Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(murce @ 2009 05 30, 18:18)
Sveikos, norėčiau įsigyti kelis gaminius, kur galima pažiūrėti nuolaidas blush2.gif .....daug išžiūrėjau temos pradžioje katalogų, o kokios nuolaidos, kam dabar galioja nesupratau...gal galite kas padėti...... 

Parašiau į až mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugpjutis08 @ 2009 05 30, 18:40)
Parašiau į až  mirksiukas.gif

smile.gif smile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Patarkit prasau, ar Combi dviaukste ar triaukste dezutes vertos demesio?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
as ir be nuomones apie sias dezutes, bet zinau viena, kad pasiimsiu jas, nes kaina tai tikrai verta grieko, nors dvieju tai man turbut tikrai nereikia schmoll.gif
Atsakyti
Triaukštė dėžutė „Kombi“ (trys po 700 ml. ir dangtelis) + dviaukštė kombi (dvi 300 ml. 300 ml.)
user posted image user posted image
Dabar tiek dešra tiek sūris dažnai parduodamas suraikytas, todėl, jums reikės tik išimti produktus iš pakuotės ir sudėti į dėžutes, taip suraikytas produktas ilgiau išliks šviežias ir išlaikys drėmę ir aromatą, taip pat nepaskleis po šaldytuvą nemalonių kvapų.

Visada galite paprašyti, kad Jums parduotuvėje suraikytu spec aparatu dešrą tiesiai jums į dėžutę, taip nenaudosite nereikalingų pakuočių (ir tausosite gamta ir savo laiką), o grįžus namo, reiks tik idėti dėžutę į šaldytuvą.

Šios dėžutės labai patogios vykstant į gamtą. Vienoje gali būti pjaustyta mėsytė, kitoje sūris, trečioje silkė, ketvirtoje saldainiai, penktoje užkandžiai, šeštoje sumuštinukai ir t.t viena dėžutė bus kaip kitos dangtelis, o viršuje uždengsite tikru dangteliu (didžiosios kombi dangtelį galite panaudoti kaip dvipusį padėkliuką, viena pusė su įdubimu kita be, jis gali būti, kaip pagrindas, o dėžutė ant viršaus, kaip dangtelis).

Sienelės su patogiomis rankenėlėmis patogu paimti ir serviruoti.

Dėžutės permatomos, todėl visi galės matyti, kas jose laikoma.

Dugnas iš viršaus ir iš išorės matinis, todėl nesimatys įbrėžimų.

Trumpai tariant, puikios dėžutės ir fantastiška nuolaida, ir tikrai verta įsigyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 31, 06:26)
Visada galite paprašyti, kad Jums parduotuvėje suraikytu spec aparatu dešrą tiesiai jums į dėžutę, taip nenaudosite nereikalingų pakuočių (ir tausosite gamta ir savo laiką), o grįžus namo, reiks tik idėti dėžutę į šaldytuvą.


Lyg seniau kažkas rašė, kad jos netinkamos transportuoti g.gif Pakėlus dėžutę, labai lengvai atsidaro . Ta prasme būtinai reik laikyt už dugno. Tai kaip yra ištikrųjų?
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 05 30, 18:37)
O aš kepiau picą, tokią paprastą, greitą, ne mielinę  ax.gif
Gavosi tikrai skani  wub.gif
Tešlai:
0,5 stiklinės kefyro,
1 arbatinis šaukštelis kepimo miltelių,
ketvirtis stiklinės aliejas,
miltų tiek, kad galima būtų minkyti (apie 1,5 stiklinės)

Į dubenį supilam aliejų, kefyrą ir kepimo miltelius. Išmaišom silikonine mentele ir maišydami beriam miltų. Truputį paminkom rankomis.
Silikoninį padėkliuką dedam į skardą, ant jo plonai ištampom tešlą. Tešlos viršų patepam pomidorų padažu ir dedam ko širdis geidžia  ax.gif
Aš dėjau rūkytos mėsytės, dešros, marinuotų agurkiukų, krapų, ant viršaus susmulkinto sūrio.
Kepam 180-200 C  4u.gif

thumbup.gif Laaaabai skani pica gavosi wub.gif Ačiū už receptą 4u.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti: ar su tokia tarka galima sutarkuoti kopūstą? Ar lengva? Kokie ašmenys tam tinka?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 05 31, 08:50)
Lyg seniau kažkas rašė, kad jos netinkamos transportuoti g.gif Pakėlus dėžutę, labai lengvai atsidaro . Ta prasme būtinai reik laikyt už dugno. Tai kaip yra ištikrųjų?


aš kažkur ir girdėjau, kad kažkas su jomis yra negero ax.gif šaldytuve laikyt kokias papjaustytas dešras tai tikrai thumbup.gif o transportuot tai tikrai nepatogu, man atrodo jos susideda viena į kitą lengvai, ta prasme neįsispraudžia, tad kokioj tašėj bokštas gali sugriūt... Merginos, kas įvaldžiusios tas dėžutes prašom atsiliept

QUOTE(Balandė31 @ 2009 05 31, 10:04)
Norėjau paklausti: ar su tokia tarka galima sutarkuoti kopūstą? Ar lengva? Kokie ašmenys tam tinka?
user posted image

galima, aš kitokios kai neturiu tai su šita pjaustau, o pjaustyklė tai ta kur vientisas lygus ilgas ašmuo ax.gif gaunasi tokie kaip češkavoti, o kai noriu smulkių, tai su kvikšefu prasuku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 05 30, 16:36)
Jau norim recepto mirksiukas.gif


Sveikos 4u.gif

Šokoladiniai sausainiai

Graikinių riešutų
120g sviesto
150 g. cukraus
1 kiausinio
150 g miltu
2 kupinu saukstu kakavos
puses arbatinio saukstelio kepimo milteliu
ziupsnelio vanilinio cukraus

Kepiau viena karta "Karunoje" kaip pyraga, tai dejau apie dvi saujas graikiniu riesutu, bet jis gaunasi kietokas, todel blogai pjaustosi. O vakar panaudojau "Perliuku" forma, tai dejau po riesuta i dugna ir taip ruosiau sausainiukus:
istirpinau sviesta, tada jame ismasiau cukru ir kakava. Kai atveso, idejau miltus ir kepimo miltelius, vanilinio cukraus ir kiausinuka. Ismaisiau ir dejau sauksteliu i perliukus, bet reikia koki ketvirti palikti tuscia, nes pakils. Kepiau apie 15-20 min 180 laipsniu orkaiteje.

Skanaus!

Labai skanu ir grazu perliukuose wub.gif
Atsakyti
[quote=davija,2009 05 31, 11:55]
aš kažkur ir girdėjau, kad kažkas su jomis yra negero ax.gif šaldytuve laikyt kokias papjaustytas dešras tai tikrai thumbup.gif o transportuot tai tikrai nepatogu, man atrodo jos susideda viena į kitą lengvai, ta prasme neįsispraudžia, tad kokioj tašėj bokštas gali sugriūt... [b]Merginos, kas įvaldžiusios tas dėžutes prašom atsiliept

as turiu dviaukste dezute, bet ji man visai nepatinka aggressive.gif Taip, del sandarumo tai visai netikusios, lengvai issimauna viena is kitos ir aukstis mazas, kad ka nors idet schmoll.gif as sau kitos tikrai nepirkciau
Atsakyti
tiesa, nepadėkojau man atsakiusioms apie alegra diametrą - ačiū 4u.gif

dar dėl diskusijos apie minmax - respekts jiems biggrin.gif :
1. labai patogu vežtis į darbą valgį (tiesiog nereikia visa jėga uždarinėt ir šaltibarščiai (kaip kažkuriai čia buvo) neišsipils.. nuo kvailų klaidų apsaugo tik patirtis mirksiukas.gif mirksiukas.gif )
2. taupiai susideda stalčiuje kai nenaudojami.
3. kažkas klausė kodėl indaplovėj užima vietos kaip lėkštė - ogo todėl, kad reikia juos plauti sustumtus. išsiplauna.

QUOTE(Balandė31 @ 2009 05 31, 10:04)
Norėjau paklausti: ar su tokia tarka galima sutarkuoti kopūstą? Ar lengva? Kokie ašmenys tam tinka?
user posted image


lengva ir laaabai aštri. kopūstui tinka tie pagrindiniai ašmenys (jie tinka pjaustyt griežinėliais (taip ir kopūstas sučeškavojamas) ir pjaustymas gerais šiaudeliais). Papildomi yra ala kugeliui trintuvė (smulki) ir smulkiais smulkiais šiaudeliais tarkuot.
Reikia įprast su jais naudotis -pvz su apsauga, nes be jos pirštai nutarkuoti bus gerai (tiksliau nupjaustyti) - itin ašti tarka. bet džiaugiuos ją turinti (tik pvz gaila pinigų išleistiems absoliučiai nenaudojamiems ašmenims na kur kaip kugeliui tarkuot - nei man jų reik nei ką, o pirkt komplekte turėjau lotuliukas.gif )
Atsakyti