Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

Butinai gaudysim ir kaupsim informacija.

Ale Ulitka kad pasikeistusi. Pamasciau kad nauja ligone doh.gif , o cia Ulitka fotkina umn.gif
Atsakyti
..... Tikrai ačiū už išsamią informaciją, o jei dar apie tai parašysite- išvis gerai...... Aš tik pasidomėjau, kas, kaip ir kodėl...juk kiekvienam įdomu, už ką moka pinigus...TW naudoju keletą metų, ir , kol kas, neturiu nusiskundimų tuo, kuo naudojuosi...ir tikrai nenusidėvėjo g.gif g.gif g.gif - dar dabar atrodo kaip nauji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JuokInga @ 2009 06 04, 15:37)
Šitie gaminiai ilgalaikiai, nekenksmingi (galiu visą paskaitą pagal specialybę perskaityti apie prekybos centruose parduodamų vienkartinių arba plastikinių indų kenksmingumą, vežio sukėlėjus, chemines formules  cool.gif  ir t.t ), patogūs, praktiški, gražūs. Ir pabaigai mano mėgstamiausia frazė "

JuokInga, o gal ir turi kokių cheminių tyrimų rezultatų, kad būtų įtikinamiau. g.gif
Atsakyti
Na man vadovė yra atsiuntusi tokį failiuką "Už ką mokame", bet jį čia įkėlus, tai lb daug vietos užimtų ir be to numanau, kad visos demonstruotojos jį turi.
Dar nebuvau TW platintoja, jį kai paskaičiau, gailestis pinigų TW žaisliukams iš karto pranyko. Geriau mažiau ir geras patikimas, be to man tie jų indai lb gražūs, patogūs. Štai, kad ir kotletus susidėjau į Trio, o dangtis tiko nuo "Visada šviežia". Suprantama, kad galima buvo į TupperFlexsą dėti, bet anas dar nepradėtas naudoti, tai gailinu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosee: 04 birželio 2009 - 19:26
QUOTE(ruzilona @ 2009 06 04, 18:01)

Ale Ulitka kad pasikeistusi. Pamasciau kad nauja ligone  doh.gif , o cia Ulitka fotkina  umn.gif

photo.gif photo.gif photo.gif
Atsakyti
Pabandžiau tyčia Malsenos keksą iš pokelio išsikepti, tai jau koks fee ir kas jį gali valgyt, nei skonio nei kvapo doh.gif
Atsakyti
Greitai islempam doh.gif
Man tie pirktiniai dabar visi neskanus. Net rankos nekyla pirkti kazko gatavo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 06 04, 19:59)
Greitai islempam doh.gif
Man tie pirktiniai dabar visi neskanus. Net rankos nekyla pirkti kazko gatavo schmoll.gif

Va, va būtent drinks_cheers.gif kažkada, kai TW neturėjau, tai viską pirkau iš parduotuvės, o dabar juk ir mielinę tešlą greitai pasigamini, ir silikono formos thumbup.gif ką išsikepti, na ir "ant greitųjų" kokį desertą žele žiede susipilti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 06 04, 20:25)
Na man vadovė yra atsiuntusi tokį failiuką "Už ką mokame", bet jį čia įkėlus, tai lb daug vietos užimtų ir be to numanau, kad visos demonstruotojos jį turi.

Gal nebūtų gaila pasidalinti? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2009 06 04, 20:34)
Gal nebūtų gaila pasidalinti? blush2.gif  4u.gif

Negaila, bet jis darbiniame kompe likęs, teks iki pirmadienio pakentėt, nebent kuri anksčiau įkels.
Tą failą pirmame tėmelės psl. reiktų dėti, tai nebūtų kvailų klausimų "Už ką mokame?"
Atsakyti
mergaiciukes turiu vel klausimuka blush2.gif kazkur jau raset bet nezinau kur ax.gif apie ta 2l.gertuve su kostuveliu mirksiukas.gif ar y ja galima pilti verdanty vandeny g.gif ???na plikyti arbata ar pan....??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2009 06 04, 21:45)
mergaiciukes turiu vel klausimuka blush2.gif kazkur jau raset bet nezinau kur ax.gif apie ta 2l.gertuve su kostuveliu mirksiukas.gif ar y ja galima pilti verdanty vandeny g.gif ???na plikyti arbata ar pan....??? 4u.gif

Manau kad galima, tik nereiktų uždengti iš karto ax.gif 4u.gif
Atsakyti