Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(vataipva @ 2009 05 24, 17:22)
gal žinot koks alegra lėkščių diametras?

dėkui 4u.gif

skersmuo 24 cm 4u.gif Super lekstes, turiu visa rinkini su dubenimis, esu labai patenkinta thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Elvita @ 2009 05 25, 16:16)
Merginos, ar yra pirkti galastuvas Tchefseries peiliams?

Manau, kad jiems tinka ir kataloginis galastuvas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2009 05 25, 17:16)
Merginos, ar yra pirkti galastuvas Tchefseries peiliams?

Nėra. Prieš porą metų buvo pasirodęs prekyboje, bet kaina buvo apie 300 Lt. doh.gif Praeitą kartą, kai diskutavom apie šį galąstuvą, išnaršiau visą internetą anglų kalba, neradau niekur jo pardavime g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2009 05 25, 17:35)
Nėra. Prieš porą metų buvo pasirodęs prekyboje, bet kaina buvo apie 300 Lt.  doh.gif Praeitą kartą, kai diskutavom apie šį galąstuvą, išnaršiau visą internetą anglų kalba, neradau niekur jo pardavime  g.gif

p.Eglė sakė, kad gali užsakyti jį personaliai, jei būtų toks pageidavimas, tik reikia su ja "rimtai" tartis ir problema bus išspręsta.
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2009 05 24, 21:52)
Merginos, o kuo skiriasi saltibarsciai, pagaminti Sambuke,
nuo pagamintu paprastam puode?
Arba virtos bulves, sudetos i Tivoli inda, nuo sudetu i paprasta lekste?

Cia panasiai kaip Moskviciu su Mersu lyginti bigsmile.gif Nuvaziuot kur reikia abiem gali, bet skirtumas yra cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2009 05 25, 18:34)
Cia panasiai kaip Moskviciu su Mersu lyginti  bigsmile.gif Nuvaziuot kur reikia abiem gali, bet skirtumas yra  cool.gif

Tai jau tikrai drinks_cheers.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2009 05 25, 17:16)
Merginos, ar yra pirkti galastuvas Tchefseries peiliams?

šian kaip tik mokymuose klausiau kur juos galąst, tai moterys sakė, kad galima ir kataloginiame galąstuve, bet tik ten netelpa Chefinis peilis g.gif spręskit pačios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2009 05 25, 19:34)
Cia panasiai kaip Moskviciu su Mersu lyginti  bigsmile.gif Nuvaziuot kur reikia abiem gali, bet skirtumas yra  cool.gif


O,kokia reakcija i mano paprastuti klausima biggrin.gif
Jokiu budu negalvokit, kad esu pikta lydeka, imesta i ramu karosu tvenkini
ir drumsciu cia jusu ramius pasiplepejimus.
Turiu as ta stebuklinga puoda, bet skirtumo tarp saltibarsciu jame ir paprastame puode tikrai nematau. smile.gif Kaip ir laikyti jame misraine savaite laiko.
Tokio amziaus misrainiu galiu ir Maximoj nusipirkti . Is Tupperware labiausiai naudoju zieda ir greitkrati, o visa kita-nieko stebuklingo, nei mersas, nei moskvicius...
Gero vakaro.
Papildyta:

O duonine-tai is viso kazkoks nesusipratimas.
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2009 05 25, 21:42)
O,kokia reakcija i mano paprastuti klausima  biggrin.gif
Jokiu budu negalvokit, kad esu pikta lydeka, imesta i ramu karosu tvenkini
ir drumsciu cia jusu ramius pasiplepejimus.
Turiu as ta stebuklinga puoda, bet skirtumo tarp saltibarsciu jame ir paprastame puode tikrai nematau. smile.gif Kaip ir laikyti jame misraine savaite laiko.
Tokio amziaus misrainiu galiu ir Maximoj nusipirkti . Is Tupperware labiausiai naudoju zieda ir greitkrati, o visa kita-nieko stebuklingo, nei mersas, nei moskvicius...
Gero vakaro.
Papildyta:

O duonine-tai is viso kazkoks nesusipratimas.

I paprasta klausima ir atsakymas paprastas mirksiukas.gif
Taip, su jais esu jau gal 10 metu, taciau nei saltibarsciu, nei misrainiu savaitem nelaikau unsure.gif man tiesiog patogiau gaminti, laikyt, nesioti ir i saldytuva ideti Samba dubenelyje, negu sunkiame puode ax.gif su siuo dubeniu galiu ir ant stalo pastayti, ko nelabai padaryciau su puodu rolleyes.gif
Kas liecia duonine, as taip pat ilga laika buvau ja nepatenkinta, kol neismokau taisiklingai naudotis cool.gif mano bendradarbe tingi ja valyti, sako, kad uz tokia kaina pirkta turetu pati issivalyti hihihi.gif todel laiko joje siulus laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 25 gegužės 2009 - 20:57


Siulus ? Puiki mintis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man duonine net l. patinka
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2009 05 25, 21:58)
Siulus ? Puiki mintis  drinks_cheers.gif

Na va matot ir duonines problema isspresta dazniau uzeikit pas mus sunglasses2.gif
Atsakyti