Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(raimaa @ 2009 06 01, 11:53)
As su ja viska makaluoju-misraines, teslas, ivairius uztepus ant sumustiniu, be jos neissiverciu zele ziede darydama ivairius skanumynus, smulkinu gabaliukais zele...

O ką ten žele žiede su ja galima padaryti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sisi @ 2009 06 02, 08:03)
O ką ten žele žiede su ja galima padaryti? ax.gif

Ziede tai nieko ax.gif , bet viska, ka ruosiu pilti i zieda, maisau su mentele. 4u.gif
Atsakyti
Koks tepamasis surelis isejo thumbup.gif .Nu labai skanus .Svarbiausia ekologiskas .
ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2009 06 02, 09:50)
Koks tepamasis surelis isejo  thumbup.gif .Nu labai skanus .Svarbiausia ekologiskas .
ACIU 4u.gif

niu man tai jis kietas isejo doh.gif gal as ka ne taip dariau???pagal koky receptuka ultika darete 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2009 06 02, 09:54)
niu man tai jis kietas isejo doh.gif gal as ka ne taip dariau???pagal koky receptuka ultika darete  4u.gif

Pagal ta pati as manau.
0,5 kg varškės
1 valgomasis šaukštas ištirpdyto sviesto
1 arbatinis šaukštelis druskos
1 nubrauktas arbatinis šaukštelis sodos
1 kiaušinis

Išsitirpiname sviestą. Į jį dedame druską, sodą ir kiaušinį. Viską gerai išmaišome ir supilame ant varškės, kuri jau laukia puode (puodą prieš tai praskalaujame šaltu vandeniu). Dar karta viską permaišome su varške. Pastoviai maišydami kaitiname puodą ant mažos ugnies. Masė suskystėja, o kai pasirodo pirmasis burbulas ir sūrelis jau tuoj, tuoj užvirs, išjungiame ugnį.
Išeiga maždaug 0,5 l.
g.gif nuo varskes gal priklauso.Pas mane savo gamybos. g.gif
Atsakyti
Sūrelį kas antrą dieną darau, dar niekad nebuvo kietas schmoll.gif

o mentelė turiu tik didesnę, tai ji man kaip trečioji ranka lotuliukas.gif viską maišau, viską išlaižau su ja, tiesiog pasaka wub.gif
Atsakyti
Labukas visiems, gal kartais pas kuria yra Optima indeliai mazi ir nenaudojate, noreciau isigyti smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
As irgi dariau lydyta sureli, kietas dar niekada nebuvo thumbup.gif
O menteles turiu 3, dvi dideles - tai jos virtuveje tiesiog nepakeiciamos, su jom viska maisau (antra neseniai isigijau, nes ko tai vienos per mazai pasidare doh.gif ), ir turiu viena maza - tai sitos pagrindine funkcija viska islaizyt is stiklainiu, indu ir pan. arba pamaisyt labai nedideli kieki 4u.gif
Papildyta:
Tiesa dar norejau paklausti, gal kuri is jusu turi blynu keptuve? Ar labai gerai, patogi? nes kita savaite jai bus nuolaida, tai ir svarstau, ar reikalinga atskira keptuve blynams g.gif
Atsakyti
QUOTE(julija4ever @ 2009 06 02, 10:33)
Tiesa dar norejau paklausti, gal kuri is jusu turi blynu keptuve? Ar labai gerai, patogi? nes kita savaite jai bus nuolaida, tai ir svarstau, ar reikalinga atskira keptuve blynams g.gif

labai labai džiaugiuosi blynų keptuve. Jinai man netgi labiau patiko už universaliąją keptuvę. Rekomenduoju nuoširdžiai.
Atsakyti
QUOTE(julija4ever @ 2009 06 02, 10:33)
Sveikos,
As irgi dariau lydyta sureli, kietas dar niekada nebuvo thumbup.gif
O menteles turiu 3, dvi dideles - tai jos virtuveje tiesiog nepakeiciamos, su jom viska maisau (antra neseniai isigijau, nes ko tai vienos per mazai pasidare doh.gif ), ir turiu viena maza - tai sitos pagrindine funkcija viska islaizyt is stiklainiu, indu ir pan. arba pamaisyt labai nedideli kieki 4u.gif
Papildyta:
Tiesa dar norejau paklausti, gal kuri is jusu turi blynu keptuve? Ar labai gerai, patogi? nes kita savaite jai bus nuolaida, tai ir svarstau, ar reikalinga atskira keptuve blynams g.gif

As turiu atskirai blynams, bet ne TW.Man asmeniskai labai labai patinka!Ilgiau tarnaus man atrodo . smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JuokInga @ 2009 06 02, 01:37)
labai labai džiaugiuosi blynų keptuve. Jinai man netgi labiau patiko už universaliąją keptuvę. Rekomenduoju nuoširdžiai.


Aciu 4u.gif Iki kitos savaites dar turiu laiko pagalvoti, bet kuo toliau, tuo labiau man jos reikia. Nes ir pries tai girdejau tik geru atsiliepimu apie ja thumbup.gif , bet vis abejojau.
Papildyta:
QUOTE(Ulitka @ 2009 06 02, 01:37)
As turiu atskirai blynams, bet  ne TW.Man asmeniskai labai labai patinka!Ilgiau tarnaus man atrodo . smile.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės! 4u.gif
Su prasidėjusia vasara visas, linkiu gerų orų, gero bendravimo, gerų pirkinių, lengvo ir smagaus maisto gaminimo savo virtuvėse, klijentų dosnių ir žinoma dovanų kuriomis ir noriu pasidžiaugti.... thumbup.gif
Gavau sėkmingo starto dovanas, ir noriu pasakyti , tikrai verta tapti TW demonstruotoju ir pasistengti, padirbėti.... thumbup.gif
Šiuos net 11 gaminių gavau visai nemokamai, o kur dar smulkios dovanėlės darant užsakymus, jei kam kyla klausimas ar verta, atsakau tikrai verta !!! drinks_cheers.gif

user posted image
Atsakyti