn., nes 5 žmogai esame, tai ir skalbimų sočiai doh.gif Bet vistiek - nebrangu ir gerai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lorkutė: 31 kovo 2012 - 13:04
Radau labai nebloga puslapi, ten galima isigyti pigiau produkcijos www.ringuva.lt
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2012 03 30, 12:31)
man nera geriau uz lietuviska Ringuvos Balance(skystas audiniu skalbiklis)Labai nedaug reikia, 1.5l. buteli jau beveik metus naudoju ir dar nesibaigia  thumbup.gif Jei labai nesvarus drabuziai priedo ipilu ringuvos demiu valikli su tulzimi(skystam pav. taip pat)Tinka alergiskiems, jautria oda turintiems. Jau pamirsau visokius persil ariel ir t.t.



QUOTE(lorkutė @ 2012 03 31, 13:03)
Ir man Ringuvos super  4u.gif  Svarbiausia - nekvepia JOKIAIS SKALBIMO MILTELIAIS, nes negaliu pakęsti kvapo, kai praėjus pro šalį žmogui dvelkia ne kvepalais, o visokiais minkštikliais ir skalbikliais.
Tiesa man jo taip ilgai neužtenka, 1,5 l skalbiklio ir 1,5 l minkštiklio naudoju apie 2 mėn., nes 5 žmogai  esame, tai ir skalbimų sočiai  doh.gif  Bet vistiek - nebrangu ir gerai  ax.gif



QUOTE(augustautve @ 2012 04 01, 15:30)
Radau labai nebloga puslapi, ten galima isigyti pigiau produkcijos www.ringuva.lt


Vos nesusigundžiau užsisakyti internetu doh.gif Vis tik pirmiau nuejau i parduotuve pauostyti to "gaivaus kvapo" doh.gif SMIRDA JIE... ukišku muilu unsure.gif Suprantu jei alergija ar mazas vaikutis... tada gal reikia tokių....
Atsakyti