Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(ADA @ 2009 06 04, 20:46)
Manau kad galima, tik nereiktų uždengti iš karto  ax.gif  4u.gif

būtent, tik negalima uždengti smile.gif
o to failiuko ir aš norėčiau, nes lyg neturiu g.gif nors ir žinau, už ką mokam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vixiuke: 04 birželio 2009 - 20:58
QUOTE(rosee @ 2009 06 04, 21:40)
Tą failą pirmame tėmelės psl. reiktų dėti, tai nebūtų kvailų klausimų "Už ką mokame?"

thumbup.gif Geras pasiulymas!!!!
Atsakyti
QUOTE(elvike @ 2009 06 04, 13:28)
Tupperware gaminiai tarnauja visą gyvenimą - indams teikiama 30 metų garantija.

o tos, kurios parduoda čia internete, ar išduoda dokumentą, kuriame parašyta, kad suteikiama garantija ir kas atsakingas už tai, jeigu kažkas daiktui atsitiks (brokas ir pan g.gif
TW neturiu nė vieno gaminio rolleyes.gif bet gundausi išbandyti, jau vien iš noro pabandyti, o ne dėl reikalo rolleyes.gif pati dirbu marketingo srityje jau nemažai metų ir man šiek tiek šypsnį sukėlė tos mėgstamos kažkieno frazės, sakomos klientams ir klaidingas supratimas, kas yra piramidinė prekyba ir kas kam pinigus krauna rolleyes.gif bet aš ne apie tai...
savo ar ne savo noru teko man išbandyti šių panašios pardavimo technikos gaminių- eastcon, zepter, oriflame, avon, amway, forever living rolleyes.gif yra daug nusivylimų, keletas neblogų atradimų, tad ir TW susidomėjau unsure.gif ieškau sviestinių, man pasiūlė TW, bet nelabai patiko forma, spalva ir negavau išmatavimų, gal prašviesit, kokių sviestinių turi TW g.gif dėkui unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(rosee @ 2009 06 04, 21:40)
Tą failą pirmame tėmelės psl. reiktų dėti, tai nebūtų kvailų klausimų "Už ką mokame?"
mano nuomone, tai ne kvailas, o labai protingas klausimas, nes atvirkščiai- tik kvailys perka neklausinėjęs lotuliukas.gif ir šiaip, pagal pardavimų teoriją, marketingą, negalima šitaip sakyti, kad užduodami klausimai kvaili....
sorry, kad čia apie marketingą kalbu, bet dabar kaip tik užsiėmusi esu kai kokio darbo rašymu, tai kaip tik skyrių rašau apie visą piramidinį, tinklinį marketingą cool.gif
Atsakyti
Siryt as pirma ax.gif
Laba ryta 4u.gif
Negaliu atsidziaugti samba indeliais trynukais, tikri fainulkos, kokie smagus thumbup.gif
Jooo, kol parasiau, tapau antra 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimaa: 05 birželio 2009 - 09:56
QUOTE(Cikadelė @ 2009 06 05, 09:54)
, ieškau sviestinių, man pasiūlė TW, bet nelabai patiko forma, spalva ir negavau išmatavimų, gal prašviesit, kokių sviestinių turi TW g.gif dėkui unsure.gif


Man tw sviestinė yra vienas iš nedaugelio tw gaminių, kuriais nesu labai patenkinta. Musu tradiciniams sviesto pakučiams ji siauroka, dugnas nera visai lygus (su idubimu per viduri), išplovus indaplovėj (45 laipsnių temp.), dangtukas sunkiai užsidaro, šoną visad reikia pataisyt, kitaip neužeina ant padėkliuko:(
Atsakyti
QUOTE(Varpelis @ 2009 06 05, 11:04)
Man tw sviestinė yra vienas iš nedaugelio tw gaminių, kuriais nesu labai patenkinta. Musu tradiciniams sviesto pakučiams ji siauroka, dugnas nera visai lygus (su idubimu per viduri), išplovus indaplovėj (45 laipsnių temp.), dangtukas sunkiai užsidaro, šoną visad reikia pataisyt, kitaip neužeina ant padėkliuko:(

tai va, man dydis irgi nepatiko, nes aš, be to, neperku pakelių iš parduotuvių, bet didelį gabaliuką tikro sviesto...aišku galiu jį supjaustyti, bet kažkaip nesinori smulkintis, tuo labiau, kad mūsų šeima nemaža ir mėgsta sviestą rolleyes.gif
ačiū už nuomonę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2009 06 05, 10:54)
o tos, kurios parduoda čia internete, ar išduoda dokumentą, kuriame parašyta, kad suteikiama garantija ir kas atsakingas už tai, jeigu kažkas daiktui atsitiks (brokas ir pan g.gif

Nei parduodant internete, nei per vakarėlius, joks dokumentas apie pardavimą neišduodamas, todėl man, kaip pardavėjai labai keista, kai sakoma, kad garantija 30 metų. Garantija yra neribojama, todėl, kad nežinia kada prekė buvo įsigyta.
Už gaminio pakeitimą atsakingas pats pirkėjas, nes jie keičiami bet kuriame TW sandėlyje. Jei pats pirkėjas negali nuvažiuoti į sandėlį, tada gali kreiptis į bet kurią demonstruotoją. O visa kita priklauso jau nuo demonstruotojo genoriškumo. Vienai tai gali būti ne problema, o kita gali pasakyti, kad ne iš manęs pirkai, aš ir nesirūpinsiu. doh.gif Tik esminis dalykas - daiktas turi būti naudojamas pagal instrukciją ir nesugadintas specialiai.
Atsakyti
QUOTE(Varpelis @ 2009 06 05, 10:04)
Musu tradiciniams sviesto pakučiams ji siauroka,

Tai, kad visi sviesto pakeliai kuo puikiausiai telpa. g.gif
Atsakyti
Sviestines ilgis - 17,60 cm
plotis - 9,20 cm
aukstis 7,90 cm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2009 06 05, 09:54)
TW susidomėjau unsure.gif ieškau sviestinių, man pasiūlė TW, bet nelabai patiko forma, spalva ir negavau išmatavimų, gal prašviesit, kokių sviestinių turi TW g.gif dėkui unsure.gif


Sviestinė:
Praktiškas dangtelis, jį lengva nuimti, nes sienelė su banguotu intarpu.
Elegantiškas dvipusis padėklas su praktišku kraštu plokščioje pusėje.
Dangtelis sandariai užsidengia iš abiejų pusių, tiek iš giliosios tiek ir iš plokščiosios.
Sviestinę patogu laikyti šaldytuvo durelių lentynėlėje.
Išorinis paviršius matinis, apsaugotas nuo ibrėžimų.
Vidinis paviršius lygus, lengvai plaunamas.
Matmenys: ilgis 17,6 cm, plotis 9,2 cm , aukšis 7,9 cm.
medžiaga-PP3 (pilipropilenas)
Šiuo metu spalva paėkliuko geltona.
user posted image
Papildyta:
Dėl šio gaminio naudingumo kaip ir dėl visų likusių, kiek vartotojų tiek nuomonių.
Asmeniškai aš esu patenkinta, man sviestukas išsilaiko tikrai ilgiau šviežias, svarbiausiai nereikia jo laikyti "gamyklinėje" pakuotėje, jokių pageltimų ar atliekamų trupinėlių taupiai sunaudojame iki paskutinio trupinėlio išvaizdų, be pašalinių kvapų prisigeriančių nuo kitų maisto produktų. Svarbiausiai išėmus iš šaldytuvo galiu tepti lengvai, jis būna ne toks sušalę, kietas.
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 06 05, 02:49)
Sviestinė:
Praktiškas dangtelis, jį lengva nuimti, nes sienelė su banguotu intarpu.
Elegantiškas dvipusis padėklas su praktišku kraštu plokščioje pusėje.
Dangtelis sandariai užsidengia iš abiejų pusių, tiek iš giliosios tiek ir iš plokščiosios.
Sviestinę patogu laikyti šaldytuvo durelių lentynėlėje.
Išorinis paviršius matinis, apsaugotas nuo ibrėžimų.
Vidinis paviršius lygus, lengvai plaunamas.
Matmenys: ilgis 17,6 cm, plotis 9,2 cm , aukšis 7,9 cm.
medžiaga-PP3 (pilipropilenas)
Dėl šio gaminio naudingumo kaip ir dėl visų likusių, kiek vartotojų tiek nuomonių.
Asmeniškai aš esu patenkinta, man sviestukas išsilaiko tikrai ilgiau šviežias, svarbiausiai nereikia jo laikyti "gamyklinėje" pakuotėje, jokių pageltimų ar atliekamų trupinėlių taupiai sunaudojame iki paskutinio trupinėlio išvaizdų, be pašalinių kvapų prisigeriančių nuo kitų maisto produktų. Svarbiausiai išėmus iš šaldytuvo galiu tepti lengvai, jis būna ne toks sušalę, kietas.


thumbup.gif drinks_cheers.gif Cia daugiau jau nieko ir nepridursi, taip issamiai pasakyti. As asmeniskai patenkinta sviestine. Standartinei pakuotei is parduotuves dydis tikrai tinka thumbup.gif net neisivaizduoju kaip gali netilpti, nebent pakuote kokia nestandartine g.gif
Mes dazniausiai perkam namini sviesta, tai tas isvis neatitinka jokiu sviestiniu dydziu, nes suformuotas dazniausiai belekaip. Bet ir tai man visiskai netrukdo, ispjaunu, sduformuoju, kad tilptu ir viskas, nesigilinu ir nesiparinu del tokiu smulkmenu. Svarbiausia, kad sviestukas ilgai islieka sviezias thumbup.gif
Jeigu sviesto daugiau, dedu i idubima, kad tilptu, jeigu maziau, tai ant kitos puses be idubimo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Varpelis @ 2009 06 05, 11:04)
Man tw sviestinė yra vienas iš nedaugelio tw gaminių, kuriais nesu labai patenkinta. Musu tradiciniams sviesto pakučiams ji siauroka, dugnas nera visai lygus (su idubimu per viduri), išplovus indaplovėj (45 laipsnių temp.), dangtukas sunkiai užsidaro, šoną visad reikia pataisyt, kitaip neužeina ant padėkliuko:(

Visiskai nepritariu. schmoll.gif

QUOTE(Sigute*** @ 2009 06 05, 11:49)
Dėl šio gaminio naudingumo kaip ir dėl visų likusių, kiek vartotojų tiek nuomonių.
Asmeniškai aš esu patenkinta, man sviestukas išsilaiko tikrai ilgiau šviežias, svarbiausiai nereikia jo laikyti "gamyklinėje" pakuotėje, jokių pageltimų ar atliekamų trupinėlių taupiai sunaudojame iki paskutinio trupinėlio išvaizdų, be pašalinių kvapų prisigeriančių nuo kitų maisto produktų.

drinks_cheers.gif
O del kietumo- tai priklauso nuo sviesto kogero riebumo. Vieni minksti buna, o kiti sviestai isemus kieti. Bet greit suminksteja. smile.gif
Atsakyti