Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo priemonės - 2

O aš naudoju vokiškus miltelius vollwaschmittel universal už 5 kg -35 Lt mokėjau.

O gal būtų galimybė pakuotės nuotrauką įdėti. Prašyčiau broliuko fūristo, kad nupirktų ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sssavana @ 2011 04 28, 20:25)
o mes naudojame vokiskus miltelius bonus gold ir skniai kvepia ir puikiai skalbia, beja dziaugiuosi kad jie be fosfatu, antikalkiniai ir dar si bio dalelem. tik nenusipirksi ju parduotuvej po viena pakeli, uzsisakom dideliais kiekiais po  30 ar 40 pakuociu susikoperavusios visos smile.gif ir kaina ju gera smile.gif

O kur ju galima uzsisakyti ir kokia kaina gaunasi? ax.gif Beje, gal butu galima suzinoti ju sudeti? 4u.gif
Atsakyti
Vyras daznai vazineja i Suomija darbo reikalais, parveza skysto Ariel, tikrai geras, su tokiu pat lietuvisku lyginti neteko, nes kol kas tokio net neteko prekybos centruose matyti smile.gif Juo skalbiu tik gerus drabuzius, taupau blush2.gif O paprastiems rubams ir patalynei, ranksluosciams perku tokius cekiskus Carene, uz 9 kg mokejau tik 19.90. Kazkurios forumietes patarta parduotuveje nusiperku lietuvisko demiu isemejo Balis ir kokius 2-3 jo pakelius imaisau i tuos miltelius. Skalbia gerai, nera jokio astraus kvapo, nealergizuoja, o su tuo pakiu vos ne metus skalbiu 4u.gif
Atsakyti
Skalbiu su vokiskais skalbimo milteliais Persil, arba Vizir, ir papildomai naudoju skalbimo rutuli, nes tada nebereikia minkstiklio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2011 08 18, 11:15)
kazin kaip Ringuvos skalbimo milteliai?

daugiau is prekybcentriu milteliu nepirksiu - skalbiniu spalva kaip skuduro tampa.Ypac baltu. Nusipirkau dabar is Tomas Philips parduotuves pabandymui, skalbiu dabar, atrodo, kad geriau skalbia.

Ringuvos skalbiklis (muilo drozles) man yra pats geriausias.Puikiausia isskalbia visokias demes,yra nebrangus ir nekenksmingas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Surry @ 2011 09 25, 12:44)
Ringuvos skalbiklis (muilo drozles) man yra pats geriausias.Puikiausia isskalbia visokias demes,yra nebrangus ir nekenksmingas thumbup.gif


drinks_cheers.gif man irgi drozles nepamainomos patalynei ar kokiems ranksluosciams, baltiems audiniams ypac tinka. Dabar siek tiek kitaip darau su ukisku muilu. idedu gabaliuka muilo i stiklainiuka uzpilu siltu vandeniu, palaikau keleta dienu, jis istirpsta . O tas pamuiles supilu i bugna . Isbalina patalyne nerealiai. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elija*: 25 rugsėjo 2011 - 15:35
QUOTE(Elija* @ 2011 09 25, 15:35)
drinks_cheers.gif  man irgi drozles nepamainomos patalynei ar kokiems ranksluosciams, baltiems audiniams ypac tinka. Dabar siek tiek kitaip darau su ukisku muilu. idedu gabaliuka muilo i stiklainiuka  uzpilu siltu vandeniu, palaikau keleta dienu, jis istirpsta . O tas pamuiles supilu i bugna . Isbalina patalyne nerealiai.  bigsmile.gif

o ant kokios temperaturos skalbiat? ir tik su tom pamuilem? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elija* @ 2011 09 25, 16:35)
drinks_cheers.gif  man irgi drozles nepamainomos patalynei ar kokiems ranksluosciams, baltiems audiniams ypac tinka. Dabar siek tiek kitaip darau su ukisku muilu. idedu gabaliuka muilo i stiklainiuka  uzpilu siltu vandeniu, palaikau keleta dienu, jis istirpsta . O tas pamuiles supilu i bugna . Isbalina patalyne nerealiai.  bigsmile.gif

O skalbimo mašina nestringa nuo putų ar taip?
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2011 09 25, 17:22)
o ant kokios temperaturos skalbiat? ir tik su tom pamuilem?  g.gif


viska skalbiu iki 40 temperatura. nes taip ir elektra tauposi, kai rezimas iki 40. mirksiukas.gif miltelius ipilu kur priklauso , nes pirmajai vandeni praskalavus vistiek ispila ,juk miltelius skalbimui masina pasiima veliau ,todel pirmas vanduo ir buna su pamuilemis. dar kazkiek lieka kai jau paima miltelius .
QUOTE(pupik @ 2011 09 25, 18:01)
O skalbimo mašina nestringa nuo putų ar taip?



niekas nestringa, vistiek profilaktiskai masina reikia praskalbti tuscioj eigoj su tam skirtomis priemonemis ar citrinos rugstimis... O putu tikrai nenusidaro tiek kiek butu nuo feirio biggrin.gif
Atsakyti
as anksciau ariel miltelius naudodavau, bet kai pabandziau skysta skalbikli tai milteliu nebeperku. kai skalbiu milteliais neretai juodi rubai buna neissiskalave, ko nepastebejau plaunant su skystu plovikliu
Atsakyti
Mūsų šeima jau pora metų nebenaudojam parduotuvėje pirktų skalbimo miltelių. Kažkada draugė papasakojo apie "Amway" produktus, kuriuos galima gauti tik per katalogą. Susigundžiau, nes jie gaminami iš natūralių medžiagų ir yra labai kokybiški. Pavyzdžiui Amway milteliai yra koncentratas, kurio i skalbimo masina reikia įdėti labai nedidelį kaušelį. Kol kas dar iš mūsų niekas nesiskundė, tikrai rekomenduoju pamėginti ax.gif .
Atsakyti
Noreciau pasiteirauti, ar yra kas bandziusiu tokiu skystu skalbikliu?
user posted imageuser posted image
Kaip suprantu, ta pakuti reikia deti i skalbimo masinos visu kartu su skalbiniais. g.gif
Kaip skalbia? Isskalbia visus nesvarumus, ar ir smarkiau susitepusius kur buna?
Kaina siaip ju nemaza, tai galvoju ar verta bandyti ar ne...

Esu naudojus ir Amway skalbimo miltelius ir valymo priemones. Uzteko ilgam, bet kad butu labai geri nepasakyciau, smarkiau suteptu demiu ir neisplaudavo...
Atsakyti