Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(rosee @ 2009 05 28, 21:21)
Gavau iš anūkės užduotį iškepti keksiukų mokslo metų pabaigtuvėms, o turiu tik tartalečių formą. Kažin ar bus gražūs ir ne per dideli tie keksai joje  doh.gif  Nu jau kokia gluša, kad tos keksiukų formos, kai buvo akcija nepasiėmiau  doh.gif

Cia viena neseniai siule tartaletes smile.gif Jei dar turi http://www.supermama...?...0470&st=156 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruzilona: 28 gegužės 2009 - 21:18
QUOTE(ADA @ 2009 05 28, 18:00)
Nei viena nebuvot antradienį vilnelės susirinkime? Įdomu kam loterijoje sekėsi  bigsmile.gif

Kiek zinau laimejo Ritos S. seimininke bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 28, 21:21)
Nu jau kokia gluša, kad tos keksiukų formos, kai buvo akcija nepasiėmiau  doh.gif

Nepergyvenk, už poros savaičių keksiukų formai bus nuolaida. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2009 05 28, 22:38)
Nepergyvenk, už poros savaičių keksiukų formai bus nuolaida.  mirksiukas.gif

bigsmile.gif tai jau griebsiu dvi, o gal ir visas tris thumbup.gif
Kaip smagu, kad "Samba" mentelė yra birželio pasiūlymuose, lb jos man trūko, galima bus drąsiai naudotis, nesibaiminant, kad susiraižys mano gražuoliukai indai. Ir dar, lb patogu, kad "Samba" rinkinys yra ir po vieną iškomplektuotas.
Merginos, kaip jūs manot, ta žalia gertuvėlė 470ml neatrodys mašinoje kaip vaikiškas buteliukas, na aš turiu omenyje juokingai pas pagyvenusią damą blush2.gif ? Ir ar ji pakankamai sandari, gal kuri turite ir išbandėte?
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 29, 06:53)
Ir ar ji pakankamai sandari, gal kuri turite ir išbandėte?

Mes joje visada į kačių parodas įsipilam katytėms vandens.smile.gif Tai ta gertuvė vartosi tašėj bet kaip. Nieks neišbėga, labai sandari
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 29, 07:53)
bigsmile.gif  tai jau griebsiu dvi, o gal ir visas tris  thumbup.gif
Merginos, kaip jūs manot, ta žalia gertuvėlė 470ml neatrodys mašinoje kaip vaikiškas buteliukas, na aš turiu omenyje juokingai pas pagyvenusią damą  blush2.gif ? Ir ar ji pakankamai sandari, gal kuri turite ir išbandėte?

smile.gif biggrin.gif mano nuomone , kad atrodys blush2.gif ...nes as duodu atsigerti 6 metuku suneliu ir man kazkaip taip vaikiskai atrodo...nepatogu kazkaip tai.bet cia tik MANO nuomone. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 29, 06:53)
Merginos, kaip jūs manot, ta žalia gertuvėlė 470ml neatrodys mašinoje kaip vaikiškas buteliukas, na aš turiu omenyje juokingai pas pagyvenusią damą  blush2.gif ? Ir ar ji pakankamai sandari, gal kuri turite ir išbandėte?

na nemanau, kad labai jau blogai atrodys rolleyes.gif
o kaip pačiai atrodo, ružavas geriau būtų? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2009 05 29, 08:02)
smile.gif  biggrin.gif mano nuomone , kad atrodys

Supratau 4u.gif Gerai, kad pasitariau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 29, 07:53)
Merginos, kaip jūs manot, ta žalia gertuvėlė 470ml neatrodys mašinoje kaip vaikiškas buteliukas, na aš turiu omenyje juokingai pas pagyvenusią damą  blush2.gif ? Ir ar ji pakankamai sandari, gal kuri turite ir išbandėte?

as tai manau, kad neatrodys mirksiukas.gif negi jau limonado buteliuka pasistatyti neatrodys, o jau gertuvele ne lygis smile.gif As tai mielai is jos geriu kartu su vaiku. O siaip ji sandari, uzsidaro, kaip sportine gertuve.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Aš vis dar be interneto...

QUOTE(vixiuke @ 2009 05 22, 18:31)
katik gaminau tepamą sūrelį  thumbup.gif

0,5 kg varškės
1 valgomasis šaukštas ištirpdyto sviesto
1 arbatinis šaukštelis druskos
1 nubrauktas arbatinis šaukštelis sodos
1 kiaušinis



Vixiuke, gal žinai kam čia ta soda ir kaip čia būtų be jos???

QUOTE(gwidita @ 2009 05 26, 16:53)
merginos,as y zele zieda padariau "tinginy"bet niekuo ziedo pries tai nepatepiau doh.gif tai sakykit jus man db ar jis issiims man is ten ar ne doh.gif  doh.gif  doh.gif


Na ir kaip? Manau, kad turėjo viskas gražiai išsikrapštyti.

QUOTE(rosee @ 2009 05 29, 06:53)
Merginos, kaip jūs manot, ta žalia gertuvėlė 470ml neatrodys mašinoje kaip vaikiškas buteliukas, na aš turiu omenyje juokingai pas pagyvenusią damą  blush2.gif ? Ir ar ji pakankamai sandari, gal kuri turite ir išbandėte?


Labai patogi, niekas nebėga, koks skirtumas kas ką pagalvos??? Man ji super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2009 05 29, 09:25)

Vixiuke, gal žinai kam čia ta soda ir kaip čia būtų be jos???

Aš atsakysiu už Vixiukę, nes čia toks senas lydytų sūrelių receptas ax.gif , mano mama taip darydavo, ir aš kartais darau. Soda nusigesina su varške, matyt reikalinga. Kartą bandžiau be jos, gavosi š.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 05 29, 08:32)
Aš atsakysiu už Vixiukę, nes čia toks senas  lydytų sūrelių receptas  ax.gif , mano mama taip darydavo, ir aš kartais darau. Soda nusigesina su varške, matyt reikalinga. Kartą bandžiau be jos, gavosi š....  smile.gif


Supratau, nenoriu, kad gautųsi š..., reiks tada dėti bigsmile.gif
Atsakyti