Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(Bijuna @ 2009 06 04, 08:13)
Sveikos. Vis gundausi siais indais, bet  verysad.gif  Jei galeciau susipirkciau visiskai viska. Dabar noreciau suzinoti apie zieda. Kaip maciau kataloge, tai jis tik 1.5 l, sakyciau mazokas. Taip pat labai senai svajoju apie kocela su tuo kilimeliu  ax.gif , Noriu daug, bet. Dar duonine  thumbup.gif  Nu gal sakau kada kokios nuolaidos buna, kur galima pamatyti? Kruva klausimu, gal kas paaiskins  blush2.gif

Parašiau į až 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miles @ 2009 06 03, 22:52)
Sakykit, kas nors darot zele ziede tingini? As niekad zele ziedo formoj nedariau, bet pabandziau ir labai sunkiai issima...

Vakar dariau tingini, zieda patepiau aliejumi, bet issieme laaaabai sunkiai g.gif
Toks jausmas, kad suplesysiu forma, daugiau nedarysiu tinginio ziede schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(raimaa @ 2009 06 04, 08:37)
Vakar dariau tingini, zieda patepiau aliejumi, bet issieme laaaabai sunkiai g.gif
Toks jausmas, kad suplesysiu forma, daugiau nedarysiu tinginio ziede schmoll.gif

drinks_cheers.gif man irgi gaila formos, todėl gaminu tik minkštus desertus ax.gif
Atsakyti
Aš tinginį dariau silikoninėje karūnoje, bet išėmimu irgi nelikau sužavėta...
Pastarąjį kartą suformavau maišelyje - daug papraščiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2009 06 02, 13:11)
As turiu  2 vnt. 230ml ir viena 500 ml. nenaudoti, spalva kaip kataloge  mirksiukas.gif

Gal kas noretu mainyti i akcijini 2,4 l oranzinu "sambuka" ax.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu darau tingini karaliskoje formoje, iskloju maistine plevele. Gaunasi grazi forma, su plevele graziai prisispaudzia, o po to ir issiima labai lengvai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 06 04, 10:37)
Paskutiniu metu darau tingini karaliskoje formoje, iskloju maistine plevele. Gaunasi grazi forma, su plevele graziai prisispaudzia, o po to ir issiima labai lengvai thumbup.gif

O sakyčiau visai gera mintis mirksiukas.gif reiks pabandyti, nes aš tinginį darau gana kietą ir dar toj senoviškoj skardinėj formoj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Miles @ 2009 06 03, 22:52)
Sakykit, kas nors darot zele ziede tingini? As niekad zele ziedo formoj nedariau, bet pabandziau ir labai sunkiai issima...

o jo...man irgi sunkiai issieme blush2.gif bet db visada tepu aliejuku zele zieda ax.gif
Atsakyti
O aš jei darau tinginį tai prieš dėdama masę į formą, tiesiog perliejų ją šaltu vandeniu ir į drėgną sudedu masę, išimant bėdų neturiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, aš turiu irgi keltą TW gaminių, tik man vis iškyla klausimas, gal Jūs kuri atsakysite- kodėl gi šie indai tokie brangūs, na gal jų plastikas kitoks, ar kaip, jei žinot kuri- parašykit smile.gif jais esu patenkinta, tik kai kurie nelabai kuo skiriasi nuo paprastų hermetinių indelių......... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2009 06 04, 12:22)
Sveikos, aš turiu irgi keltą TW gaminių, tik man vis iškyla klausimas, gal Jūs kuri atsakysite- kodėl gi šie indai tokie brangūs, na gal jų plastikas kitoks, ar kaip, jei žinot kuri- parašykit  smile.gif  jais esu patenkinta, tik kai kurie nelabai kuo skiriasi nuo paprastų hermetinių indelių......... 4u.gif

Tupperware gaminiai tarnauja visą gyvenimą - indams teikiama 30 metų garantija. Tupperware nuolat jaučia atsakomybę už aplinkos apsaugą, už žmogaus sveikatą ir saugumą. Dėl to produkcija gaminama ne tik ekologiškai švariu būdu ir iš sveikatai nekenksmingų medžiagų (nenaudoja pigiam plastikui būtinų polivinilchlorido ir kadmio), bet gamybos procese panaudojamos ir atliekos, iš kurių gaminami vadinamieji „žalieji gaminiai“. Tuppperware indai yra puiki vienkartinių pakuočių alternatyva. Net jos gaminių pakavimo ir transportavimo principai atspindi sąmoningumą ir ekologinės taršos mažinimo svarbą (gaminiai pakuojami ne į popierines dėžutes, o į ekologiškus plastiko maišelius). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2009 06 04, 13:22)
Sveikos, aš turiu irgi keltą TW gaminių, tik man vis iškyla klausimas, gal Jūs kuri atsakysite- kodėl gi šie indai tokie brangūs, na gal jų plastikas kitoks, ar kaip, jei žinot kuri- parašykit  smile.gif  jais esu patenkinta, tik kai kurie nelabai kuo skiriasi nuo paprastų hermetinių indelių......... 4u.gif


na aš savo asmeninius pastebėjimus pasakysiu:

- patogūs. "maximiniai" indeliai taip patogiai ir lengvai neužsidarinėja. o patogūs kainuoja panašiai kaip ir tw. kažkaip viskas padaryta, kad labai limpa prie rankos. kad ir samba stiklinės smile.gif už 3-4Lt plastikinės pirktos (naudojam kai atsirado vaikas namie - taip mažiau šukių biggrin.gif ) užkniso, nes panaudojus, paplovus indaplovėj atsilaupė kantelis tad lūpas braižo lotuliukas.gif tas pats su lėkštėm plastmasinėm (piknikam naudojam) - net baisu pamačius kaip atsilaupė

- multifunkcijiniai. man patinka daiktą naudot multifunkciškai. pvz turiu tą centrifūgą, tai nebereikia man jokių "visada šviežia" papildomų bliūdų (tiesą sakant tik jos dėka grįžo salotos į mano racioną - nekęsdavau nuplovus jas nupurtyt - pusė virtuvės apsitaškydavo. todėl geriau jau nepirkdavau salotų doh.gif ). maximoj/iki ala panašias centrifūgas apžiūrinėjau, tai kur tau.. neturi dangtelių, tai jos tik papildomas griozdas. o aš saviškę laikau visad įdarbintą: arba džiovinam, arba laikom daržoves, arba salotas maišau jame pačiame. tas pats su fridgesmartais: nėr daržovių daug - laikau duoną smile.gif

- gražus dizainas. už dizainą dideli pinigai mokami, nes tai kūrybinis darbas. o maximiniams gamibniams bepigu - paimi ne savo dizainą, pritaikai komplektaciją/funkcionalumą BOM'ui (bill of material) ir tada kiek telpa į minimalią kainą, gamini.

-kaina per didelė TW gaminių. bet tai jau reikia susitaikyti su piramidės struktūros platinimu. už tai, kad perkam, aukštieji piramidės sluoksniai gauna dideles pajamas smile.gif

vienu žodžiu palyginus panašaus patogumo prekių su kainas, tai TW nėra brangiausi.. toli gražu 4u.gif

apie polivinilchloridus ir kita ssudėtines medžiagas neporinsiu, nes gausis tas pats kaip kiaulei kalbėt apie kosmoso kūnus.
bet TW "stebuklas" remiasi fizika.. absoliučiai fizika. pavyzdys: salotos, įdėjus jas į "visada šviežia" ar centrifūga, nevysta daugoau nei savaitę (patikrinta) tik todėl, kad jos ten yra kiauraindy - visas kondesatas nubėga į dugno apačią, tad salotos lapas nebesiliečia su vandeniu - nepūna. kadangi indai sandarūs, jie nepraranda drėgmės - nedžiūna, nevysta. smile.gif o ko maisto produktui reikia - kad nedžiūtų ir nebūtų per daug drėgmės (nepūtų). viskas.. elementaru..
grikių apkepui niekada neverdu - užpilu verdančiu vandeniu ir atsargiai uždarau. po pusvalandžio jau galima arba vienus valgyt, arba kept apkepą/blynus, naudot kitiems tikslams smile.gif ir vitaminų daugiau išlieka, ir ekologija - elektros/dujų mažiau sunaudojam hihihi.gif

vnž nusipezėt galima apie daug ką, bet mano kuklia nuomone primiausiai perkant daiktą reikia žiūrėt į patogumą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nineinchnails: 04 birželio 2009 - 13:41