Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo priemonės - 2

labai suintrigavo g.gif gal daugiau yra naudojanciu ir gali pasakyti uz/pries

QUOTE(aqela @ 2010 12 02, 14:17)
Aha, va toks kaip tas melynas (naturalus skalbimo rutulys) bigsmile.gif geras, jau ir Lietuvoje yra  drinks_cheers.gif As kai pirkau tokiu dar nebuvo (bent neradom), tai drauge uzsakinejo is ebay  rolleyes.gif
Papildyta:
Na yra tokie rutuliai, naudojami vietoj skalbimo milteliu. Jie pagaminti is naturaliu mineralu, tai jokios chemijos neturi. Kaip jie veikia nepaaiskinsiu, galim internete pasiskaityt smile.gif Buna keliu rusiu. Vieni geriau skalbia, bet iseina siek tiek brangesnis vienas skalbimas (drauge pirkosi situos, tai sake skalbia daug geriau nei bonux ar dosia biggrin.gif, o skalbimo kaina mazesne). Raso, kad jie tinka ir vaikams, bet kudikiams labiau rekomenduoja kitus, su keraminem granulem. As pirkausi sita, nes turim leliuka. Na jis skalbia neblogai, bet demes tai ne visas isima. Tai patrinu ukiniu muilu ar pan  ax.gif Bet visumoj esu patenkinta, nes dabar supratau ka reiskia gaivus drabuziu kvapas  rolleyes.gif Sunku apibudinti, bet drabuziai tiesiog kvepia vandeniu, o ne chemine kalnu gaiva doh.gif Raso, kad ju uztenka 500-1000 skalbimu, na akivaizdiai 1000 netemps, nes skalbiu jau kokius gerus 8 men kasdien, o kartais ir dazniau (naudojam skalbiamas sauskelnes), tai man rodos jau blogiau pradejo skalbti ax.gif

Atsakyti
Gal kas bandėte skalbti su skalbimo milteliais ,,una"? Įdomu būtų išgirsti atsiliepimus.
Atsakyti
a man neutral jega biggrin.gif
Atsakyti
dabar pasirode daug skelbimu apie PERSIL miltelius 10 kg. pakuotese. Sakoma, kad tikri Vokiski, profesionalus ir kainuoja 50 litu. Gal kas jau skalbe, kokios nuomones, nes Kaune aptikau net po 40 litu maisa, bet bijau pirkt.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Onapaula @ 2010 12 05, 16:15)
dabar pasirode daug skelbimu apie PERSIL miltelius 10 kg. pakuotese. Sakoma, kad tikri Vokiski, profesionalus ir kainuoja 50 litu. Gal kas jau skalbe, kokios nuomones, nes Kaune aptikau net po 40 litu maisa, bet bijau pirkt.. g.gif



Ankščiau Tom Phillips parduotuvėse tik esu mačiusi Persil tokiu kiekiu ir kaip sako profesionaliius. Mano mama ten pirkdavo, tai liko labai patenkinta,sakė žymiai geriau skalbia smile.gif
Atsakyti
Ar naudojate kas nors šituas skystas skalbimo priemones?
http://www.enamams.l...

O gal ir minkštiklį kas nors bandėte ?
http://www.enamams.l...5-Kg-25-Kg.html
Atsakyti
sveikos,
galvoju pereiti prie sveikesnio ir saugesnio skalbimo. Galimybiu yra daug - muilo riesutai, ecoballs ir pan...
Taciau niekaip nesuprantu vieno dalyko apie kuri rasoma, kad skalbiant pvz. ecoballs (tokie kamuoliukai su granulem, kurie mikstina vandeni) galima sutaupyti vandeni ir elektra naudojant tik viena perskalavima.
Gal kas nors, kas yra bande galetu man isaiskinti bigsmile.gif - visu pirma, jeigu i skalbimo masinos bugna dedamos sios skalbimo priemones, pirmu skalbimu iskalbiami skalbiniai, o kaip su antru skalbimu -perskalavimu - reikia tuos burbulus ar muilo riesutus isiimti, sustabdzius masina? Kaip skabiniai issikalauja, jeigu jie yra su pvz. skalbikliu muilo riesutais tame paciame bugne?
Na, ir kaip galima sumazinti perskalavimu trukme, jeigu yra standartines programos, pritaikytos skalbti cheminiais milteliais - nejaugi stabdyti masina reikia specialiai, sedeti ir laukti prie jos kol perskalaus viena karta ir tada ja isjungti neleidus pabaigti programos - bet jug taip masina gadinasi? Kokias jus programas naudojate, kokios skalbimo trukmes uztenka?
Idomu, ar galima skalbti 90 laipsniu temperaturoje su muilo riesutais arba ecoballs?

Aciu is anksto uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_lina_ @ 2010 12 06, 16:18)
sveikos,
galvoju pereiti prie sveikesnio ir saugesnio skalbimo. Galimybiu yra daug - muilo riesutai, ecoballs ir pan...
Taciau niekaip nesuprantu vieno dalyko apie kuri rasoma, kad skalbiant pvz. ecoballs (tokie kamuoliukai su granulem, kurie mikstina vandeni) galima sutaupyti vandeni ir elektra naudojant tik viena perskalavima.
Gal kas nors, kas yra bande galetu man isaiskinti  bigsmile.gif  - visu pirma, jeigu i skalbimo masinos bugna dedamos sios skalbimo priemones, pirmu skalbimu iskalbiami skalbiniai, o kaip su antru skalbimu -perskalavimu - reikia tuos burbulus ar muilo riesutus isiimti, sustabdzius masina? Kaip skabiniai issikalauja, jeigu jie yra su pvz. skalbikliu muilo riesutais tame paciame bugne?
Na, ir kaip galima sumazinti perskalavimu trukme, jeigu yra standartines programos, pritaikytos skalbti cheminiais milteliais - nejaugi stabdyti masina reikia specialiai, sedeti ir laukti prie jos kol perskalaus viena karta ir tada ja isjungti  neleidus pabaigti programos - bet jug taip masina gadinasi? Kokias jus programas naudojate, kokios skalbimo trukmes uztenka?
Idomu, ar galima skalbti 90 laipsniu temperaturoje su muilo riesutais arba ecoballs?

Aciu is anksto uz atsakyma  4u.gif


Na dėl muilo riešutų nežinau, nes nesu bandžiusi. Dėl skalbimo rutulių, tai jų skalaujant išimti nereikia, nes jais skalbiant į vandenį nepatenka jokie chemikalai, tai nieko ir nereikia skalauti. Aš asmeniškai dedu standartinę programą ir viskas. Jei gerai suprantu dėl to vandens taupymo, tai manau čia turima omenyje, kad nereikalingas papildomas skalavimas, pvz skalbiant kūdikių drabužius, tuo tarpu skalbiant skalbimo milteliais tai rekomenduojama du kartus skalauti. Nors kai kurie skalbimo rutulių gamintojai nurodo, kad skalauti išvis nereikia... Na kadangi pas mane skalavimo progama atskirai neišsijungia (kai kuriose galima nustayti programą be skalavimo, bet turbūt retai kur..), tai aš ir nesuku del to galvos biggrin.gif
Dėl temperatūros tai reikia žiūrėti konkretaus gamintojo rekomendacijas, tikrai yra skalbimo rutulių, su kuriais galima skalbti prie 90 laipsnių. Papraščiausiai jie greičiau susinaudoja skalbiant aukštoje temperatūroje.
Atsakyti
QUOTE(aqela @ 2010 12 06, 22:12)
Na dėl muilo riešutų nežinau, nes nesu bandžiusi. Dėl skalbimo rutulių, tai jų skalaujant išimti nereikia, nes jais skalbiant į vandenį nepatenka jokie chemikalai, tai nieko ir nereikia skalauti. Aš asmeniškai dedu standartinę programą ir viskas. Jei gerai suprantu dėl to vandens taupymo, tai manau čia turima omenyje, kad nereikalingas papildomas skalavimas, pvz skalbiant kūdikių drabužius, tuo tarpu skalbiant skalbimo milteliais tai rekomenduojama du kartus skalauti. Nors kai kurie skalbimo rutulių gamintojai nurodo, kad skalauti išvis nereikia... Na kadangi pas mane skalavimo progama atskirai neišsijungia (kai kuriose galima nustayti programą be skalavimo, bet turbūt retai kur..), tai aš ir nesuku del to galvos  biggrin.gif 
Dėl temperatūros tai reikia žiūrėti konkretaus gamintojo rekomendacijas, tikrai yra skalbimo rutulių, su kuriais galima skalbti prie 90 laipsnių. Papraščiausiai jie greičiau susinaudoja skalbiant aukštoje temperatūroje.


aciu uz atsakyma - dabar dar reikes gerai pagalvoti kokia skalbimo masina reiktu pirkti. Senoji masina jau eina i galiojimo pabaiga...
Atsakyti
QUOTE(_lina_ @ 2010 12 06, 15:18)
pvz. ecoballs (tokie kamuoliukai su granulem, kurie mikstina vandeni) galima sutaupyti vandeni ir elektra naudojant tik viena perskalavima.




nežinau kaip su taupymu, bet man tas kamuolys nieko neskalbė verysad.gif buvau pasiskolinusi pabandyti iš draugės, tai džiaugiuosi, kad nenusipirkau. Baltų drabužių apskritai neišskalbė, tamsius gal ir išskalbė, negaliu pasakyti, nes ant jų ne taip matosi. Plėmai ant vaikiškų drabužių liko.
Atsakyti
QUOTE(taja:) @ 2010 12 07, 13:07)
nežinau kaip su taupymu, bet man tas kamuolys nieko neskalbė  verysad.gif  buvau pasiskolinusi pabandyti iš draugės, tai džiaugiuosi, kad nenusipirkau. Baltų drabužių apskritai neišskalbė, tamsius gal ir išskalbė, negaliu pasakyti, nes ant jų ne taip matosi. Plėmai ant vaikiškų drabužių liko.


neturiu as dar tu kamuoliu, bet va cia ziurejau video, http://www.youtube.c...feature=related
juos pasiodo reikia karts nuo karto papildyti - gal buvo jau i pabaiga taviskiai kamuoliai - nors linkusi tiketi, kad demiu nuo vaikisku drabuziu jie visgi neiskalbs.
Atsakyti
QUOTE(_lina_ @ 2010 12 07, 16:01)
neturiu as dar tu kamuoliu, bet va cia ziurejau video, http://www.youtube.c...feature=related
juos pasiodo reikia karts nuo karto papildyti - gal buvo jau i pabaiga taviskiai kamuoliai - nors linkusi tiketi, kad demiu nuo vaikisku drabuziu jie visgi neiskalbs.


...pasiskaitinejau komentarus apie ekoballs - visgi dideliu demiu labai tiketina kad jie neiskalbs, kaip kuriems ir kvapo nepanaikina, bet didesne dauguma yra patenkinta - ir dazniausia tie, kurie nesiodami drabuzius nelabai juos supurvina.
Beje kaina Lietuvoje laaaaabai didele, kur kas pigiau pirkti per amazon.co.uk (ten beje ir skaiciau atsiliepimus)
Atsakyti