Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo priemonės - 2

QUOTE(LumiLumi @ 2010 11 08, 16:07)
Prasom

Imetu nuorodas i paveiksliukus, kad netampytu puslapio  4u.gif

aciu labai 4u.gif
prisiskaiciau apie juos labai gerai visi atsiliepia reiks pasieskot pabandyt...
gal veza tie kur maciau ir gariunuose stovi ir kauno aleksoto turguj su iv vok priemonesm, pas juos gal buna?
Atsakyti
QUOTE(mancoma @ 2010 11 07, 19:23)
As tai perku FAIRY skalbimo miltelius per tarpininke sm, kurie yra atvezti is anglu, tai esu laaabai patenkinta... ir kvapas nerealus skalbiniu.

Iš kokio puslapio perkat?
PS. Aš tai šiandien nusipirkau Tandil, atrodo neblogi atsiliepimai buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DO&RU @ 2010 11 08, 18:22)
aciu labai  4u.gif
prisiskaiciau apie juos labai gerai visi atsiliepia reiks pasieskot pabandyt...
gal veza tie kur maciau ir gariunuose stovi ir kauno aleksoto turguj su iv vok priemonesm, pas juos gal buna?


Ivairiom priemonem ir skalbimo koncentratais prekiaudavo SM nare Edaura. Anksciau pas ja pirkdavau skalbiniu lyginimo skysti. pabandykit parasyti, gal dar prekiauja.
Atsakyti
QUOTE(liepa1 @ 2010 11 09, 15:36)
Iš kokio puslapio perkat?
PS. Aš tai šiandien nusipirkau Tandil, atrodo neblogi atsiliepimai buvo smile.gif

jei negaila,gal galit brukstelti i az is kur po kiek pirkot?aciu
Atsakyti
Sveiki as dukrytes drabuzelius skalbiu su neutral,nes ji alergiska,o musu drabuzius skalbiu ivairiais ir ariel ir bonux,taciau siandien gavau siunta is Airijos AMWAY skalbimo miltelius,visi giria tai isbandysiu,ar kas naudojat?kaip jums?
Atsakyti
QUOTE(iloncikas1980 @ 2010 11 13, 20:00)
Sveiki as dukrytes drabuzelius skalbiu su neutral,nes ji alergiska,o musu drabuzius skalbiu ivairiais ir ariel ir bonux,taciau siandien gavau siunta is Airijos AMWAY skalbimo miltelius,visi giria tai isbandysiu,ar kas naudojat?kaip jums?

3 metus naudoju ir i nieka nekeisiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristele10 @ 2010 11 13, 20:11)
3 metus naudoju ir i nieka nekeisiu  thumbup.gif

Pabandysiu ir as jauciu kad patiks,pirkau alergiskiems vaikams,kiek gramu dedat vienam skalbimui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(iloncikas1980 @ 2010 11 13, 20:00)
Sveiki as dukrytes drabuzelius skalbiu su neutral,nes ji alergiska,o musu drabuzius skalbiu ivairiais ir ariel ir bonux,taciau siandien gavau siunta is Airijos AMWAY skalbimo miltelius,visi giria tai isbandysiu,ar kas naudojat?kaip jums?

Man nepatiko schmoll.gif Džiaugiausi, kad nepirkau iš kart pakuotės, o iš draugės pasiėmiau pabandymui. Toks įspūdis, kad be miltelių būčiau skalbus. cool.gif
Atsakyti
Visi tą Amway giria...pas tėvus mėginausi indų ploviklį - nieko ten tokio stebuklingo...o visi kas naudoja iš tos firmos viską nuo a iki ž tai giria ir giria...nežinau,gal su milteliais kitaip...lauksiu daugiau atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaiiistė: 13 lapkričio 2010 - 23:47
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 11 13, 23:47)
Visi tą Amway giria...pas tėvus mėginausi indų ploviklį - nieko ten tokio stebuklingo...o visi kas naudoja iš tos firmos viską nuo a iki ž tai giria ir giria...nežinau,gal su milteliais kitaip...lauksiu daugiau atsiliepimu  4u.gif

kiek skaitau tai 50 * 50 tai va pati taip pat sviruoju puse ant puses - bandyt - nebandyt.
o jau taip pasiilgusi gero skalbiklio................
kazkaip is pradziu nauja priemone kai bandai atrodo - thumbup.gif o velia gaunas tas pats suds ............... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 11 14, 00:47)
Visi tą Amway giria...pas tėvus mėginausi indų ploviklį - nieko ten tokio stebuklingo...o visi kas naudoja iš tos firmos viską nuo a iki ž tai giria ir giria...nežinau,gal su milteliais kitaip...lauksiu daugiau atsiliepimu  4u.gif

Kas naudoja indu plovikli,tai girdejau kad daug kam nepatiko,is mano pazistamu kas naudoja AMWAY miltelius ir kt produkcija tai patenkinti,o kuo maziau putoja,tuo jie yra geresn,kokybiskesni. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(iloncikas1980 @ 2010 11 14, 12:54)
Kas naudoja indu plovikli,tai girdejau kad daug kam nepatiko,is mano pazistamu kas naudoja AMWAY miltelius ir kt produkcija tai patenkinti,o kuo maziau putoja,tuo jie yra geresn,kokybiskesni. bigsmile.gif

O man kaip tik indu ploviklis patinka. drinks_cheers.gif
Atsakyti