Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(rosee @ 2009 05 28, 09:23)
Vadinasi, gana tvirta. Dėkui už komentarą  4u.gif reikės "jamti"  ax.gif
Bože, bankrutuosiu, kiek visokių grožybių vėl TW siūlo  doh.gif

aj ne sakyk...truksta zodziu...oj ne zodziu...o pinigu schmoll.gif

poster_offtopic.gif
Kam idomu paziurekite,kam ne, tiesiog praignoruokite)
Pora lengvu ir skanu receptuku baliukui (mano ir kaip visada rusiskai)
Jei yra klausymu mielai atsakysiu
http://www.eva.ru/al...ge/26140/22.htm

http://www.eva.ru/al...ge/26140/21.htm

na ir parodysiu torciukus suneliui (prasete)

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulitka: 28 gegužės 2009 - 09:27
QUOTE(Ulitka @ 2009 05 28, 09:23)
na ir parodysiu torciukus suneliui (prasete)

swoon.gif swoon.gif ir iš kur tokių grožių mokat gaminti swoon.gif
būtumėt Kaune, tai tikrai užsisakyčiau savo sūnui su mašinytę kokį gimtadieniui.. o koks pats tortas? koks nors vaikiškas gal labai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2009 05 28, 11:39)
swoon.gif  swoon.gif ir iš kur tokių grožių mokat gaminti swoon.gif
būtumėt Kaune, tai tikrai užsisakyčiau savo sūnui su mašinytę kokį gimtadieniui.. o koks pats tortas? koks nors vaikiškas gal labai?  rolleyes.gif

Pasiziurek kaune Cipciukas kokius gamina. Jei Kaune gyvenciau, tik jos prasyciau torto thumbup.gif http://www.supermama...howtopic=402812
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 05 28, 10:45)
Pasiziurek kaune Cipciukas kokius gamina. Jei Kaune gyvenciau, tik jos prasyciau torto thumbup.gif http://www.supermama...howtopic=402812

tuos mačiau irgi mirksiukas.gif tik kažin ar ji pardavimui daro ax.gif nu reiks pasiteirauti
ačiū už mintį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2009 05 28, 10:23)

Man šitas labai labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 27, 20:18)
Gal kuri išbandėt Kiaušinių pjaustyklę ruošiant baltą mišrainę, aš turiu omenyje virtoms bulvėms, morkoms smulkinti?


išbandėm mirksiukas.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif man tai nepamainomas dalykas pjaustyt kiaušiniams, braškėms, persikams - viskas lygut lygutėliai, o vat baltai mišrainei man nelabai patogu, kažkaip terlionės daugiau nei su tuo maximiniu tinkliuku blush2.gif
QUOTE(Oliukas31 @ 2009 05 27, 21:32)
O kaip jums tas ąsotis su puodeliais? Ar vertas dėmesio  ax.gif ?
user posted image


puodeliai tai man patys pačiausi išvykose, kelionėse, nebereik jokių vienkartinių pirkaliot ir iš namų rankiotis molinių ar stiklinių puodelių, ir dar +dangteliai yra drinks_cheers.gif O kadangi dar su ąsočiu tokia kaina tai išvis thumbup.gif

ulitka, super šeimininkė esi 4u.gif bigsmile.gif ar cukrine mase apdengei palapinę mirksiukas.gif

parodysiu ir aš savo merginai kokią tipo boružę sukonstravau (viduj medutis, puoštas grietinėlė dekoravimo maišeliu tongue.gif )

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2009 05 28, 11:39)
swoon.gif  swoon.gif ir iš kur tokių grožių mokat gaminti swoon.gif
o koks pats tortas? koks nors vaikiškas gal labai?  rolleyes.gif

Internete daug skaiciau ir ismokau)
Gal ir vaikiskas, nes vaikai tai labai toki miegsta..biskvitas, o kremas Rududu su grietinele. 4u.gif

QUOTE(Asese @ 2009 05 28, 11:49)
Man šitas labai labai  thumbup.gif

Aciu . 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(davija @ 2009 05 28, 15:59)

ulitka, super šeimininkė esi 4u.gif  bigsmile.gif ar cukrine mase apdengei palapinę mirksiukas.gif
Aciukas,palapine apdengiau marcipanu)mes miegstame o ir dirbti su juo lengva)
parodysiu ir aš savo merginai kokią tipo boružę sukonstravau (viduj medutis, puoštas grietinėlė dekoravimo maišeliu tongue.gif )



Aaaaa..... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif saunuole!!!!Merginai patiko???Malonu a ne??? 4u.gif

Aciukas,palapine apdengiau marcipanu)mes miegstame o ir dirbti su juo lengva)
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2009 05 28, 16:05)

Aaaaa..... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  saunuole!!!!Merginai patiko???Malonu a ne??? 4u.gif

Aciukas,palapine apdengiau marcipanu)mes miegstame o ir dirbti su juo lengva)

patiko tikrai, buvo nustebus, kad taip galiu tongue.gif biggrin.gif o labiausiai patiko dėl to, kad ir pati šiame procese dalyvavo mirksiukas.gif

pirktine ta marcipaninė masė, ar pati darei?

O aš labai noriu Servo Fikso (taip turbūt vadinas blush2.gif ), kompočiukams gamint, nes mes tokius vartojam, o virt tingis....
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 05 28, 14:59)
parodysiu ir aš savo merginai kokią tipo boružę sukonstravau (viduj medutis, puoštas grietinėlė dekoravimo maišeliu tongue.gif )

Koks gražus bigsmile.gif , gyvenime nesugebėčiau taip išpuošti blush2.gif
Atsakyti
Na, jūs merginos, ir sugebat blink.gif kokie grožiai... wub.gif
Atsakyti
Nei viena nebuvot antradienį vilnelės susirinkime? Įdomu kam loterijoje sekėsi bigsmile.gif
Atsakyti
Gavau iš anūkės užduotį iškepti keksiukų mokslo metų pabaigtuvėms, o turiu tik tartalečių formą. Kažin ar bus gražūs ir ne per dideli tie keksai joje doh.gif Nu jau kokia gluša, kad tos keksiukų formos, kai buvo akcija nepasiėmiau doh.gif
Atsakyti