Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

Ačiū dėl ąsotėlių smile.gif
O dabar patarkit dėl kompaktinių dėžučių ir Spacemaker - kur patogiau birius produktus laikyti? Ar kompaktinės susideda viena ant kitos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(julija4ever @ 2009 05 15, 11:13)
Man idomu, ar melynas Azur asotis, kuris bus birzelio menesi kaip dovana seimininkei, vertas demesio? Gal kas turit, pasidalinkit info. ax.gif

Aš turiu šį ąsotį mirksiukas.gif galvoju g.gif ką čia apie jį pasakyti, na šiaip tai man labiau patinka Preliudijos ir Sambos ąsočiai dėl dangtelio. Pirmiausiai šio ąsočio dangtelis geriau su indaplove išsiplauna, nes tarpus sunkoka išplauti rankomis, o antra man jis sunkokai darinėjasi ax.gif nors naudoju ir taip, nes turiu ir 2l, ir 1l l bigsmile.gif
Atsakyti
Kaip tik dukriukui gimtadienio proga darau su arbūzais aviečių skonio želę thumbup.gif . Čia jos mėgstamiausias essen.gif (visada truputuką tepu aliejuku, kad gražiai blizgėtų)
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 05 15, 03:32)
Tai kad as su bulviu kose bandziau netepus, tai isejo kazkokia katastrofa, o ne grazus ziedas doh.gif  Abejoju, ar kas pasikeistu, jei ir buciau patepusi schmoll.gif  Tiesiog to daikto paskirtis jau pavadinime nusakyta: zele ziedas ax.gif


Nesutiksiu su jumis schmoll.gif Nes patepus, tikrai viskas gerai issiima. Neseniai dariau tipo zemaitiskus blynus jame. Ingridientai tie patys kaip ir zemaiciu blynams, tik dejau viska sluoksniais i zele zieda, apverciau ant silikoninio padeklo (kuo puikiausiai issieme), ir kepiau orkaiteje. Skonis toks pat kaip zemaiciu blynu, tik sveikiau, nes keptas ne riebaluose, o orkaitej thumbup.gif
Tikrai jo paskirtis ne vien zele tortai, nes turiu knygute 150 receptu siam daiktui: zuvies, mesos ir dar visokio velnio patiekalai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(elvike @ 2009 05 15, 03:41)
Aš turiu šį ąsotį  mirksiukas.gif galvoju  g.gif  ką čia apie jį pasakyti, na šiaip tai man labiau patinka Preliudijos ir Sambos ąsočiai dėl dangtelio. Pirmiausiai šio ąsočio dangtelis geriau su indaplove išsiplauna, nes tarpus sunkoka išplauti rankomis, o antra man jis sunkokai darinėjasi  ax.gif  nors naudoju ir taip, nes turiu ir 2l, ir 1l l  bigsmile.gif


Supratau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Žuvelė @ 2009 05 15, 03:34)
O dabar patarkit dėl kompaktinių dėžučių ir Spacemaker - kur patogiau birius produktus laikyti? Ar kompaktinės susideda viena ant kitos?  g.gif


Man asmeniskai Space maker patogesni kai reikia laikyti smulkius birius produktus (miltai, kruopos ir pan), nes galima lengvai paimti su saukstu pilnai atidarius dangteli; kompaktineje dezuteje man patogiau laikyti nedidelius makaronus, zirnius, lesius ir pan., nes patogiau iskratyti pro didesne ar mazesne skylute. Ir aisku Space maker patogiausi yra spinteleje,o ne stalciuje 4u.gif jos visos susideda viena ant kitos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julija4ever: 15 gegužės 2009 - 11:57
QUOTE(julija4ever @ 2009 05 15, 08:22)
30 cm * 23 cm. 4u.gif


Ačiū 4u.gif


QUOTE(Žuvelė @ 2009 05 15, 11:34)
O dabar patarkit dėl kompaktinių dėžučių ir Spacemaker - kur patogiau birius produktus laikyti?


Aš už Spacemakerius smile.gif ir dar laukiu Optimos naujos serijos dežučių, jos siauros ir aukštos, o man į stalčius idealiai tinkamos, nes jų dangtelis permatomas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Likka @ 2009 05 15, 12:01)
Ačiū  4u.gif
Aš už Spacemakerius smile.gif ir dar laukiu Optimos naujos serijos dežučių, jos siauros ir aukštos, o man į stalčius idealiai tinkamos, nes jų dangtelis permatomas  wub.gif

Visiškai drinks_cheers.gif aš irgi mirksiukas.gif nors turiu keletą ir kompaktinių, bet Spacemaker man labiau patinka thumbup.gif
Atsakyti
Jeigu reiketu rinktis tarp Space maker, Optimum dezuciu ir kompaktiniu dezuciu, be jokiu abejoniu pasirinkciau Space maker ir optimum serija. Nes man vien siauru deziu biriems neuztenka, megstu ir platesnes dezutes ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Likka @ 2009 05 15, 04:01)
ir dar laukiu Optimos naujos serijos dežučių, jos siauros ir aukštos, o man į stalčius idealiai tinkamos, nes jų dangtelis permatomas  wub.gif


Kad jos i stalciu labai patogios, tai faktas thumbup.gif Tik nera jos labai aukstos (auksciausia dezute 19 cm, o visu plotis 7 cm) Gavau dovanu visa serija biggrin.gif
Atsakyti
Sakykit ar yra platinančių Tuperware Trakuose g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes,

gal kuri turit kosela teslai, ar patenkintos ir kokia kaina????
Atsakyti
Želė žiede nebandžiau košės formuoti, tai nė nežian uar išsiima... o žemaičių masė manau yra ne tokia kibi kaip paprasta bulvių košė gal dėl to gražiai išpuola. na nebent nedėjot ten kiaušinių, krakmolo ar miltų. Na čia mano nuomonė
Dėl birių produktų laikymo, man optimum wub.gif pas mane jau kiek tilpo spintelėse tiek prisikroviau... sutiksiu, jie sunkiau užsidaro, bet man labai patogūs ir kompaktiški (bent mano spintelėm labai tinka). Susidėjau beveik į visus semtuvėlius ir thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(molli @ 2009 05 15, 13:39)
Sakykit ar yra platinančių Tuperware Trakuose g.gif  bigsmile.gif

Parašiau až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2009 05 15, 12:06)
Nors pati jo neturiu - bet kiek pasakojo - tikrai ne visada reikia tepti aliejum... Tas priklauso nuo to ką gamini  g.gif

Taip, pilnai sutinku, kad darant paprasčiausią želė, užtenka tik šaltu vandeniu perskalauti, aliejum reikia tepti tik tada, kai daroma varškės, sūrio, jogurto, ar pan. tirštos konsistencijos masė.
Atsakyti