Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo priemonės - 2

QUOTE(Borzika @ 2010 09 10, 16:18)
Temoje Kaip valote skalbimo mašiną? rašiau, kad per 7 metus (tiek tarnauja dabartinė skalbyklė) nėkart jokios kalkių šalinimo priemonės nesu naudojusi - ir viskas čiki  mirksiukas.gif

Skalbimo masinu valymo temoje rasdau toki pasisakyma:

QUOTE(Ziu Ziu @ 2010 08 29, 18:42)
na ka pastebejau, kad rubai visikai neissiskalbia ir pasirodo tikrai nesya vanduo visiskai

pripyliau dabar nukalkintojo virduliams, nes citrinos rugsties neturiu ir acto buteli supyliau visur ir i stalciu ir i bugna..

laukiu rezultato





~~~~~~~~~~~~~~~
Tam kartui rezultatas gal ir bus, taciau ateitis su sia skalbimo masina vargu ar bus sviesi.
1.Citrinos rugstis, actas ir visi kalkiu nukalkintojai tam kartui nuims kalkes, gal ir rudis, o tą geležtę, kuri skalbimo masinos vandeni kaitina, tikrai pragraus;(o jei tai daznai kartojat- 100 proc. taip ir bus).
Konkreciai taip sugadinau virduli- pradzioj dziaugiaus kad pavirinus su citrinos rugstele virdulys iskart svarus, o apsinesa kalkem labai greitai. Su drauge paemem lupa-ŽIŪRIM - kaip kirminu isgriauztas...Gyveni ir mokaisi:)
2. Kai yra pavirsius jau pragriauztas, tai i jo skylutes kimba vel tie patys nauji nesvarumai - kalkes, vamzdynais ateinančios rudys, nitratai.... tik daug sparciau....
( kodel mes kas kazkiek metu lupam nuo sienu plyteles voniose, virtuvese, ogi todel kad jos nebeblizga, nebeatsveiciamos... )
Kodel riebaline deme mes ne iskart pamatom, jei ji speja isdziuti? Ogi todel, kad ja pamatom, kai ant jos kokios nors dulkes nuseda. Nesvarumas traukia nesvaruma...
3.Reikia naudoti pazangesnes technologijas namu tvarkymui, skalbimams. Reikia i sali padeti tvarkantis gumines pirstines...Manau, jog supermamu forumo skaitytojos-rasytojos suprato, ka norejau pasakyti. Negailiu pinigu geriems skalbimo milteliams jau 5 metai. Nereikia jokiu Calgon, jokiu Lenor- rubai issiskalbia puikiai, minksti, nekelia alergiju. Mano drauge taip pat galutinai apsisprende imtis tokiu... Taciau, pries pradedant juos naudoti, reikia puscia eiga vien su tais milteliais masina nuo pelesiu, gleiviu isplauti... Turejom galimybe pamatyti isbeganti vandeni, nes jos masinos vandens isleidimas tiesiai i vonia... Vajei vajei....Dabar jai rupestis, - kviesti meistra ir paziureti kiek kalkiu yra apsinese ant vandens kaitintojo.........Gal elektra dvigubai naudojama..
Kartojuosi- o kodel plyteles nebeatsveiciamos- ogi kad per N metu vis grandem visokia agresyvia chemija...
Kas su manim sutinka, kas mano kitaip?
Atsakyti
Skalbiu Ariel geliu, Persil koncentruotu skalbikliu is UK. Super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2010 08 03, 11:38)
Gali būti, kad dedat per daug skalbimo miltelių.


Stasele, tai kad dedu tiek, kiek parašyta ant skalbimo priemonės..

Atsakyti
QUOTE(Sangre_azul @ 2010 09 15, 18:13)
Stasele, tai kad dedu tiek, kiek parašyta ant skalbimo priemonės..

Pabandykit deti maziau. mirksiukas.gif
Atsakyti

 ! 
Čia - ne skelbimų lenta.

Moderatorė
Atsakyti
Naudoju Neutral, Surcare ar Balance skalbimo miltelius + Calgon ar Yplon miltelius nuo kalkiu nuosedu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(text @ 2010 09 11, 00:30)

3.Reikia naudoti pazangesnes technologijas namu tvarkymui, skalbimams. Reikia i sali padeti tvarkantis gumines pirstines...Manau, jog supermamu forumo skaitytojos-rasytojos suprato, ka norejau pasakyti. Negailiu pinigu geriems skalbimo milteliams jau 5 metai. Nereikia jokiu Calgon, jokiu Lenor- rubai issiskalbia puikiai, minksti, nekelia alergiju. Mano drauge taip pat galutinai apsisprende imtis tokiu... Taciau, pries pradedant juos naudoti, reikia puscia eiga vien su tais milteliais masina nuo pelesiu, gleiviu isplauti... Turejom galimybe pamatyti isbeganti vandeni, nes jos masinos vandens isleidimas tiesiai i vonia... Vajei vajei....Dabar jai rupestis, - kviesti meistra ir paziureti kiek kalkiu yra apsinese ant vandens kaitintojo.........Gal elektra dvigubai naudojama..
Kartojuosi- o kodel plyteles nebeatsveiciamos- ogi kad per N metu vis grandem visokia agresyvia chemija...
Kas su manim sutinka, kas mano kitaip?


Būtų įdomu sužinoti ką jūs naudojate?
Atsakyti
Naudoju Ariel, Persil, Neutral, Lenor 4u.gif
O nukalkinu taip, kai rekomendavo meistrai,prižiūrintys skalbimo mašiną- kas pusę metų 200 g citrinos rūgštelės ir mašiną nustatau ant virinimo, jokių kalkių 4u.gif
Atsakyti
Gal kas bandėte vokiškus skalbimo miltelius ,,Una"?
Atsakyti
Aš daug metų naudoju PERSIL. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramux: 29 spalio 2010 - 13:31
man vaidenasi ar pastaruoju metu ziauriai suprastejo Ariel milteliai??????????
Atsakyti
QUOTE(DO&RU @ 2010 10 29, 18:42)
man vaidenasi ar pastaruoju metu ziauriai suprastejo Ariel milteliai??????????

Lygiai tokios nuomones ir as, visai kazkoki jovala i maisus pilt pradejo.. blink.gif . O paskutiniu laiku dazniausia naudoju PERSIL, vieninteliai kurie man skalbia gerai. Nu dar retkarciais TIDE nusiperku mirksiukas.gif
Atsakyti