Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo priemonės - 2

o mes naudojame vokiskus miltelius bonus gold ir skniai kvepia ir puikiai skalbia, beja dziaugiuosi kad jie be fosfatu, antikalkiniai ir dar si bio dalelem. tik nenusipirksi ju parduotuvej po viena pakeli, uzsisakom dideliais kiekiais po 30 ar 40 pakuociu susikoperavusios visos smile.gif ir kaina ju gera smile.gif
Atsakyti
ir as isbandziau vokiskus skalbimo miltelius Tandil,labai patiko,nepaliginsi su milteliais kurie yra parduodami musu prekybos centruose schmoll.gif isbandem ir kitu vokiskos gamybos priemoniu,tikrai liginti net ner ka thumbup.gif bet cia grynai atvezti is Vokietijos, o ne Lietuvos parduotuvese pirkti mirksiukas.gif
Atsakyti

Sveikos, 4u.gif

lietuviškų ,, Ūla" nebandėte? Norėčiau atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
O kokia priemone patarsite, kad atgaivinti juodos spalvos bridzus? ax.gif
Atsakyti
Nezinau i tema, ar ne rasau, bet turiu toki keista klausima. Gal kam taip irgi buvo/yra. Jau kuri laika kai sudrekini ranksluoscius (sluostaisi), ar sudreksta rubu pazastys nuo prakaito - audinys pamelynuoja blink.gif blink.gif Keiciau miltelius nuo iki, ir nieko. Isskalbi, isdziovini, islygini - viskas ok. Tik suslampa audinys - melyna doh.gif nebezinau, ka daryt, visi ranksluosciai pamelynave, ir balti ir nebalti doh.gif gal per daug milteliu pilu, neissiskalauja gerai? Na kito paaiskinimo neisivaizduoju...
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2011 04 29, 23:57)
Sveikos, 4u.gif

lietuviškų ,, Ūla" nebandėte? Norėčiau atsiliepimų  4u.gif


Skalbiu jais sodyboje, skalbia kaip ir visi kiti smile.gif .Jei yra kokia dėmė, tai lieka, kad ir kokiais brangiais skalbtum biggrin.gif .
Atsakyti
Aš skalbiu vokiškais persil, skirtumas l.jaučiasi nuo visų iš prekybcentrių. Jeigu kažkam reikia, galiu duoti žmogaus, jais prekiaujančio kontaktus, į AŽ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carlsberg: 01 rugpjūčio 2011 - 19:24
Kazin kaip sie "Meister Proper" skalbimo milteliai? Ar verti tokiu pinigu? g.gif
Atsakyti
Neskaiciau visos temos, gal pasikartosiu, bet gal kas zinot gerus skalbimo miltelius vaikiskiems drabuziams? Auginam cia toki viena terliuza... doh.gif Kol buvo pienukas, tai Neutral ir Bobas naudojau, o db ziuriu nei obuolys, nei persikas neatsiplauna... Sakes! Beveik visiem drabuziam amen... blink.gif Ka daryt? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalytė xxx @ 2010 03 22, 17:18)
Na, taip, milteliai ekonomiški, bet va atsiuntimas nepigus.  O aš naudoju vokiškus miltelius vollwaschmittel universal už 5 kg -35 Lt mokėjau. Pas kaimynę giminaičiai atvežė, tai pasiūlė, kaip tik nebeturėjau skalbimo miltelių, tai ir nusipirkau pabandymui. Tai vienam skalbimui jų tereikia apie 10g skalbimo miltelių, aišku priklauso nuo skalbinių sutepimo ir nuo vandens kietumo. Jei vanduo kietas skalbimo miltelių reikia daugiau dėti. Jau skalbiau ne vieną kartą su šiais milteliais, tai skalbia puikiai, kvapo beveik neturi ir labai ekonomiški. Tos pakuotės tikrai ilgai užteks. Jei kada pamatysiu, kur kitur tokių miltelių ,tai pirksiu ir kitą kartą.


ir aš šituos naudoju (su deguonimi) - tikra tiesa parašyta. Reikia nedaug, nėra jokio kvapo (erzinančio) ir laaabai ekonomiški. Ir draugės mano naudoja - bet pas jas greitai išsibaigia, o aš skalbiu tik savaitgaliais (tarifas mažesnis) po 5-6 skalbimus ir užtenka 5-6 mėn. Ir tikra tiesa, kad reikia dėti pagal nurodymus, o ne įversti pilną skalbiklio induką-tada ir rezultatas geras. drinks_cheers.gif thumbup.gif
p.s. prieš tai kelis metus naudojau tik AMWAY sk.m. - tai skalbimo kokybės skirtumo - JOKIO. Tiesa, aš gaunu juos gerokai pigiau. Dar viena tiesa - kad jie gaminami Vokietijoje, bet ne Vokietijos rinkai. bendrauju su tiesioginiu vežėju
Atsakyti
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 08 17, 12:46)
Neskaiciau visos temos, gal pasikartosiu, bet gal kas zinot gerus skalbimo miltelius vaikiskiems drabuziams? Auginam cia toki viena terliuza... doh.gif  Kol buvo pienukas, tai Neutral ir Bobas naudojau, o db ziuriu nei obuolys, nei persikas neatsiplauna... Sakes! Beveik visiem drabuziam amen... blink.gif  Ka daryt? verysad.gif


Prieš plovimą dėmes ištrinkite muilu su tulžimi ir skalbkite tais milteliais kuriais skalbėte anksčiau smile.gif
Atsakyti
kazin kaip Ringuvos skalbimo milteliai?

daugiau is prekybcentriu milteliu nepirksiu - skalbiniu spalva kaip skuduro tampa.Ypac baltu. Nusipirkau dabar is Tomas Philips parduotuves pabandymui, skalbiu dabar, atrodo, kad geriau skalbia.
Atsakyti