Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(Burbuliuks @ 2009 05 14, 11:20)
jūs rimtai tokius darote  blink.gif o iš kur jūs tiek laiko turit?  unsure.gif gal nedirbat niekur... man tai ir taip pavalgyti padaryti laiko trūksta, o dar tokius grožius kurti iš viso nemiegoti tektų  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
aš gaminimui maisto max gaištu iki valandos kas antrą - trečią dieną  blush2.gif daugiau kaip ir gaila


Aciu blush2.gif Taip dabar ne dirbu, bet kaip dirbdavau keptavau dar daugiau nei dabar)))

QUOTE(ruzilona @ 2009 05 14, 12:12)
wub.gif
Ulitka,kokia tu saunuolė  4u.gif 
Lenkiu ir aš galvą prieš tave  4u.gif
Papildyta:
book.gif  O tortas "Ryzik" ar skanus? Man laaaabai skaniai atrodo - tikras niam-niamnis. Imčiau dabar ir suvalgyčiau gerą gabalėlį jo. Ką čia gabalėlį - gabalą thumbup.gif

Ryzik labai skanus...toks minkstas minksta ir slapias...mmmmmmm...pasaka!!!


ACIU visiems .aciu. 4u.gif 4u.gif

dar bandeles kaip susukti
http://www.eva.ru/al...age/26140/5.htm

o siaip tai spauskite cia ...ten visko daug) (jej atsidarys jums)
http://www.eva.ru/al...age/26140/1.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulitka: 14 gegužės 2009 - 11:41
QUOTE(Ulitka @ 2009 05 14, 11:38)
Aciu blush2.gif  Taip dabar ne dirbu, bet kaip dirbdavau keptavau dar daugiau nei dabar)))

nu šaunuolė good.gif ploja.gif notworthy.gif notworthy.gif
nors pas mus kai saldumynus tik aš valgau, mano vyrams geriau mėsos skanios duok... tai kaip ir neverta daryti... kartais tik šokoladinį pyragą padarau ir į darbą atnešų, va tada visų garbinama būnu hihihi.gif hihihi.gif flirt.gif
va toks
user posted image
jei kam įdomu, tai jo receptas čia 4u.gif
nuotrauka ne mano, bet tikrai atrodo įspūdingai iškepus, o TW silikoninėje formoje Princesė kepant nereikia nei patepti jos, išsiima labai lengvai. O ir užmaišymui sugaištu 10-15 minučių thumbup.gif tik reikia išlaukti kol iškepa ir truputi pravėsta rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbuliuks: 14 gegužės 2009 - 12:00
Noriu paklausti, ar naudojate tokį pateisalą tešlai kočioti bigsmile.gif ? Ar geras daiktas ax.gif ?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(asta.seima @ 2009 05 14, 13:49)
Noriu paklausti, ar naudojate tokį pateisalą tešlai kočioti  bigsmile.gif ? Ar geras daiktas  ax.gif ?
user posted image

Ne tas zodis GERAS!!!!!SUPERINIS-PUPERINIS ...tikrai..pats-paciausias Tuppero gaminys...ir mentele wub.gif ir...STOP smile.gif nes ilgas sarasas... thumbup.gif
Atsakyti
Padeklas tešlos kočiojimui vienas mano favoritų wub.gif bet patariu iš karto su kočėlu įsigyt, kad pajusti visą gaminimo smagumą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Likka @ 2009 05 14, 14:32)
Padeklas tešlos kočiojimui vienas mano favoritų  wub.gif bet patariu iš karto su kočėlu įsigyt, kad pajusti visą gaminimo smagumą  4u.gif

Pritariu 100% thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Likka @ 2009 05 14, 13:32)
Padeklas tešlos kočiojimui vienas mano favoritų  wub.gif bet patariu iš karto su kočėlu įsigyt, kad pajusti visą gaminimo smagumą  4u.gif

Tikrai taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(asta.seima @ 2009 05 14, 13:49)
Noriu paklausti, ar naudojate tokį pateisalą tešlai kočioti  bigsmile.gif ? Ar geras daiktas  ax.gif ?
user posted image

Man padėklas labai labai super thumbup.gif , kočėlo neturiu, bet ir nepasigendu. Man kaip Ulitkai: padėklas ir mentelė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(13liepa @ 2009 05 14, 15:58)
Man padėklas labai labai super  thumbup.gif  ,  kočėlo neturiu, bet ir nepasigendu. Man kaip Ulitkai: padėklas ir mentelė  thumbup.gif  thumbup.gif




Man daug kas gyrė padėklą ir kocela , skubiai noriu nusipirkt, o pati tiesiog dievinu mentelę wub.gif -kad blynus verst ir kitus gaminius maišyti gali buti taip lengva net nesvajojau, 2 metus naudoju ir negaliu sustot thumbup.gif
Atsakyti
g.gif Sigutė ir mane sugundė pasireklamuoti blush2.gif bet apsigalvojau, nagi bijau, kad neuždarytų tokios smagios temos per tas reklamas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elvike: 14 gegužės 2009 - 15:13
QUOTE(elvike @ 2009 05 14, 16:08)
g.gif  Sigutė ir mane sugundė pasireklamuoti  blush2.gif  bet apsigalvojau, nagi bijau, kad neuždarytų tokios smagios temos per tas reklamas  ax.gif

drinks_cheers.gif Geriau kalbėkimės apie tai, kas patiko ir, žinoma, kuris gaminys nepatiko ir kodėl ax.gif
Man kočiojimo padėklas irgi labai patinka. Ant jo praktiškai nereikia pasibarstyti miltų wub.gif , o nekimba thumbup.gif
Atsakyti
labai noriu pasigirti ax.gif ar galima? 4u.gif as gavau siandien savo issvajota "cosmo" rinkinuka blush2.gif kibirely.mentele,sluotele,samty ir sauksta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jau atrodo kaip graziai assa.gif o naudotis bus irgi labai smagu ytariu rolleyes.gif kai toki yrankiai thumbup.gif mazasis mano vaikiukas nutvere ta silikonine mentele ir net pietu miegelio su ja uzmigo 2.gif turbut ta oranzine ryski spalva jam labai patiko mirksiukas.gif o tetis tai mane bash.gif pamates kad vel nauju TW gminiu prisipirkau doh.gif reikes uzbegti yvykiams uz akiu pasigerinti smileysex.gif ir gal nepyks stipriai ant manes biggrin.gif galu gale laikas priprasti kad zmonele "apsirgus"TW liga biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti