Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(Vita @ 2009 05 27, 09:31)
Gaila, nerandu lietuviško sūrinės naudojimo išsamaus aprašymo,

As turiu toki, gal kam pravers
CHEESMART sūrines buvo sukurtos tam, kad išspręstu sūrių kondensacijos problemą. Patentuotas mikroporinis filtras reguliuoja drėgmės santykį sūrinėje, bet neleidžia nei kvapams, nei mikrobams nei įeiti, nei išeiti.

CondensControl sistema iki minimumo sumažina drėgmės susidarymą, todėl susidaro pačios palankiausios sąlygos laikyti įvairiausių rūšių ir tipų sūrius ir netgi dešras bei įvairius rūkytus, keptus ir virtus mėsos gaminius.

Indas yra skirtas laikyti jame sūrį ir dešras šaldytuve, tačiau puikiausiai tinka ir patiekti juos ant stalo, ant apatinio padėkliuko galima patogiai pjaustyti sūrį.

Patarimai, naudojantiems sūrinę CHEESMART:
• Indą reikia reguliariai atidarinėti,
• laikyti viduryje šaldytuvo, tai yra ten, kur temperatūra yra maždaug 4 laipsniai C,
• minimalus kiekis natūraliai susidarančių garų visada liks inde, tad jei pamatysite, kad sūris pradeda džiūti, indą reikia perkelti į tą šaldytuvo vietą, kur temperatūra yra žemesnė,
• ant indo nereikėtų dėti kitų indų arba gaminių - tai gali pakenkti indui arba trukdyti normaliai veikti CondensControl sistemai,
• CondensControl sistemos filtro nereikėtų valyti ar liesti aštriais daiktais, nes tai jam gali pakenkti,
• Sūrinę galima plauti indaplovėje, tik šiuo atveju CondensControl filtrą reikia nuimti - į indaplovę jo dėti negalima,
• Dedant maisto produktus į Cheesmart juos reikia išimti iš popietinės ar vakuuminės pakuotės,
• jeigu sūris padengtas vaško ar kokiu nors kitokiu sluoksniu, jos nulupti nereikia,
• jei CheeSmart sūrinėje atsirastų pelėsis, sūrinę reikia kruopščiai išplauti su sodos tirpalu, sausai iššluostyti ir išdžiovinti,
• patariama bent karta į savaitę sūrinę praplauti sodos tirpalu, ypač prieš dedant šviežius produktus.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 27, 10:10)


Kviečiu Tupperware gerbėjas pavartyti čia  mirksiukas.gif  Kokios gražios, širdžiai mielos spalvos  wub.gif



Super grozybes thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rapolas @ 2009 05 27, 18:26)
Super grozybes thumbup.gif  thumbup.gif

o tai kodel pas mus kitoki gaminiai ir spalvos unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 27, 08:10)
Aš dar papildysiu Vita, atsiradusį kondensatą kaskart nuvalau, kad būtų sausas.

Girdėjau, kad sūris su pelėsiu sugadina sūrinę, nes įsimeta pelėsis, bet tvirtai negaliu tvirtinti, gal čia žinančios daugiau pakomentuos kaip ten su tuo pelėsiniu sūriu, a?

O man "ToastSmart" duoninė  thumbup.gif  Nusiperku duonos, batoną, supjaustau riekelėmis, susidedu, dar joje yra tokia pertvarėlė, kad riekelės nevirstų, tai ja perskiriu ir ramu, patogu.

Kviečiu Tupperware gerbėjas pavartyti čia  mirksiukas.gif  Kokios gražios, širdžiai mielos spalvos  wub.gif

jei atsiranda kondensatas, reikia dėti sūrine viena lentyna žemiau... pas mane taip išsisprendė ši problema.
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2009 05 27, 18:04)
o tai kodel pas mus kitoki gaminiai ir spalvos unsure.gif  unsure.gif

Na gal ir ateis šventė į mūsų kiemą kada nors ax.gif
Gal kuri išbandėt Kiaušinių pjaustyklę ruošiant baltą mišrainę, aš turiu omenyje virtoms bulvėms, morkoms smulkinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosee: 27 gegužės 2009 - 19:29
QUOTE(rosee @ 2009 05 27, 21:18)
Na gal ir ateis šventė į mūsų kiemą kada nors  ax.gif
Gal kuri išbandėt Kiaušinių pjaustyklę ruošiant baltą mišrainę, aš turiu omenyje virtoms bulvėms, morkoms smulkinti?


man ji thumbup.gif ypatingai patinka pjaustyti dešrą, sūrį sumuštiniams thumbup.gif pjaustau mišrainėms kiaušinius, bulves, morkas ir kt, desertams- braškias ir kt, pjaustykle thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O kaip jums tas ąsotis su puodeliais? Ar vertas dėmesio ax.gif ?
user posted image
Atsakyti
turiu puodelius jau senokai... spalvos wub.gif ir patogūs na mieli tokie labai... vyras kasdien į darbą nešasi (nes tw termosas be puodelio) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliukas31 @ 2009 05 27, 21:32)
O kaip jums tas ąsotis su puodeliais? Ar vertas dėmesio  ax.gif ?

Viena asoteli turiu ir dar uzsakiau)))Labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliukas31 @ 2009 05 27, 21:32)
O kaip jums tas ąsotis su puodeliais? Ar vertas dėmesio  ax.gif ?
user posted image


šitie puodeliai ypač praverčia gamtoj būnant arba važiuojant mašina thumbup.gif deja turiu tik du, tad pasinaudojus birželio akcijomis, reiks tuos dar kokius 4 su asočiu įsigyt bigsmile.gif
ir dar gertuvė su koštuvėliu labai imponuoja g.gif gal kuri čiupinėjot ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuveleDi: 28 gegužės 2009 - 07:12
QUOTE(zuveleDi @ 2009 05 28, 08:12)
šitie puodeliai ypač praverčia  gamtoj būnant arba važiuojant mašina  thumbup.gif deja turiu tik du, tad pasinaudojus birželio akcijomis, reiks tuos dar kokius 4 su asočiu įsigyt  bigsmile.gif
ir dar gertuvė su koštuvėliu labai imponuoja  g.gif gal kuri čiupinėjot ?


Del gertuveles klausinejau pora puslapiu atgal!!IMAM!!!))) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rapolas @ 2009 05 27, 19:55)
man ji  thumbup.gif ypatingai patinka pjaustyti dešrą, sūrį sumuštiniams thumbup.gif pjaustau mišrainėms kiaušinius, bulves, morkas ir kt, desertams- braškias ir kt, pjaustykle  thumbup.gif  thumbup.gif

Vadinasi, gana tvirta. Dėkui už komentarą 4u.gif reikės "jamti" ax.gif
Bože, bankrutuosiu, kiek visokių grožybių vėl TW siūlo doh.gif
Atsakyti