Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(zifara @ 2009 06 02, 10:25)
Labukas visiems, gal kartais pas kuria yra Optima indeliai mazi ir nenaudojate, noreciau isigyti  smile.gif

As turiu 2 vnt. 230ml ir viena 500 ml. nenaudoti, spalva kaip kataloge mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 02 birželio 2009 - 12:14
QUOTE(Ulitka @ 2009 06 02, 09:50)
Koks tepamasis surelis isejo  thumbup.gif .Nu labai skanus .Svarbiausia ekologiskas .
ACIU 4u.gif

Aš irgi vakar gaminau, bet man toks "pjaunamas", ne tepamas išėjo. Varškė - kaimiška buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 06 02, 03:37)
Sveikos mergaitės! 4u.gif
Šiuos net 11 gaminių gavau visai nemokamai, o kur dar smulkios dovanėlės darant užsakymus, jei kam kyla klausimas ar verta, atsakau tikrai verta !!!  drinks_cheers.gif



Sveikinu thumbup.gif As irgi sakau, kad verta, nes sios dovanos - vieni is labiausiai naudojamu ir reikalingu gaminiu thumbup.gif Tik as dar nei karto nepanaudojau padazines unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(julija4ever @ 2009 06 02, 12:40)
Sveikinu thumbup.gif    Tik as dar nei karto nepanaudojau padazines unsure.gif

Ačiū, 4u.gif
O padažinės taip senai troškau, dar net nesiruošdama būti demonstruotoja seilę varvinau doh.gif , bet vis kaina atbaidydavo, tereikėjo išlaukti tinkamo momento ....ir ji pas mane kaip dovana atkeliavo, argi nemielas džiaugsmas! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2009 06 02, 13:11)
As turiu  2 vnt. 230ml ir viena 500 ml. nenaudoti, spalva kaip kataloge  mirksiukas.gif

Labai gerai, gal i a.z.parasykit kur susitikti galim. 4u.gif
Atsakyti
Oi džiugu, kad įveikei startą 4u.gif Sveikinu smile.gif
Man dar ši savaitėlė liko... viso ko gero neįveiksiu, pamaišė man mašinuko pardavimas... bet ir tai neblogai smile.gif

QUOTE(Sigute*** @ 2009 06 02, 12:37)
Sveikos mergaitės! 4u.gif

Atsakyti
Nagi, šaunuolė tu Sigute thumbup.gif gi sakiau, kad būsi šauni demonstruotoja mirksiukas.gif Kad ir toliau taip puikiai sektųsi čiupk keletą balionėlių mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elvike: 02 birželio 2009 - 14:33
Sakykit, o yra Tupw forma gaminti tortui? Jei gerai suprantu, tai tik Princesė tiktų, bet ji nėra aukšta? Tik 5cm...
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2009 06 02, 13:22)
Aš irgi vakar gaminau, bet man toks "pjaunamas", ne tepamas išėjo. Varškė - kaimiška buvo g.gif

.........mano anyta daro iš kaimiškos varškės lydytą sūrį, tai į varškę tik šiek tiek kmynų ir sodos užpila, palieka per naktį, o rytą deda ant puodo su karštu vandeniu ir išlydo...po to į TW indą ir gaunasi pjaunamas labai skanus sūris smile.gif mes su Mb puryčiam tokį skanaujam smile.gif
Atsakyti
Gal kuri siandien susirinkime buvot? ax.gif Ka gero isgirdot ? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Rytoj susirinkime distributorė mokys klaipėdiškes gamint jūsų jau išragautą sūrį thumbup.gif . Nekantriai laukiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Balandė31 @ 2009 05 31, 10:04)
Norėjau paklausti: ar su tokia tarka galima sutarkuoti kopūstą? Ar lengva? Kokie ašmenys tam tinka?
user posted image

galeciau tokia perleist uz puse kainos. tiesa naudota tik karta 4u.gif
Atsakyti