Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(elvike @ 2009 05 14, 20:42)
O tai negi neturi su kuo susijungti? Man kai būna juodos dienos kooperuojuosi su kuria mergina  mirksiukas.gif

Niu bandysiu ka nors susukt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 05 14, 09:32)
aš kepu tokius, bet ne perliukuose:

user posted image

o receptas čia mirksiukas.gif  http://www.supermama...?...3005&st=276

ulitka, kokius tortus kepsi mirksiukas.gif kur galima pažiūrėt tavo torčiukus blush2.gif
aš dukrai prisižadėjau iškept du tortus: Boružę ir ežiuką arba drugelį, darysisu medučius, tik neprisiruošiu trafareto pasidaryt doh.gif

nežinau ar šis receptas, bet pabandysiu... ačiū labai 4u.gif

na o aš tik iš virtuvės... ryžių formavimo indeliuose stengsta tortukai, ultrapliuse dariau troškinį, princesėje kepa rabarbarų pyragas.... ech kaip palengviną darbą tw, negaliu atsidžiaugti smile.gif
Papildyta:
oi kiek čia nuorodų šaunių... kur čia tie kg neaugs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 05 14, 19:47)
Niu bandysiu ka nors susukt 4u.gif

Ko seniau nesakei,galejau prijungt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2009 05 14, 20:29)
oi kiek čia nuorodų šaunių... kur čia tie kg neaugs  doh.gif

tau nepakenks, ju pas tave ner vis tiek papildomu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sakykit, o kuris asotėlis pienui geresnis? Nežinau, ar laukti to Sambos nuolaidų ar pirkti tą kitą...?
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2009 05 14, 21:09)
tau nepakenks, ju pas tave ner vis tiek papildomu  mirksiukas.gif  4u.gif

nu jau nu jau smile.gif yra ir dar kaip smile.gif bet vistiek kartais norisi pasmaguriauti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Žuvelė @ 2009 05 14, 21:22)
Sakykit, o kuris asotėlis pienui geresnis? Nežinau, ar laukti to Sambos nuolaidų ar pirkti tą kitą...?

žiūrint kiek to pieno perki... šiaip jei pokiuką iš parduotuvės, geriau litrinis samba arba galima ir btb matavimo ąsotėlyje 1l laikyti. Aš tai perku po 5l naminio pieno, tai stiklainyje laikau, nes neprisidėliosiu ąsotėlių pilną šaldytuvą lotuliukas.gif na bet kai nedaug lieka, pilu į sambą. tas litrinis labai patogu dėl to, kad telpa į šaldytuvo dureles
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2009 05 14, 23:40)
tas litrinis labai patogu dėl to, kad telpa į šaldytuvo dureles

O 2l. asotelis, sakykit, telpa i dureles g.gif
Atsakyti
QUOTE(raimaa @ 2009 05 15, 06:58)
O 2l. asotelis, sakykit, telpa i dureles g.gif

Taip 4u.gif
Atsakyti
Vakar pademonstruoti nusinešiau į darbą savo 1ltr Samba ąsotėlį ir išleidau "į marčias" , teks vėl sau iš naujo užsisakinėti biggrin.gif
2ltr ąsotėlyje pastoviai jogurtas gyvena, stovi sau durelėse ir kitiems nemaišo ax.gif
Vixiuke, kai pradėjau su TW draugauti, tai savaime ir virtuvėje daugiau sukuosi, o anksčiau, tai oi, kaip nekenčiau ten visokių tešlų ir kt doh.gif , bet už tai nuo to gero gyvenimo žiauriai platėju į visus šonus blush2.gif
Išdalinau Želė Žiedus, rodos viską panoms išaiškinau, bet kažkaip vistiek dar dreba kinkos, kad joms sėkmingai pavyktų tuos savo želiukus iš to žiedo iškrapštyti..
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2009 05 15, 07:39)

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2009 05 14, 23:40)
žiūrint kiek to pieno perki... šiaip jei pokiuką iš parduotuvės, geriau litrinis samba arba galima ir btb matavimo ąsotėlyje 1l laikyti. Aš tai perku po 5l naminio pieno, tai stiklainyje laikau, nes neprisidėliosiu ąsotėlių pilną šaldytuvą  lotuliukas.gif na bet kai nedaug lieka, pilu į sambą. tas litrinis labai patogu dėl to, kad telpa į šaldytuvo dureles

O aš kad ir trilintrinį parsivežu iš kaimo, vis tiek pilu į litrinį samba ąsotėlį smile.gif , ne į daug, į vieną. Kai išnaudojam, vėl įpilu iš stiklainio ax.gif . Jau šeimyna dabar nebežinotų, kur pienas lotuliukas.gif , jei ne tas ąsotėlis, paprato, kad visada jame smile.gif.

O dėl BtB ąsotėlio: pinui man jis schmoll.gif schmoll.gif , toks žemas, platus ir be dangtelio. Bet plakimui su blenderiu, kam nors sumaišyti, pamatuoti, man jis thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif o tai jus nusipirkusios 1l.pieno y ta asotely persipilat g.gif nes as tai su pokiuku ystatau y asotely unsure.gif gal as blogai darau?ar nera jokio skirtumo?
Atsakyti