Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(Oliukas31 @ 2009 05 22, 16:27)
ax.gif Noriu ir aš pasakyti savo nuomonę dėl sūrinės:
Man jos nelabai patogios, bet vat čia SM nusipirkau tokią dviejų aukštų dėžutę su sūrinės filtru  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Senąją sūrinę iškart atidaviau į kaimą mamai. Mano buvo tokia didelė, nepatogi šaldytuve.
Naujosios privalumai: dėžutės permatomos, daug kompaktiškiau pasideda, yra grotelės, ant kurių pasideda sūris ir dešra  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Vat apie tokią kalbu:
user posted image
Na, nevisai tokia, manosios aukštai du  ax.gif

Kas turite parduoti tokią dviejų aukštų dėžutę, parašykite į až mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi negaliu nenukopijuoti draugės emocijų dėl duoninės:
beje, duonine kol kas puiki
papasakosiu
mes i ja idejom siaip prancuzisko batono gabala
kuris jau buvo sudziuves
ir ka Tu manai
kita diena jis pradejo minkstet
o antra diena jis jau pasidare ikandamas
stebuklas beveik smile.gif
prisikele is sudziuvusiuju biggrin.gif
dabar ziuresim, kiek laiko issilaiko ir ar nepradeda pelyt

QUOTE(Jurgitak @ 2009 05 22, 21:01)
Reikėjo pakviesti 2 naujokus per 19-20 savaitę.

Dėl centrafugos, tai šansų yra, nes nuolaida seniai buvo, bet ta nuolaida gali būti tik rudenį.
Jei pardavimai nėra aktualūs, gali užsisakyti kaip pavyzdį.  mirksiukas.gif


Niekaip nepavyko... tik 1 schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2009 05 22, 21:49)
Oi negaliu nenukopijuoti draugės emocijų dėl duoninės:
prisikele is sudziuvusiuju biggrin.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2009 05 22, 20:49)
prisikele is sudziuvusiuju biggrin.gif

pilnai tikiu 4u.gif .
Kai salotos atsigavo ir tapo traškiomis pabuvusios "Visada šviežia" inde, buvau maloniai nustebinta bigsmile.gif , o čia tokie fintai su duona darosi g.gif
Lauksiu kol atsiras raudona centrifūga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2009 05 22, 20:01)
Jei pardavimai nėra aktualūs, gali užsisakyti kaip pavyzdį.  mirksiukas.gif

Tai kokia kaina būtų kaip pavyzdžio ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 05 23, 00:40)
Tai kokia kaina būtų kaip pavyzdžio ?  g.gif

Reikėtų biuro administratorių užklausti. Turėtų būti apie 40 proc. mažesnė nei katalogo kaina. (Seniai jau pavyzdžius užsisakinėjau)
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2009 05 22, 19:31)
katik gaminau tepamą sūrelį  thumbup.gif

0,5 kg varškės
1 valgomasis šaukštas ištirpdyto sviesto
1 arbatinis šaukštelis druskos
1 nubrauktas arbatinis šaukštelis sodos
1 kiaušinis



nu ir kaip rezultatas mirksiukas.gif tiko ir patiko? Aš ir ruošiuos bandyt daryt, bet šian užkandžiams darysiu sūrio rutulėlius mirksiukas.gif

duoninė tikrai daro stebuklus bigsmile.gif
Atsakyti
Ateinu tiesiog kruvinom rankom - nes negaliu tverti kalyje - su sese nusipirkom per pusę veršiuką, tai dabar doroju... Peiliai - kažkas NEREALAUS! Su dviem baigiu išdoroti ir dar neatšipo!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal žinote kas gali turėti ,o gal netyčia ir pačios dar kur savo sandėliukuose turite kepimo akmenį ? Man labai labai jo reikia 4u.gif
O gal kas žinote ,kas dar panašiais kepimo akmenimis prekiauja ( kur galėčiau jį isigyti). Labai lauksiu pasiūlymų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimena @ 2009 05 23, 14:02)
Sveikos merginos, gal žinote kas gali turėti ,o gal netyčia ir pačios dar kur savo sandėliukuose turite kepimo akmenį ? Man labai labai jo reikia  4u.gif
O gal kas žinote ,kas dar panašiais kepimo akmenimis prekiauja ( kur galėčiau jį isigyti). Labai lauksiu pasiūlymų  4u.gif

nikute pardavinejo naudota kazkada, parasyk jai , gal dar turi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etaeta: 23 gegužės 2009 - 14:30
QUOTE(Žuvelė @ 2009 05 23, 13:25)
Ateinu tiesiog kruvinom rankom - nes negaliu tverti kalyje - su sese nusipirkom per pusę veršiuką, tai dabar doroju... Peiliai - kažkas NEREALAUS! Su dviem baigiu išdoroti ir dar neatšipo!!!!! thumbup.gif


Va cia tai moterys thumbup.gif parasyk prasom kokia kaina,nes ir as noriu pirkti kita savaite
QUOTE(etaeta @ 2009 05 23, 15:23)
nikute pardavinejo naudota kazkada, parasyk jai ,  gal dar turi  4u.gif

Kiek zinau jau neturi . schmoll.gif

Uzeinu i virtuve stovi mano vyras ,patenkintas kaip kudikis saldainiu gavus...sudejo i centrifuga zirneliu konservuotu ir suka kiek jegu turi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulitka: 23 gegužės 2009 - 15:41
Ką aš galiu pasakyt apie centrifūgą, kad reikia jėgų turėt ją išsukt tongue.gif salotos kaip salotos, bet aš pridėjau apypilnią centrifūgą vynuogių, tai žinokit čiut pasukau (reik dėt mažiau doh.gif ), tai va kai braškes ar kokias stintas centrifūguosiu, pasikviesiu vyrą talkon biggrin.gif
Atsakyti