Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo priemonės - 2

O as vis gi lieku istikima Ringuvos produkcijai. Esu ir as patenkinta ir mano vaikai. Visos isbandytos priemones skalbia puikiai, o kas geriausiai - neerzina ju odeliu. Naudoju turbut visa sios imones produkcija, ir Balance linija - skysta skalbikli, minkstikli, ir ukiskus muilus (jei kartais prisireikia kokia demele pasalinti), ir indu plovikli taip pat visokius tualetinius muilus. Zodziu esu patenkinta, tad siulau ir jums pabandyti. Juo labiau, jog ir kaina, sakyciau, mazesne blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunyte02 @ 2011 02 14, 08:28)
O as vis gi lieku istikima Ringuvos produkcijai. Esu ir as patenkinta ir mano vaikai. Visos isbandytos priemones skalbia puikiai, o kas geriausiai - neerzina ju odeliu. Naudoju turbut visa sios imones produkcija, ir Balance linija - skysta skalbikli, minkstikli, ir ukiskus muilus (jei kartais prisireikia kokia demele pasalinti), ir indu plovikli taip pat visokius tualetinius muilus. Zodziu esu patenkinta, tad siulau ir jums pabandyti. Juo labiau, jog ir kaina, sakyciau, mazesne  blush2.gif

Man taip pat patinka Ringuvos produkcija. Tik nerandu Klaipėdoje Balance skysto skalbiklio. Gal kur internetu perkate?
Atsakyti
4u.gif perku www.assorti.lt,liuks priemones thumbup.gif
Atsakyti
Aš perku vokiškos gamybos Ariel arba Persil. Man atrodo, kad jie geresni nei lenkiški.
Atsakyti
QUOTE(_Draugė_ @ 2011 02 21, 16:47)
Aš perku vokiškos gamybos Ariel arba Persil. Man atrodo, kad jie geresni nei lenkiški.


Juose labai daug chemijos. Mes vartojame Neutral, esame itin patenkinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiedūnė @ 2011 02 25, 20:06)
Juose labai daug chemijos. Mes vartojame Neutral, esame itin patenkinti smile.gif

neutral ir ne geris wink.gif. Kol kas sonnet smile.gif,gerai skalbia.
Atsakyti
QUOTE(mamka35 @ 2011 01 10, 11:17)
4u.gif del ARIEL tai ir as esu gavusi nuo gyd.pastaba,vaiku rubams isvis negalima,zodziu gyd.pasake skalbk su kuom nori,tik ne su arieliu blush2.gif jie gal ir gerai skalbia,bet matomai turi stipriu medziagu,cia tas pats kas fairy-su lasu tona indu isplauna doh.gif  biggrin.gif

Viena mama pasakojo , kad seniau skalbė su ARIEL milteliais rankom, tai prarado sąmonę, vyras nuvežė į ligoninę , tai gydytojai iškart paklausė ar neskalbia rankom su miltelias. Sako ne vienai taip jau buvo. Dabar skalbia mašina ir tik skystom priemonėn.
O aš nusipirkau skalbimo rutulius 4u.gif
Atsakyti
skalbiu su dreft sensitive arba woolite color,visai neblogai isskalbia,drabuziai minksti,kvapas neblogas,tik blogai masina isskalauja birius miltelius todel naudoju skystus skalbiklius,o siaip didziausia problema del neiskalbimo yra kietas vanduo,o ne skalbimo priemones 4u.gif
Atsakyti
kai gyvenau LT naudodavom tik Ariela...atvaziavau i UK ir mano oda pradejo netoleruoti ju.... unsure.gif (matyt UK Arielo ir LT Arielo sudetis kitokia....)tada pradejom naudoti Fairy non-bio ir jau beveik 7 metus juos sekmingai naudojam visa seima.... thumbup.gif o maziukes drabuziukus skalbiam su Amwayjaus SA8 baby milteliais,kurie labai gerai pasalina organines demes.... smile.gif
Atsakyti
As Neutral naudoju, bet reikes Ringuvos pabandyti, net nezinojau kad skystu skalbikliu yra. Esu maciusi tik Ringuvos muila, ir kazkokia priemone rankomis skalbti.
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2011 04 14, 19:30)
As Neutral naudoju, bet reikes Ringuvos pabandyti, net nezinojau kad skystu skalbikliu yra. Esu maciusi tik Ringuvos muila, ir kazkokia priemone rankomis skalbti.


Mes irgi "NEUTRAL, BOBAS" IR pan.neutralius miltelius naudojame,bandžiau pirkti kitokius su kvapais bet dėja....Alergija iškelia ir atsiranda berimai verysad.gif Tad kolkas tik be jokių priedų naudojame... rolleyes.gif
Atsakyti
Kol kas pamėgau labai Persil skystą skalbiklį. įtariu prekybcentriuose pirktas tai lenkiškas bus, knieti dar vokišką kokį išbandyt ax.gif
Atsakyti