Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(neaiski @ 2009 05 25, 22:58)
Siulus ? Puiki mintis  drinks_cheers.gif

Fantazijai ribu nera thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(raimaa @ 2009 05 25, 22:00)
Man duonine net l. patinka

Dabar, kaip zinau, kad reikia praplauti ir karts nuo karto pavalyti acte suvilgytu tamponeliu, tai ir man thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2009 05 25, 21:42)
O duonine-tai is viso kazkoks nesusipratimas.

O duoninę reikia naudoti tinkamai ir tada ji bus susipratimas. mirksiukas.gif Duoną parsinešus iš parduotuvės palaikyti kokią valandėlę išimtą iš maišelių ant stalo, kad išgaruotų didesnis kiekis drėgmės. Tada sudėti į duoninę ir duoninės nepalikti atidarytos ilgesniam laikui. Duona minkšta išlieka porą savaičių garantuotai. thumbup.gif Bent kartą į mėnesį išrinkti ir išvalyti trupinius. Pabandyk panaudoti ją tinkamai, tada galėsi pakomentuoti kaip sekasi mirksiukas.gif
Atsakyti

O gal kuri bandėte laikyti namuose kepta duoną? Nes ji be visų tų minkštiklių puriklių greitai apdžiūna...
drinks_cheers.gif

QUOTE(Jurgitak @ 2009 05 25, 23:22)
O duoninę reikia naudoti tinkamai ir tada ji bus susipratimas.  mirksiukas.gif  Duoną parsinešus iš parduotuvės palaikyti kokią valandėlę išimtą iš maišelių ant stalo, kad išgaruotų didesnis kiekis drėgmės. Tada sudėti į duoninę ir duoninės nepalikti atidarytos ilgesniam laikui. Duona minkšta išlieka porą savaičių garantuotai.  thumbup.gif Bent kartą į mėnesį išrinkti ir išvalyti trupinius. Pabandyk panaudoti ją tinkamai, tada galėsi pakomentuoti kaip sekasi  mirksiukas.gif

Atsakyti
Pradžioj nedraugavau su duonine, bet kai pradėjau palikti atvirą, kad išgaruotų drėgmė ir pervaliau su actu, tai visos bėdos išsisprendė smile.gif bet aišku reguliariai valyti reikia, kad neįsimestų pelėsis ir būtina pirkti ne pačią pigiausią duoną, kuri yra jau perkepta ir atsinešam ją iš parduotuvės su pelėsiu doh.gif


Biškelį ne į temą, bet pralinksminimui, apie krizę:
Sunku, krizė, valgau sūrį su pelėsiu, geriu pasenusį vyną, bei važinėju mašinoje be stogo lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos kas ka gali papasakot man apie ta Gertuvėlė su koštuvėliu 2 litru
Mate kas gyvai??Is jos pripilti tarkim vandenuko i stikline negalima??Tik kaip gertuvele ar kaip??? g.gif
ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2009 05 26, 13:27)
Merginos kas ka gali papasakot man apie  ta Gertuvėlė su koštuvėliu 2 litru
Mate kas gyvai??Is jos pripilti tarkim vandenuko i stikline negalima??Tik kaip gertuvele ar kaip??? g.gif



Mačiau. Manau tikrai galima ipilti i stikline. Po dangteliu yra toks ale sietelis, na pvz. padarius gėrimo su citrinos sultimis, kad seklyčių į stiklinę/burną "nepribyrėtų" bigsmile.gif Ar jei su uogiene - tai kad uogos neįsipiltų 4u.gif Ar jei arbata užplikoma, tai, kad arbatžolės nesipiltų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2009 05 26, 13:59)
Mačiau. Manau tikrai galima ipilti i stikline. Po dangteliu yra toks ale sietelis, na pvz. padarius gėrimo su citrinos sultimis, kad seklyčių į stiklinę/burną "nepribyrėtų"  bigsmile.gif Ar jei su uogiene - tai kad uogos neįsipiltų  4u.gif Ar jei arbata užplikoma, tai, kad arbatžolės nesipiltų  4u.gif

bigsmile.gif Idomu. tai gal ir verdancio vandenuko galima pilti????
Atsakyti
merginos,as y zele zieda padariau "tinginy"bet niekuo ziedo pries tai nepatepiau doh.gif tai sakykit jus man db ar jis issiims man is ten ar ne doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Merginos, atleiskit, kad įsiterpsiu, bet turiu nenaudojamą TW gaiktą.

skelbimas silikoninės formos
Atsakyti
Dėl sūrinės toks klausimukas -> tėtė susinervinęs, kad jam greit pelyja varškės baltas sūris doh.gif ir actu plovė ir soda valė unsure.gif Ką dar daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2009 05 26, 13:27)
Merginos kas ka gali papasakot man apie  ta Gertuvėlė su koštuvėliu 2 litru
Mate kas gyvai??Is jos pripilti tarkim vandenuko i stikline negalima??Tik kaip gertuvele ar kaip??? g.gif
ACIU 4u.gif

Aš turiu tokią, naudoju ir man ji labai patinka, ypač mašinoje, kelionėje, gamtoj thumbup.gif thumbup.gif .
Įpilti į stiklinę iš jos galima, taip pat kaip iš butelio ax.gif - niekuo nesiskiria. Koštuvėlis labai gerai, jei būna gabaliukų, bet kai pilu paprastą vandenį, sietelio paprasčiausiai nededu ax.gif
Atsakyti