Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

Moterys kaip moterys blush2.gif Nu žinokit, negaliu aš parduotuvinės kiaulienos valgyti... smirda ji man š... ir nors tu ką...
Mokėjom 8Lt/kg gyvo svorio. Net nežinau, daug ar ne

Prisižadėjau, kad nieko saldaus nekepsiu, jei nebus progos... bet... einu bandelių kepti... blush2.gif

QUOTE(Ulitka @ 2009 05 23, 16:37)
Va cia tai moterys thumbup.gif parasyk prasom kokia kaina,nes ir as noriu pirkti kita savaite
Kiek zinau jau neturi . schmoll.gif

Uzeinu i virtuve stovi mano vyras ,patenkintas kaip kudikis saldainiu gavus...sudejo  i centrifuga zirneliu konservuotu ir suka kiek jegu turi  lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 05 23, 16:45)
Ką aš galiu pasakyt apie centrifūgą, kad reikia jėgų turėt ją išsukt tongue.gif salotos kaip salotos, bet aš pridėjau apypilnią centrifūgą vynuogių, tai žinokit čiut pasukau (reik dėt mažiau doh.gif ), tai va kai braškes ar kokias stintas centrifūguosiu, pasikviesiu vyrą talkon biggrin.gif

lotuliukas.gif . Man patinka ....salotos patogu plauti o po ir laikau tame bliude , perskaiciau kad alia visada sviezia g.gif paziuresim.

QUOTE(Žuvelė @ 2009 05 23, 17:00)
Moterys kaip moterys  blush2.gif  Nu žinokit, negaliu aš parduotuvinės kiaulienos valgyti... smirda ji man š... ir nors tu ką...
Mokėjom 8Lt/kg gyvo svorio. Net nežinau, daug ar ne
thumbup.gif
Prisižadėjau, kad nieko saldaus nekepsiu, jei nebus progos... bet... einu bandelių kepti...  blush2.gif

As irgi prisizadejau...kol kas laikausi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 05 23, 10:03)
nu ir kaip rezultatas mirksiukas.gif tiko ir patiko? Aš ir ruošiuos bandyt daryt, bet šian užkandžiams darysiu sūrio rutulėlius mirksiukas.gif

duoninė tikrai daro stebuklus bigsmile.gif

labai wub.gif šį kartą dariau be jokių prieskonių, reikės išmėginti su kumpiu, žolelėm ir t.t. smile.gif pasigamina labai greitai ir labai skanu
Atsakyti
QUOTE
Eksta nuolaida 21-23 sav:

FridgeSmart 1,6 l +3,6 l tik 96 Lt. vietoj 120 Lt. Sutaupyk su Tupperware daržoves ir uogas laikydami FridgeSmartuose, taip jas išlaikysite šviežias žymiai ilgiau


Ga galite kodą kas pasufleruoti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2009 05 22, 16:29)
gal naudoji stikline pjaustymo lentele?Tada nuo lenteles atsimpa.


nea, ne stiklinė g.gif


O centrifūa visą žiemą buvo mano vaiko mėgstamiausiu žaislu, dabar jau atėmiau, nes sezonas prasidėda, bet matyt pešimės dėl jos lotuliukas.gif abiem reikalinga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 05 23, 16:34)
Ga galite kodą kas pasufleruoti. mirksiukas.gif

be kodo siuntėm užsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 05 23, 11:03)
nu ir kaip rezultatas mirksiukas.gif tiko ir patiko? Aš ir ruošiuos bandyt daryt, bet šian užkandžiams darysiu sūrio rutulėlius mirksiukas.gif


Dariau ir tikrai laabai skaniai gavosi. O dar idejau kalakuto kiausini tai ir spalvyte auksine smile.gif . Tikrai skanus gaunasi. Jau dukart dariau ir vakar vel 1 kg varskes nusispirkau - apsiemsim biggrin.gif tepamais. Tik va, idejus i saldytuva- rytojui kietas liko, tept sunku, geriau pjauti lotuliukas.gif . Rodos ir sviesto pagal norma dejau.

rolleyes.gif Pernai esam pirke is pazystamos panasaus skonio varskes suri.
Atsakyti
QUOTE(ruzilona @ 2009 05 24, 13:23)
Dariau ir tikrai laabai skaniai gavosi. O dar idejau kalakuto kiausini tai ir spalvyte auksine smile.gif . Tikrai skanus gaunasi. Jau dukart dariau ir vakar vel 1 kg varskes nusispirkau - apsiemsim  biggrin.gif  tepamais. Tik va, idejus i saldytuva-  rytojui kietas liko, tept sunku, geriau pjauti  lotuliukas.gif . Rodos ir sviesto pagal norma dejau.

rolleyes.gif Pernai esam pirke is pazystamos panasaus skonio varskes suri.


va va, šitas reikalas mane ir domino labiausiai mirksiukas.gif taip ir galvojau ax.gif
mano mama vaikystėj darydavo tokį, tai ir apsivalgymas būdavo...
o aš dariau sūrio rutuliukus, gal vėliau foto įdėsiu, tai man nelabai, o svečiui patiko...
Atsakyti
Merginos,o kur jūs naudojat "Tivoli" indą?
Pagaliau jį išsitraukiau virtoms bulvems sudėti. Anksčiau maniau, kad šaltibarščiams pritaikysiu, bet man mažokas 1ltr.. kažin ar būna pirkti didesnių unsure.gif
Mano kolegė išbandė p.Eglės tepamo sūrelio receptą ir liko sužavėta, sakė dukroms patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2009 05 23, 00:50)
Turėtų būti apie 40 proc. mažesnė nei katalogo kaina. (Seniai jau pavyzdžius užsisakinėjau)

Taip mirksiukas.gif Bet ši suma neįsiskaičiuos į pardavimus 4u.gif
Ir jei neklystu pavyzdžiams tik tai, kas kataloge kaip naujiena g.gif 4u.gif
Atsakyti
ir aš kažką panašaus girdėjau, būna spec. pasiūlymai pavyzdžiams, o ne ką sugalvojai ir paėmei ax.gif linkiu, kad tai būtų netiesa 4u.gif

rosee, o aš šaltibarkščius darau Sambuke 2,4l. Fantastika, net kažkada trečią dieną valgėm, skonis nepakitęs visiškai buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
gal žinot koks alegra lėkščių diametras?

dėkui 4u.gif
Atsakyti