Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(gwidita @ 2009 05 14, 16:49)
labai noriu pasigirti ax.gif ar galima? 4u.gif as gavau siandien savo issvajota "cosmo" rinkinuka blush2.gif

Smagu kaip išsirenki gerą, neturėtą , reikalingą gaminį, aš jau turiu visą pilną rinkinį tai irgi pasidžiaugiau. thumbup.gif
Turiu pastebėjimą, kaip pradėjo atsirasti daugiau TW naujų gaminių namuose, mano dukružė pradėjo daugiau po virtuvę šeimininkauti ( nors ir labai laikas spaudžia, abiturientė) ir vis džiaugiasi kad tikrai patogūs ir naudingi daigčiukai. thumbup.gif
Atsakyti
Sigute, nesi forume naujokė, tai turėtum taisykles žinoti. mirksiukas.gif Skelbimai apie tupperware pardavimą yra komercija. Turėtum kreiptis į supermamą, išsipirkti mokamą temą skelbimų lentoje ir ten skelbtis apie platinimą, vakarėlius ir pan. Šioje temoje galima tik dalintis įspūdžiais, receptais ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 05 14, 15:55)
:kalbėkimės apie tai, kas patiko ir, žinoma, kuris gaminys nepatiko ir kodėl  ax.gif

Man kažkaip nesižiūri "Cosmo" irankių rinkinyje žnyplės, visi kiti tokie gražūs, spalvoti o žnyplės tokios jau paprastutės. bigsmile.gif Dėl patogumo gal ir patogios, dar nenaudojau. g.gif

QUOTE(Jurgitak @ 2009 05 14, 16:58)
nesi forume naujokė, tai turėtum taisykles žinoti.  mirksiukas.gif 

Gal ir negerai padariau, tikrai nepagalvojus apie komercija brūkštelėjau, bet dabar yra kaip yra, o ateičiai žinosiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 05 14, 18:09)
Man kažkaip nesižiūri "Cosmo" irankių rinkinyje žnyplės, visi kiti tokie gražūs, spalvoti o žnyplės tokios jau paprastutės. bigsmile.gif Dėl patogumo gal ir patogios, dar nenaudojau. g.gif

Vat as irgi nenaudoju znypliu schmoll.gif
Atsakyti
O as naudoju znyples, bene labiausiai - man jos labai labai patinka, ypac kepant mesyte, zovyte, vista, net nedidelius gabaliukus good.gif ir vyras mano daznai naudoja.
Atsakyti
Visgi nesigailiu nei aš nei mano sesė nė draugė isigijusios šiuos dubenis, tokie dydžiai labai jau naudingi ir reikalingi. Kaip pradėjome diskutuoti apie jų reikalingumą, tai visos vienareikšmiškai nusprendėme kad verta buvo nuolaida pasinaudoti. thumbup.gif user posted image
Papildyta:
O kaip su Čili paprikomis ar visos apsirūpinote , kaip Aitriosios Gegužės prisiminimu! lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Mergytes, zinau, kad durnas klausimas, bet ar galima birzelio naujienu dabar uzsisakyti, ar reikes laukti iki birzelio? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 05 14, 20:05)
Mergytes, zinau, kad durnas klausimas, bet ar galima birzelio naujienu dabar uzsisakyti, ar reikes laukti iki birzelio? 4u.gif

Nea schmoll.gif , dar negalima, galima bus tik nuo gegužės 28 d. užsakyti 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(asta.seima @ 2009 05 14, 13:49)
Noriu paklausti, ar naudojate tokį pateisalą tešlai kočioti  bigsmile.gif ? Ar geras daiktas  ax.gif ?
user posted image

Aš turiu atliekamą tešlos kočiojimo padėklą, gal norėtumėt keisti į FridgeSmart indelį ax.gif arba parduočiau pigiau mirksiukas.gif Rašykit į až mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 05 14, 20:09)
Nea  schmoll.gif , dar negalima, galima bus tik nuo gegužės 28 d. užsakyti  4u.gif .

blink.gif biski nelabai gerai unsure.gif Niekaip nesudarau uzsakymo - yra uzsakyta dubuo is ispardavimo ir koldunu forma is 17-21 savaites doh.gif Visai noreciau dar sambuku prisijungt, bet kad negalima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ruzilona @ 2009 05 14, 18:35)
Vat as irgi nenaudoju znypliu  schmoll.gif

atidaviau balsus uz taviske chebryte mirksiukas.gif


Ceburekus arba kita maista virta aliejuje sumeskir i IsoDuo-net nesijaucia, kad aliejuje kepta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 05 14, 19:15)
blink.gif biski nelabai gerai unsure.gif  Niekaip nesudarau uzsakymo - yra uzsakyta dubuo is ispardavimo ir koldunu forma is 17-21 savaites doh.gif Visai noreciau dar sambuku prisijungt, bet kad negalima doh.gif

O tai negi neturi su kuo susijungti? Man kai būna juodos dienos kooperuojuosi su kuria mergina mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elvike: 14 gegužės 2009 - 19:43