Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(Žuvelė @ 2009 05 22, 17:16)
Patarkit: labai noriu/reikia kombaino daržovėms nusausinti... ar pirkti, ar yra šansų, kad greitai bus nuolada wink.gif

Bent jau birželio mėn nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Likka @ 2009 05 22, 15:17)
Dėl sūrinių, tai patariu visoms klientėms rinktis mažąją, nes kaip merginos minėjo gali viską sukraut ir per pusryčius viską vienu ypu pastatai ant stalo. Patys pradžioj turėjom mini, bet po to pasikeitėm į mažąją  smile.gif o anyta turi per pietūs visą šeimyną subėgusią, tai jai ta dar didesnė pailga universaliausia  smile.gif  taip kad kiekvienam savo, pagal poreikius mirksiukas.gif

O dėl peilių.... turiu rinkinį tų, kur su metaline rankena, net pavadinimo nežinau  blush2.gif tai jie man labai greit atšimpa, plaunu rankomis, bet vistiek.... jau nusibosta galąsti  doh.gif o vienas pats mažiausias kataloginis, tai jau metai pjauna viską iš eilės ir nei karto negaląstas  thumbup.gif

sakykit, tai kaip suprast su tais peiliais? gal tai brokas, kai greitai atšimpa? Galandu su TW galąstuvu, bet vistiek trumpam užtenka g.gif

gal naudoji stikline pjaustymo lentele?Tada nuo lenteles atsimpa.
Atsakyti
Sveikos,
Na noriu tik pasigirti, kad labai jau susidomėjus esu Tupperware gaminiais. esu gavus dovanu kelias dezutes... nu labai smagios ir malonios. smile.gif
O drauge tiek susizavejus, kad net pradejo visus stebinti savo kulinariniais sedevrais,nes tik siu gaminiu deka pradejo gaminti. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 05 22, 16:18)
O čia mano varškės pyragas Karūnoj keptas  smile.gif
user posted image

Ir aš jau kepu tokį pyragą, tik naudojau aviečių uogienę wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Oliukas31 @ 2009 05 22, 16:27)
ax.gif Noriu ir aš pasakyti savo nuomonę dėl sūrinės:
Man jos nelabai patogios, bet vat čia SM nusipirkau tokią dviejų aukštų dėžutę su sūrinės filtru  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Senąją sūrinę iškart atidaviau į kaimą mamai. Mano buvo tokia didelė, nepatogi šaldytuve.
Naujosios privalumai: dėžutės permatomos, daug kompaktiškiau pasideda, yra grotelės, ant kurių pasideda sūris ir dešra  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Vat apie tokią kalbu:
user posted image
Na, nevisai tokia, manosios aukštai du  ax.gif

Labai šauni dėžutė wub.gif
Atsakyti
Mergaitės nu šitas pyragas taip skaniai atrodo... kelis kart va žiūriu žiūriu ir neatlaikiau...
GAl išduotumėt receptą??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Balandė31 @ 2009 05 22, 18:42)
Labai šauni dėžutė  wub.gif

O kiek kainuoja tokia dėžutė ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Drum party @ 2009 05 22, 18:54)
Mergaitės nu šitas pyragas taip skaniai atrodo... kelis kart va žiūriu žiūriu ir neatlaikiau...
GAl išduotumėt receptą???  4u.gif

Pakartosiu dar kartą mirksiukas.gif matyt kai įdėjau atskirai nuo nuotraukos, nelabai matosi smile.gif

Mano varškės pyragas

Labai tinkamas receptas toms, kurios turi kaimą, iš kurio parsiveža varškės, o jos niekas nebenori doh.gif

800 g. varškės sutrinti su 0,5 stiklinės cukraus, 1 kiaušiniu, 0,5 stiklinės pieno (geriausia, jei turim kaimiško pieno, nupilti nuo viršaus grietinėlę), įdedam 3 šaukštus krakmolo (galima sutrinti Quick Chefu, aš tryniau kombainu ax.gif ).

Pusę varškės masės dedam į silikoninę formą (aš ją patepiau truputį aliejum).
Vieną pakelį paprastų Selgos sausainių sutrinam į miltus (aš tai padariau kombainu, bet galima ir Quick Chefu), supilam į sausainių masę 200 g mikrobangėje ištirpinto sviesto ir išmaišom silikonine mentele smile.gif .

Sausainių masę sudedam į formą. Tada uždedam tirštos uogienės kokią stiklinę ant sausainių masės, taip, kad nesiliestų prie formos (aš dėjau obuolienę) ir sudedam likusią varškės masę. Silikonine mentele švariai švariai išvalom dubenį - krizė nebaisi, kai turim ją lotuliukas.gif

Viską kepame 180 C orkaitėje 45 min. Išverčiame iš formos, kai atvėsta smile.gif .
user posted image
Atsakyti
katik gaminau tepamą sūrelį thumbup.gif

0,5 kg varškės
1 valgomasis šaukštas ištirpdyto sviesto
1 arbatinis šaukštelis druskos
1 nubrauktas arbatinis šaukštelis sodos
1 kiaušinis

Išsitirpiname sviestą. Į jį dedame druską, sodą ir kiaušinį. Viską gerai išmaišome ir supilame ant varškės, kuri jau laukia puode (puodą prieš tai praskalaujame šaltu vandeniu). Dar karta viską permaišome su varške. Pastoviai maišydami kaitiname puodą ant mažos ugnies. Masė suskystėja, o kai pasirodo pirmasis burbulas ir sūrelis jau tuoj, tuoj užvirs, išjungiame ugnį.
Išeiga maždaug 0,5 l.
Galima dėti įvairiausių priedų: prieskonių, pipirų, žolelių, kumpio, rūkytos lašišos, pievagrybių, kmynų, česnakų ir t.t.
Išpilstyti sūriuką i dubenėlius kad atvėstų.
O tada – skanaus !
Atsakyti
Asese AČIŪ thumbup.gif Jau bandysiu tikrai jį kepti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2009 05 22, 17:16)
O ką reikia daryti, kad šitą parodytą užsidirbti?  ax.gif

Patarkit: labai noriu/reikia kombaino daržovėms nusausinti... ar pirkti, ar yra šansų, kad greitai bus nuolada wink.gif

Reikėjo pakviesti 2 naujokus per 19-20 savaitę.

Dėl centrafugos, tai šansų yra, nes nuolaida seniai buvo, bet ta nuolaida gali būti tik rudenį.
Jei pardavimai nėra aktualūs, gali užsisakyti kaip pavyzdį. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 05 22, 15:18)
Kiek suprantu, tu nori tokios:
user posted image ? blush2.gif


taip butent tokios wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geisha @ 2009 05 22, 20:08)
taip butent tokios wub.gif  4u.gif

Man ji nepakeičiama varškės apkepui, biskvitui kept. Taip gražiai atšoka, o ir apskrunda tolygiai iš visų pusių.
Atsakyti