Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo priemonės - 2

Esu girdėjus, kad ūkiškas muilas gerai neištirpsta iki 60 laipsnių temperatūros.. Tiesa sakant, esu kažkada tarkavusi ūkinį muilą ir dėjus vietoj skalbimo miltelių, tai aišku jo liko visur: ir stakčiuke, ir ant išskalbtų skalbinių doh.gif Kažin, gal muilo drožlės kitaip? Dabar skalbiu skalbimo rutuliais, bet dėmėtas arba labai jau murzinas vietas, pvz kai vaikas po purvynus išsimauroja, patrinu ūkiniu muilu. Su skalbimo milteliais nebesinuodijam drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man geriausi kolkas pusbrangiai Tide
Atsakyti
QUOTE(Elija* @ 2011 09 25, 16:35)
drinks_cheers.gif  man irgi drozles nepamainomos patalynei ar kokiems ranksluosciams, baltiems audiniams ypac tinka. Dabar siek tiek kitaip darau su ukisku muilu. idedu gabaliuka muilo i stiklainiuka  uzpilu siltu vandeniu, palaikau keleta dienu, jis istirpsta . O tas pamuiles supilu i bugna . Isbalina patalyne nerealiai.  bigsmile.gif


o musu lelius - sualergizavo nuo ringuvos drozliu....
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2011 11 04, 16:57)
Tikrai ax.gif tai jau milteliais skalbt neapsimoka, reikia geliu g.gif

sako, kad skystos priemones tikrai geriau skalbia. Bet cia gal tik Lietuvoj. Bent jau milteliai is populiariuju prekybcentriu neskalbia nieko, o skysciai dar skalbia.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2011 11 04, 19:18)
sako, kad skystos priemones tikrai geriau skalbia. Bet cia gal tik Lietuvoj. Bent jau milteliai is populiariuju prekybcentriu neskalbia nieko, o skysciai dar skalbia.

Apie prekybcentriu miltelius kalbos nera schmoll.gif As skalbiu paprastais vokiskais Tandil labai patinka, as nesiskundziu tikrai gerai skalbia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Snekius @ 2011 11 04, 09:19)
Sitie vokiski ir itin kokybiski skalbikliai nedirgina net jautrios odos. Skalbimo gelyje yra gyvosios gerosios bakterijos kurios sunaikina blogasias bakterijas audinyje, t.y. dezinfekuoja audini.

Visas amžiaus mūšis tarp gerųjų ir blogųjų gyvųjų bakterijų vyks mano skalbimo mašinos būgne? schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Surry @ 2011 09 25, 11:44)
Ringuvos skalbiklis (muilo drozles) man yra pats geriausias.Puikiausia isskalbia visokias demes,yra nebrangus ir nekenksmingas thumbup.gif

Šiaip nėra pigus. Pažiūrėkit kg kainą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 06 lapkričio 2011 - 20:10
Šiaip jau nėra ką lyginti parvežtus miltelius ar skystą skalbiklį iš vokietijos su mūsiškiais parduotuviniais. Taigi įvežus į Lietuvą g.gif ar Lenkiją juos sandėliuose perpilsto su prastais, o parduoda kaip Ariel ar Taid ir kt.
Atsakyti
aš jau seniai seniai skalbiu su skystais skalbikliais, nes jie geriau tirpsta, tai nelieka tiek ant rūbų, kas labai matosi ant juodų drabužių. be to ir skalbia visai gerai. dabar mėginu iš vokietijos parvežtus persil, kol kas vaizdas geresnis negu mūsiškiais skalbiant
Atsakyti
is kur jus perkat tuos parveztinius? gaila, mano gimine nevazineja tai neparveza. mes tai skalbiam ariel skystu, nes milteliai tai doh.gif visi juodi rubai demeti buna, neissiskalauja milteliai, tenka perskalauti
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2011 11 09, 18:31)
is kur jus perkat tuos parveztinius? gaila, mano gimine nevazineja tai neparveza. mes tai skalbiam ariel skystu, nes milteliai tai doh.gif visi juodi rubai demeti buna, neissiskalauja milteliai, tenka perskalauti

daznai turguose prekiauja parveztais milteliais is Anglijos, Vokietijos.
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2011 11 09, 19:03)
daznai turguose prekiauja parveztais milteliais is Anglijos, Vokietijos.

4u.gif o gal Thomas Philips parduotuvėje būna vokiški milteliai ir kitos skalbimo priemonės?
blush2.gif
Atsakyti
Gal čia ne apie miltelius, bet panašiai smile.gif O jei įpilsiu Perwool juodo, bet drabužis Juoda su baltu? Neįsivaizduoju kaip jis veikia blush2.gif Nenudažys baltos spalvos? Paprastai kai skalbiu nenudažo smile.gif Vienu žodžiu man reikia juodą spalvą atgaivinti smile.gif
Atsakyti