Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo priemonės - 2

QUOTE(maltakava @ 2010 11 14, 14:53)
O man kaip tik indu ploviklis patinka. drinks_cheers.gif

Aisku kiek zmoniu tiek nuomoniu,vieniems patinka kitiems ne. Isbandziau siandien AMWAY skalbimo miltelius,tai lb patiko,svariai isskalbe ir kvapas malonus,netoks astrus kaip nuo kt,skalbimo milteliu,dar turiu purskiama demiu isemeja is AMWAY,taip pat geras,svarbiausiai,kad gali uzpurksti ant demes ir padeti drabuzi iki skalbimo,nebutina iskarto skalbti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(iloncikas1980 @ 2010 11 14, 16:16)
Aisku kiek zmoniu tiek nuomoniu,vieniems patinka kitiems ne. Isbandziau siandien AMWAY skalbimo miltelius,tai lb patiko,svariai isskalbe ir kvapas malonus,netoks astrus kaip nuo kt,skalbimo milteliu,dar turiu purskiama demiu isemeja is AMWAY,taip pat geras,svarbiausiai,kad gali uzpurksti ant demes ir padeti drabuzi iki skalbimo,nebutina iskarto skalbti ax.gif

Jei ta purskiama demiu isemeja turite omeny,tai ji purksti reikia pries pat skalbiant. mirksiukas.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2010 11 15, 00:14)
Jei ta purskiama demiu isemeja turite omeny,tai ji purksti reikia pries pat skalbiant. mirksiukas.gif

aha sita,man sake kad galima nebutinai pries skalbiant,dar neisbandziau,kaip jis jums ar gerai isima demes?
Atsakyti
QUOTE(iloncikas1980 @ 2010 11 15, 13:47)
aha sita,man sake kad galima nebutinai pries skalbiant,dar neisbandziau,kaip jis jums ar gerai isima demes?

Man labai gerai isima visas demes,net isisenejusias. thumbup.gif Jau beveik baigiu flakoneli,tai reikes dar uzsisakyti. biggrin.gif Bet as purskiu pagal rekomendacijas pries pat skalbima.
Atsakyti
naudoju tik neutral arba bobas skalbimo miltelius ax.gif nuo kitų mano šeimyną beria doh.gif
amway nebandžiau, atbaido jų kaina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bambambuzas @ 2010 11 18, 10:31)
naudoju tik neutral arba bobas skalbimo miltelius ax.gif nuo kitų mano šeimyną beria doh.gif
amway nebandžiau, atbaido jų kaina unsure.gif

Nu jo Lietuvoj jie brangus,man drauge parsiuncia is Airijos tai per pus pigiau.Bet ju nedaug reikia deti,tai manau,kad apsimoka bigsmile.gif
Atsakyti
Aš perku iš TP ariel. Tai galiu drąsiai sakyti, kad nuo mūsų maximinių labai skiriasi.
Atsakyti
As skalbimo milteliu atsisakiau, kai atsirado leliukas. Dabar skalbiu skalbimo rutuliais, ir prie milteliu grizti nebesinori schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aqela @ 2010 11 30, 23:48)
As skalbimo milteliu atsisakiau, kai atsirado leliukas. Dabar skalbiu skalbimo rutuliais, ir prie milteliu grizti nebesinori  schmoll.gif

gal galima placiau apie tai?
Atsakyti
Kiek teko meginti tai Ariel ir Persil man pasiteisino kuo puikiausiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aqela @ 2010 11 30, 23:48)
As skalbimo milteliu atsisakiau, kai atsirado leliukas. Dabar skalbiu skalbimo rutuliais, ir prie milteliu grizti nebesinori  schmoll.gif

cia gal tokie?
http://www.skalbimor...?id_category=27
Atsakyti
QUOTE(DO&RU @ 2010 12 01, 21:18)


Aha, va toks kaip tas melynas (naturalus skalbimo rutulys) bigsmile.gif geras, jau ir Lietuvoje yra drinks_cheers.gif As kai pirkau tokiu dar nebuvo (bent neradom), tai drauge uzsakinejo is ebay rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(petrovna @ 2010 12 01, 10:52)
gal galima placiau apie tai?


Na yra tokie rutuliai, naudojami vietoj skalbimo milteliu. Jie pagaminti is naturaliu mineralu, tai jokios chemijos neturi. Kaip jie veikia nepaaiskinsiu, galim internete pasiskaityt smile.gif Buna keliu rusiu. Vieni geriau skalbia, bet iseina siek tiek brangesnis vienas skalbimas (drauge pirkosi situos, tai sake skalbia daug geriau nei bonux ar dosia biggrin.gif, o skalbimo kaina mazesne). Raso, kad jie tinka ir vaikams, bet kudikiams labiau rekomenduoja kitus, su keraminem granulem. As pirkausi sita, nes turim leliuka. Na jis skalbia neblogai, bet demes tai ne visas isima. Tai patrinu ukiniu muilu ar pan ax.gif Bet visumoj esu patenkinta, nes dabar supratau ka reiskia gaivus drabuziu kvapas rolleyes.gif Sunku apibudinti, bet drabuziai tiesiog kvepia vandeniu, o ne chemine kalnu gaiva doh.gif Raso, kad ju uztenka 500-1000 skalbimu, na akivaizdiai 1000 netemps, nes skalbiu jau kokius gerus 8 men kasdien, o kartais ir dazniau (naudojam skalbiamas sauskelnes), tai man rodos jau blogiau pradejo skalbti ax.gif
Atsakyti