Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(davija @ 2009 05 24, 16:22)
šaltibarkščius darau Sambuke 2,4l.

Gal ir gera mintis mastau.gif , pagalvosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vataipva @ 2009 05 24, 18:22)
gal žinot koks alegra lėkščių diametras?

dėkui 4u.gif


bandyk čia ieškotis mirksiukas.gif (jų diametrai nemaži, nes jie į plotį eina tongue.gif )

http://www.tupperwar.../today/4813.htm
Atsakyti
[quote=davija,2009 05 24, 17:22]
ir aš kažką panašaus girdėjau, būna spec. pasiūlymai pavyzdžiams, o ne ką sugalvojai ir paėmei ax.gif linkiu, kad tai būtų netiesa 4u.gif

Naujokai pavyzdziams uzsisakyti gali nors ir visus katalogo gaminius.
Atsakyti
[quote=Jurgitak,2009 05 24, 21:56]
[quote=davija,2009 05 24, 17:22]
ir aš kažką panašaus girdėjau, būna spec. pasiūlymai pavyzdžiams, o ne ką sugalvojai ir paėmei ax.gif linkiu, kad tai būtų netiesa 4u.gif

Naujokai pavyzdziams uzsisakyti gali nors ir visus katalogo gaminius.
[/quote]

Taip pradejas dirbti naujokas gali is katalogo visus pavizdzius uzsisakyti thumbup.gif Bet kartais neapsimoka pavyzdzius uzsisakyti schmoll.gif geriau jau rasyti i uzsakyma, kaip pvz daznai galima uzsisakyti ir naujas prekes thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti

Merginos, o kuo skiriasi saltibarsciai, pagaminti Sambuke,
nuo pagamintu paprastam puode?
Arba virtos bulves, sudetos i Tivoli inda, nuo sudetu i paprasta lekste?
Atsakyti
dęl šaltibarkščių, tai nežinau kaip jūs, bet aš skirtumą didelį jaučiu tarp laikomų TW inde ir paprastam bliūde, net nežinau kaip nupasakot, bet aš seniau niekad antros dienos šaltibarkščių nevalgydavau, man skonis žiauriai pakitęs būdavo, o dabar ir trečią valgau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 05 24, 21:57)
dęl šaltibarkščių, tai nežinau kaip jūs, bet aš skirtumą didelį jaučiu tarp laikomų TW inde ir paprastam bliūde, net nežinau kaip nupasakot, bet aš seniau niekad antros dienos šaltibarkščių nevalgydavau, man skonis žiauriai pakitęs būdavo, o dabar ir trečią valgau thumbup.gif


Vistiek nesuprantu- o kam juos laikyti 3 dienas ?
Atsakyti
aš visad gaminu dviem kartams mirksiukas.gif taip, kad kartais pasitaiko kai jie užsibūna ir trečią... nelabai suprantu ko čia nesuprast mirksiukas.gif kas gamina vieną lėkštutę, o kas 1,5 - 2l biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rapolas @ 2009 05 24, 21:25)
Taip pradejas dirbti naujokas gali is katalogo visus pavizdzius uzsisakyti  thumbup.gif Bet kartais neapsimoka pavyzdzius uzsisakyti schmoll.gif geriau jau rasyti i uzsakyma, kaip pvz daznai galima uzsisakyti ir naujas prekes thumbup.gif  thumbup.gif

Žiūrint koks kieno tikslas. Jei demonstruotojas perkasi tik sau, ir jam visiškai nesvarbu pardavimai, tai kataloginę pekę pigiau užsisakyti kaip pavyzdį, bet, aišku, kad geriausia sulaukti akcijos ir tada nusipirkti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 05 24, 21:57)
dęl šaltibarkščių, tai nežinau kaip jūs, bet aš skirtumą didelį jaučiu tarp laikomų TW inde ir paprastam bliūde, net nežinau kaip nupasakot, bet aš seniau niekad antros dienos šaltibarkščių nevalgydavau, man skonis žiauriai pakitęs būdavo, o dabar ir trečią valgau thumbup.gif

jo man saltibarsciai sambe irgi ilgai sviezi islieka thumbup.gif seima musu nemaza irgi padarau daugiau,o kai nesuvalgo nepilu gi is karto lauk...palieku kitai dienai,jei kita nesuvalgo o as pamirstu juos saldytuve tai dar diena pastovi blush2.gif o kai prisimenu kad ju dar ten yra po keliu dienu ir atidarius sambuka pamatau kad jie kaip sviezi tai ir ispilt gaila buna unsure.gif o balta misraine isliko kaip zviezia visa savaite thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
[quote=gwidita,2009 05 25, 09:22]
jo man saltibarsciai sambe irgi ilgai sviezi islieka thumbup.gif seima musu nemaza irgi padarau daugiau,o kai nesuvalgo nepilu gi is karto lauk...palieku kitai dienai,jei kita nesuvalgo o as pamirstu juos saldytuve tai dar diena pastovi blush2.gif o kai prisimenu kad ju dar ten yra po keliu dienu ir atidarius sambuka pamatau kad jie kaip sviezi tai ir ispilt gaila buna unsure.gif o balta misraine isliko kaip zviezia visa savaite thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
[/quot norejau parasyt kad sambe ir balta misraine ilgai sviezia islieka blush2.gif
Atsakyti
Tai, kad viskas TW induose ilgiau išsilaiko, ir sriuba, ir šaltibarščiai, ir kompotas, ir mišrainės ir t.t. smile.gif kaip viena vadovytė sakė, su TW nustoji uostyti maistą, nes esi tikras kad jis šviežias ax.gif
Atsakyti
Merginos, ar yra pirkti galastuvas Tchefseries peiliams?
Atsakyti