Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(rosee @ 2009 05 29, 07:53)
Ir ar ji pakankamai sandari, gal kuri turite ir išbandėte?

Tikrai sandari 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2009 05 29, 09:25)
Vixiuke, gal žinai kam čia ta soda ir kaip čia būtų be jos???

soda reikalinga, kad masė suskystėtų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 29, 07:53)
bigsmile.gif  tai jau griebsiu dvi, o gal ir visas tris  thumbup.gif
Merginos, kaip jūs manot, ta žalia gertuvėlė 470ml neatrodys mašinoje kaip vaikiškas buteliukas, na aš turiu omenyje juokingai pas pagyvenusią damą  blush2.gif ? Ir ar ji pakankamai sandari, gal kuri turite ir išbandėte?

NEATRODYS mirksiukas.gif schmoll.gif aš su ja visur vaikštau, žinok yra lygiai tokia pat ir didesnė 750ml. (tik nežinau iš kur tokią gaut). Aš kai vaikštau po Koralinio klubo susirinkimus, tai ten visi dalyviai su tokiom gertuvėm renkas lotuliukas.gif jaučiuos kaip TW susirinkime biggrin.gif
Tartaletėse keksiukai thumbup.gif gaunas. Rekomenduoju keksą šokoladinį Negriukas pagal rugiagelę. Man pats skaniausias keksas mirksiukas.gif

Keksas "NEGRIUKAS"

Pirmi produktai
200 g margarino,
2 stiklinės cukraus,
2 dideli šaukštai kakavos,
trys šaukštai vandens,
~100 g juodo šokolado (nebūtinai).

Antri produktai
1,5 stiklinės miltų,
1 nubrauktas šaukštelis su trupučiu sodos,
5-7 šaukštai grietinės arba kefyro,
3-4 kiaušiniai,
šiek tiek likerio, arba kitokio alkoholio.

Visus pirmus išvardintus produktus sudėti į puodą ir pakaitinti, užvirus dar pavirti kokias 5 minutes, kol masės viršus ims blizgėti.

Miltus sumaišyti su soda, supilti į išvirtą masę ir išmaišyti. Supilti grietinę arba kefyrą, įmušti kiaušinių trynius, ipilti likerį. Ir viską išmaišyti. Pabaigoje sudėti išplaktus kiaušinių baltymus ir vėl viską atsargiai išmaišyti.

Kepti 180 laipsnių orkaitėje.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 05 29, 13:16)
Tartaletėse keksiukai  thumbup.gif gaunas. Rekomenduoju keksą šokoladinį Negriukas pagal rugiagelę. Man pats skaniausias keksas mirksiukas.gif

friends.gif Davija, tu, kaip visada, mane gelbėji ir dar savo išbandytą receptuką pametėji aciuks.gif
Man anūkė tą patį sakė, kad kepam tartalečių formelėje ir galvos sau nesukam biggrin.gif Iš manęs tokia jau kulinarė blush2.gif
Atsakyti
Mergytes, o is kur jus renkates Tupperware produkcijos su nuolaida? Yra koks netinis puslapis su akcijom, is kurio renkates ir uzsisakot? Ar tiesiai is vadybininku?
Atsakyti
QUOTE(Navi @ 2009 05 29, 16:35)
Mergytes, o is kur jus renkates Tupperware produkcijos su nuolaida? Yra koks netinis puslapis su akcijom, is kurio renkates ir uzsisakot? Ar tiesiai is vadybininku?

Nelabai supratau klausimą blush2.gif
Nuolaidos yra visiems, užsisakome pas distributorių. O klientai pas TW demonstruotojus. Ar ne to klausiat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Navi @ 2009 05 29, 07:35)
Mergytes, o is kur jus renkates Tupperware produkcijos su nuolaida? Yra koks netinis puslapis su akcijom, is kurio renkates ir uzsisakot? Ar tiesiai is vadybininku?


Visuomet buna specialus pasiulymai ir nuolaidos kai kuriems gaminiams. Vos ne kiekviena menesi, reikia tik susisiekti su konsultantu, kuris viska parodys ir isaiskins. Beje, Lietuvos distribuciju elektroniniuose puslapiuose visuomet skelbiami spec pasiulymai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Navi @ 2009 05 29, 15:35)
Mergytes, o is kur jus renkates Tupperware produkcijos su nuolaida? Yra koks netinis puslapis su akcijom, is kurio renkates ir uzsisakot? Ar tiesiai is vadybininku?

Susirasti platintoją ir per ją užsisakinėti, bei gauti visų naudingų pasiųlymų, akcijų informaciją, paprastą ir patogu.... mirksiukas.gif

Na o pasižiūrėti apie siūlomas nuolaidas, ir gerus pasiūlymus , twereikia paskaitytipirmąją temos žinutę.... mirksiukas.gif
Pagelbėdama "atitempiu" nuorodas arčiau, nors žinau jog ir jas ne visi matys... lotuliukas.gif
QUOTE
"Tvarkos linija" - Vilnius

"Santaka" - Kaunas

" Saulė " -  Šiauliai.


Su šios savaitės užsakymu gavau raudoną dubenėlį, nu fainuoliukas jis tikrai thumbup.gif , ir dar kaip čia nepasigyrus, rytoj išbandysim ravioli formą, mirksiukas.gif dabar receptukus rankioju, jei kas turit kokių išbandytų ravioli formos kepiniukų receptuką, mestelkit, nepašykštėkit, ačiūkas iš anksto. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 05 29, 17:21)
dabar receptukus rankioju, jei kas turit kokių išbandytų ravioli formos kepiniukų receptuką, mestelkit, nepašykštėkit, ačiūkas iš anksto. thumbup.gif

O, šito gėrio ir man reiktų thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simoselis: 29 gegužės 2009 - 16:34
QUOTE(Sigute*** @ 2009 05 29, 17:21)
jei kas turit kokių išbandytų ravioli formos kepiniukų receptuką, mestelkit, nepašykštėkit, ačiūkas iš anksto. thumbup.gif

Iš šaldytos bemielės sluksniuotos tešlos kočioju plonus lakštus, vieną kloju ant ravioli formos, tada į kiekvieną narelį dedu gabaliuką krabų lazdelės (vieną lazdelę pjaunu skersai į tris dais), ant viršaus kloju kitą iškočiotą lakštą. Pervažiavus su kočėlu iškratau "pyragėlius", tada dėlioju juos ant silikoninio padėklo (galima dėt labai šalia vienas kito, nes didėja ne į šonus, bet į viršų), aptepu kiekvieną plaktu kiaušiniu ir kepu orkaitėje. Temperatūros nepasakysiu, nes neatsimenu, laiko taip pat blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 05 29, 16:58)
Iš šaldytos bemielės sluksniuotos tešlos kočioju plonus lakštus,


Ačiū aciuks.gif už pasidalintą savo patarimą, mano tešla jau nupirkta, o su įdaru tai čia kaip suprantu galima daryti kokį tik širdutė geidžia. smile.gif
Atsakyti
Merginos, jau yra paskelbta gerų naujienų Vilnelėje 23 savaitei mirksiukas.gif
Atsakyti