Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(nineinchnails @ 2009 06 04, 13:38)
na aš savo asmeninius pastebėjimus pasakysiu:

- patogūs. "maximiniai" indeliai taip patogiai ir lengvai neužsidarinėja. o patogūs kainuoja panašiai kaip ir tw. kažkaip viskas padaryta, kad labai limpa prie rankos. kad ir samba stiklinės  smile.gif už 3-4Lt plastikinės pirktos (naudojam kai atsirado vaikas namie - taip mažiau šukių  biggrin.gif ) užkniso, nes panaudojus, paplovus indaplovėj atsilaupė kantelis tad lūpas braižo  lotuliukas.gif tas pats su lėkštėm plastmasinėm (piknikam naudojam) - net baisu pamačius kaip atsilaupė

- multifunkcijiniai. man patinka daiktą naudot multifunkciškai. pvz turiu tą centrifūgą, tai nebereikia man jokių "visada šviežia" papildomų bliūdų (tiesą sakant tik jos dėka grįžo salotos į mano racioną - nekęsdavau nuplovus jas nupurtyt - pusė virtuvės apsitaškydavo. todėl geriau jau nepirkdavau salotų  doh.gif ). maximoj/iki ala panašias centrifūgas apžiūrinėjau, tai kur tau.. neturi dangtelių, tai jos tik papildomas griozdas. o aš saviškę laikau visad įdarbintą: arba džiovinam, arba laikom daržoves, arba salotas maišau jame pačiame. tas pats su fridgesmartais: nėr daržovių daug - laikau duoną  smile.gif

- gražus dizainas. už dizainą dideli pinigai mokami, nes tai kūrybinis darbas. o maximiniams gamibniams bepigu - paimi ne savo dizainą, pritaikai komplektaciją/funkcionalumą BOM'ui (bill of material) ir tada kiek telpa į minimalią kainą, gamini.

-kaina per didelė TW gaminių. bet tai jau reikia susitaikyti su piramidės struktūros platinimu. už tai, kad perkam, aukštieji piramidės sluoksniai gauna dideles pajamas  smile.gif

vienu žodžiu palyginus panašaus patogumo prekių su kainas, tai TW nėra brangiausi.. toli gražu  4u.gif

apie polivinilchloridus ir kita ssudėtines medžiagas neporinsiu, nes gausis tas pats kaip kiaulei kalbėt apie kosmoso kūnus.
bet TW "stebuklas" remiasi fizika.. absoliučiai fizika. pavyzdys: salotos, įdėjus jas į "visada šviežia" ar centrifūga, nevysta daugoau nei savaitę (patikrinta) tik todėl, kad jos ten yra kiauraindy - visas kondesatas nubėga į dugno apačią, tad salotos lapas nebesiliečia su vandeniu - nepūna. kadangi indai sandarūs, jie nepraranda drėgmės - nedžiūna, nevysta. smile.gif o ko maisto produktui reikia - kad nedžiūtų ir nebūtų per daug drėgmės (nepūtų). viskas.. elementaru..
grikių apkepui niekada neverdu - užpilu verdančiu vandeniu ir atsargiai uždarau. po pusvalandžio jau galima arba vienus valgyt, arba kept apkepą/blynus, naudot kitiems tikslams smile.gif ir vitaminų daugiau išlieka, ir ekologija - elektros/dujų mažiau sunaudojam  hihihi.gif

vnž nusipezėt galima apie daug ką, bet mano kuklia nuomone primiausiai perkant daiktą reikia žiūrėt į patogumą.

Kažkodėl jaučiau, kad tas mano trumpas komentaras bus taip sėkmingai sudirbtas blush2.gif tikrai nenoriu ginčytis ir ką parašėte drinks_cheers.gif thumbup.gif pastebėjimai (aš taip raiškiai nemokėčiau ax.gif ), bet manau, kad iš ko gaminys pagamintas irgi sudaro nemažą procentą kainoje mirksiukas.gif gal net didžiausią...
Atsakyti
QUOTE(elvike @ 2009 06 04, 14:52)
Kažkodėl jaučiau, kad tas mano trumpas komentaras bus taip sėkmingai sudirbtas  blush2.gif  tikrai nenoriu ginčytis ir ką parašėte  drinks_cheers.gif  thumbup.gif pastebėjimai (aš taip raiškiai nemokėčiau  ax.gif ), bet manau, kad iš ko gaminys pagamintas irgi sudaro nemažą procentą kainoje  mirksiukas.gif  gal net didžiausią...


nieko baisaus 4u.gif
mane tiesiog erzina tas sudievinimas TW. ypač kai apie chemines formules pradeda sklaidytis - apie jas nusimano visai siauras ratas žmonių, tad ne tai ir reikia akcentuot. todėl ir parašiau savo, kaip naudotojos nuomonę biggrin.gif
taip, man irgi aktualu medžiagos tiek sveikatos, tiek ekologijos požiūriu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nineinchnails @ 2009 06 04, 14:07)
nieko baisaus  4u.gif 
mane tiesiog erzina tas sudievinimas TW. ypač kai apie chemines formules pradeda sklaidytis - apie jas nusimano visai siauras ratas žmonių, tad ne tai ir reikia akcentuot. todėl ir parašiau savo, kaip naudotojos nuomonę  biggrin.gif
taip, man irgi aktualu  medžiagos tiek sveikatos, tiek ekologijos požiūriu  4u.gif

Tuo metu neturėjau laiko rašyti taip plačiai, o be to ir nemoku taip blush2.gif aš žmogus daugiau konkretus, tai turėjau truputį tos info ir įmėtėjau čia ax.gif žinojau, kad kuri parašys normaliau ir aiškiau biggrin.gif Manau, kad kam buvo reikalinga išsami info, tai tikrai ją gavo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elvike: 04 birželio 2009 - 14:26
QUOTE(nineinchnails @ 2009 06 04, 14:38)
-kaina per didelė TW gaminių. bet tai jau reikia susitaikyti su piramidės struktūros platinimu. už tai, kad perkam, aukštieji piramidės sluoksniai gauna dideles pajamas  smile.gif

Nesutinku tik su šituo vienu sakiniu blink.gif Tupperware nėra piramidinio marketingo, čia tiesioginių pardavimų kompanija. Kompanija-distributorius- konsultantas(grupes vadove)-klientas. Tai gerokai mažesnė grandinė nei prekės praeina "Maximoje", kol pasiekia galutinį klientą.

Kai manęs klientai klausia, kodėl taip brangu, tai sakau, kad kokybę galima užuosti, paliesti, paglostyti, pajausti ir t.t Šitie gaminiai ilgalaikiai, nekenksmingi (galiu visą paskaitą pagal specialybę perskaityti apie prekybos centruose parduodamų vienkartinių arba plastikinių indų kenksmingumą, vežio sukėlėjus, chemines formules cool.gif ir t.t ), patogūs, praktiški, gražūs. Ir pabaigai mano mėgstamiausia frazė "Kokybė išlieka dar ilgai ir po to, kai iš atminties išdyla kaina". Kainą po mėnesio-kito jūs pamiršit, o paėmusi į rankas gerą daiktą sakysit "gal ir brangiai atrodė kažkada kai mokėjau, bet atsipirko tai tikrai".... wub.gif
O nusipirkus š... visai nedžiugins, kad pigiai kainavo- vistiek pinigai "į balą".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuokInga: 04 birželio 2009 - 14:39
QUOTE(JuokInga @ 2009 06 04, 15:37)
Nesutinku tik su šituo vienu sakiniu  blink.gif Tupperware nėra piramidinio marketingo, čia tiesioginių pardavimų kompanija. Kompanija-distributorius- konsultantas(grupes vadove)-klientas. Tai gerokai mažesnė grandinė nei prekės praeina "Maximoje", kol pasiekia galutinį klientą.

Kai manęs klientai klausia, kodėl taip brangu, tai sakau, kad kokybę galima užuosti, paliesti, paglostyti, pajausti ir t.t Šitie gaminiai ilgalaikiai, nekenksmingi (galiu visą paskaitą pagal specialybę perskaityti apie prekybos centruose parduodamų vienkartinių arba plastikinių indų kenksmingumą, vežio sukėlėjus, chemines formules  cool.gif  ir t.t ), patogūs, praktiški, gražūs. Ir pabaigai mano mėgstamiausia frazė "Kokybė išlieka dar ilgai ir po to, kai iš atminties išdyla kaina". Kasiną po mėnesio-kito jūs pamiršit, o paėmusi į rankas gerą daiktą sakysit "gal ir brangiai atrodė kažkada kai mokėjau, bet atsipirko tai tikrai".... wub.gif
O nusipirkus š... visai nedžiugins, kad pigiai kainavo- vistiek pinigai "į balą".


na, gal ir tiesa - palyginus su grandinėle kaip iki prekybos centrą patenka ne LT gaminamas gaminys, panašiai pasidarytų.

o apie medžiagų kokybę, nekenksmingumą labai noriu išgirsti. rimtai. jei tai tau pagal specialybę - papasakok ir man, nes tikrai įdomu! manau ir kitos norės sužinot, kuo pagrįst kitų žmonių abejones mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nineinchnails @ 2009 06 04, 15:40)
na, gal ir tiesa - palyginus su grandinėle kaip iki prekybos centrą patenka ne LT gaminamas gaminys, panašiai pasidarytų.

o apie  medžiagų kokybę, nekenksmingumą labai noriu išgirsti. rimtai. jei tai tau pagal specialybę - papasakok ir man, nes tikrai įdomu! manau ir kitos norės sužinot, kuo pagrįst kitų žmonių abejones  mirksiukas.gif

Jeigu ir kitos norės, aš po truputėlį, po vieną postą per dieną parašysiu jums esminę informaciją ax.gif
Atsakyti
Labai norim:), labai aktualu ir įdomu...
Atsakyti
QUOTE(nineinchnails @ 2009 06 04, 14:40)
o apie  medžiagų kokybę, nekenksmingumą labai noriu išgirsti. rimtai. jei tai tau pagal specialybę - papasakok ir man, nes tikrai įdomu! manau ir kitos norės sužinot, kuo pagrįst kitų žmonių abejones  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif nes šiaip mes dauguma kalbam tik tai ką girdim iš kitų, bet tai tik žodžiai be rimto supratimo blush2.gif na, kas tai yra kenksminga ar ekologiška visiems aišku, bet norisi aiškiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JuokInga @ 2009 06 04, 15:46)
Jeigu ir kitos norės, aš po truputėlį, po vieną postą per dieną parašysiu jums esminę informaciją  ax.gif


lauksim, gaudysim kad ir po vieną postą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JuokInga @ 2009 06 04, 15:46)
Jeigu ir kitos norės, aš po truputėlį, po vieną postą per dieną parašysiu jums esminę informaciją  ax.gif

labai labai noriuu
uosviene per telika isgirdo kokie kenksmingi plasmasiniai indai, tai atporino paskaita doh.gif atsieit tik stikliniai geri g.gif , o pas mane tw jau beveik okupavo visa virtuve wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JuokInga @ 2009 06 04, 15:37)
"Kokybė išlieka dar ilgai ir po to, kai iš atminties išdyla kaina". Kainą po mėnesio-kito jūs pamiršit, o paėmusi į rankas gerą daiktą sakysit "gal ir brangiai atrodė kažkada kai mokėjau, bet atsipirko tai tikrai".... wub.gif
O nusipirkus š... visai nedžiugins, kad pigiai kainavo- vistiek pinigai "į balą".

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Čia kaip ir su bet kuriuo geros kokybės daiktu - gali nusipirkti dešimt porų pigių batų - bet kojos prakaituos, spaus, griauž ir t.t. O nusipirkus vienus kokybiškus - atnešiosi ne vieną sezoną, bus dailūs, patogūs, negadins kojos ir t.t.
Kokybė kainuoja - bet kokioje srityje - ar tai būtų TW, ar avalynė, ar rūbas, ar mašina mirksiukas.gif

O postus apie specifinius dalykus- gaudysim ir su nekantrumu jų lauksim 4u.gif

Vilnelė atnaujino išpardavimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nineinchnails @ 2009 06 04, 15:40)
na, gal ir tiesa - palyginus su grandinėle kaip iki prekybos centrą patenka ne LT gaminamas gaminys, panašiai pasidarytų.

o apie  medžiagų kokybę, nekenksmingumą labai noriu išgirsti. rimtai. jei tai tau pagal specialybę - papasakok ir man, nes tikrai įdomu! manau ir kitos norės sužinot, kuo pagrįst kitų žmonių abejones  mirksiukas.gif

thumbup.gif Lauksim!!
Atsakyti