Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(Asio @ 2009 05 13, 18:32)
Uz maza  421  irnesakyk.gif

Už tokį užsakymą 19 lt atvežimas ? Na, kažkaip keista. g.gif PVZ taksi paslaugos tai pinga, o bizpak ne ?
Pas mane mokėjimo suma 336 lt, atvežimas 6 lt( su pvm 7,14 lt)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 13 gegužės 2009 - 18:47
QUOTE(Esprit @ 2009 05 13, 15:02)
O gal kas galetumet pasidalint receptais silikoninei perliuku formai?  ax.gif


as ledukus darau su braskiu arba laimo gabaliukais. Labai graziai atrodo wub.gif
QUOTE(Mingailiukas @ 2009 05 13, 16:40)
sveikos, merginos smile.gif norejau paklausti atsiliepimu tu, kurios naudoja B2B pjaustykle ir papildomus asmenis? Ar tikrai stebuklas, ar porakart panaudojus guli nebereikalingi?  unsure.gif

naudojama beveik kasdien thumbup.gif Labai patogi, astri

QUOTE(Mingailiukas @ 2009 05 13, 16:52)
smile.gif) o su kuriais asmenimi gaunasi geresni siaudeliai? biggrin.gif su i komplekta ieinanciais ar papildomais?

turiu visus asmenis. Labiausiai patinka tie is papildomu, kurie plonais siaudeliais pjausto thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 05 13, 18:47)
Už tokį užsakymą 19 lt atvežimas ? Na, kažkaip keista. g.gif PVZ taksi paslaugos tai pinga, o bizpak ne ?
Pas mane mokėjimo suma 336 lt, atvežimas 6 lt( su pvm 7,14 lt)

į kitus miestus atvežimas kainuoja 2 proc nuo užsakymo sumos +PVM, bet mažiausiai 10lt, daugiausiai 20, tai taip ir gaunasi jei užsakymas didelis, bet nesiekia 1500lt...
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2009 05 13, 19:14)
į kitus miestus atvežimas kainuoja 2 proc nuo užsakymo sumos +PVM, bet mažiausiai 10lt, daugiausiai 20, tai taip ir gaunasi jei užsakymas didelis, bet nesiekia 1500lt...

na bet čia neteisybė didžiausia, prie ko prekių suma blink.gif , turėtų skaičiuoti nuo svorio unsure.gif , ne jų reikalas už kiek perkam
Atsakyti
QUOTE(Mingailiukas @ 2009 05 13, 16:40)
sveikos, merginos smile.gif norejau paklausti atsiliepimu tu, kurios naudoja B2B pjaustykle ir papildomus asmenis? Ar tikrai stebuklas, ar porakart panaudojus guli nebereikalingi?  unsure.gif

As juos naudoju kasdien, bet tikrai nepasakyciau, kad super schmoll.gif Yra ir geresniu blush2.gif
Atsakyti
Ačiū, ačiū biggrin.gif

QUOTE(simoselis @ 2009 05 13, 17:44)
Sveika istojus i anoniminiu TW ligoniu kluba 4u.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


O su tais Perliukais pabandykit šitą receptuką:

SALDŽIOS ROŽELĖS
• 200 g margarino
• 4 šaukštai uogų likerio
• 100 g miltinio cukraus
• 2 šaukšteliai vanilinio cukraus
• 200-250 g miltu
• 150 g bulvių krakmolo

Plaktuvu minkštą margariną, sutrinkite su cukrumi. Maišykite tol, kol susidarys šviesios ir purios putos. Tada įmaišykite likerj. Nedideliais kiekiais įsijokite miltių, krakmolo ir vanilinio cukraus mišinį. Tešlą turite visą laiką labai energingai maišyti. Ant kepimo popieriumi išklotos skardos konditeriniu švirkštu su žvaigždes formos antgaliu užšvirkškite mažus kauburėlius. Pašaukite į viduriniąją 175°C orkaitės dalį ir kepkite apie 14-15 minučių, kol sausainukai gražiai apkeps. Prieš patiekdami roželes galite papuošti lašeliu uogienės arba sidabriniais konditeriniais žirneliais.
Atsakyti
Mingailiukas, jei nedarysi kasdien šviežių salotų didelio bliūdo, tai gali sau žaisti su tom TW pjaustyklėm, man tai nervai nelaikė, atidaviau dukrai, o sau toliau Euroviros sėkmingai naudoju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosee: 13 gegužės 2009 - 19:55
Mano mama perliukuose daro sveikuoliskus saldainiukus. Mesmale sumala dziovintus vaisius ir riesutus ir sudeda i perliukus 4u.gif O kiek ir ko cia jau jusu fantazijos ir skonio reikalas. As dar dariau mini tinginiukus - labai graziai atrode thumbup.gif Tokie vieno kasniuko lotuliukas.gif
Atsakyti
vadovių susirinkime valgiau labai skanius saldainukus, tokius ale kazanakus darytus perliukuose... žinau, kad ten kepasi saulėgražos, aguonos, sezamo sėklos, riešutai gal dar... kiaušinis lyg dedasi, medus.... gal žinote kasnors receptuką?
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif Dėkui, Sigute, už naują temą 4u.gif 4u.gif 4u.gif Turiu tokį klausimą, manau, kad gali atsakyti seniau dirbančios: gal žinote kiek galėtų kainuoti TW melanino lėkštės?
Atsakyti
o jums nepatiko tas sietelis kur dabar šeimininkei dovanų? (Čia iš kelių postų susidariau tokią nuomonę) Man tai super kokiom daržovėm koncervuotom pupilti ir pan. Apverti pvz. ant btb dubenėlio ir nusiteka...
Atsakyti
Man tai jis irgi super atrodo, tik dar neturiu smile.gif Bet jau pasigedau, kai reikėjo alyvuoges nupilti.

QUOTE(vixiuke @ 2009 05 13, 21:35)
o jums nepatiko tas sietelis kur dabar šeimininkei dovanų? (Čia iš kelių postų susidariau tokią nuomonę) Man tai super kokiom daržovėm koncervuotom pupilti ir pan. Apverti pvz. ant btb dubenėlio ir nusiteka...

Atsakyti