Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

Mergaites,gal kuri norite pasikeisti nauja silikonine forma "KARUNA" i "PRINCESE"? 4u.gif gaila guli nenaudojama,o as labai noreciau "PRINCESES" wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 22, 12:30)
Gundausi įsigyti "Triaukštę dėžutę "Kombi" 700ml (3), mokymuose čiupinėjau, tai lb prireikė  ax.gif , tik suprantama, kad lauksiu akcijų-atrakcijų  biggrin.gif
O gal kuri jau užsidirbot ar gavot dovanų, kažin ar bus praktiška ir ką ten gero laikot g.gif

Turiu aš ją nuo senų laikų ir naudoju gan retokai, bet pvz.: į kokią nedidelę iškylą thumbup.gif apačioje kokie sumuštinukai, viršuje daržovytės... viskas vienoje vietoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėl sūrinių, tai patariu visoms klientėms rinktis mažąją, nes kaip merginos minėjo gali viską sukraut ir per pusryčius viską vienu ypu pastatai ant stalo. Patys pradžioj turėjom mini, bet po to pasikeitėm į mažąją smile.gif o anyta turi per pietūs visą šeimyną subėgusią, tai jai ta dar didesnė pailga universaliausia smile.gif taip kad kiekvienam savo, pagal poreikius mirksiukas.gif

O dėl peilių.... turiu rinkinį tų, kur su metaline rankena, net pavadinimo nežinau blush2.gif tai jie man labai greit atšimpa, plaunu rankomis, bet vistiek.... jau nusibosta galąsti doh.gif o vienas pats mažiausias kataloginis, tai jau metai pjauna viską iš eilės ir nei karto negaląstas thumbup.gif

sakykit, tai kaip suprast su tais peiliais? gal tai brokas, kai greitai atšimpa? Galandu su TW galąstuvu, bet vistiek trumpam užtenka g.gif
Atsakyti
QUOTE(geisha @ 2009 05 22, 14:40)
Mergaites,gal kuri norite pasikeisti nauja silikonine forma "KARUNA" i "PRINCESE"? 4u.gif gaila guli nenaudojama,o as labai noreciau "PRINCESES" wub.gif

Kiek suprantu, tu nori tokios:
user posted image ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Likka @ 2009 05 22, 15:17)
O dėl peilių.... turiu rinkinį tų, kur su metaline rankena, net pavadinimo nežinau  blush2.gif tai jie man labai greit atšimpa, plaunu rankomis, bet vistiek.... jau nusibosta galąsti  doh.gif o vienas pats mažiausias kataloginis, tai jau metai pjauna viską iš eilės ir nei karto negaląstas  thumbup.gif

aš turiu tokius M-Chef mirksiukas.gif bet aš jais džiaugiuosi bigsmile.gif kartais reikia pagaląst, bet laikau normaliu dalyku mirksiukas.gif
Atsakyti
O čia mano varškės pyragas Karūnoj keptas smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 05 22, 15:18)
O čia mano varškės pyragas Karūnoj keptas  smile.gif

o receptukas? rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
ax.gif Noriu ir aš pasakyti savo nuomonę dėl sūrinės:
Man jos nelabai patogios, bet vat čia SM nusipirkau tokią dviejų aukštų dėžutę su sūrinės filtru thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Senąją sūrinę iškart atidaviau į kaimą mamai. Mano buvo tokia didelė, nepatogi šaldytuve.
Naujosios privalumai: dėžutės permatomos, daug kompaktiškiau pasideda, yra grotelės, ant kurių pasideda sūris ir dešra thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Vat apie tokią kalbu:
user posted image
Na, nevisai tokia, manosios aukštai du ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oliukas31: 22 gegužės 2009 - 15:28
QUOTE(Oliukas31 @ 2009 05 22, 15:27)
ax.gif Noriu ir aš pasakyti savo nuomonę dėl sūrinės:
Man jos nelabai patogios, bet vat čia SM nusipirkau tokią dviejų aukštų dėžutę su sūrinės filtru  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Senąją sūrinę iškart atidaviau į kaimą mamai. Mano buvo tokia didelė, nepatogi šaldytuve.
Naujosios privalumai: dėžutės permatomos, daug kompaktiškiau pasideda, yra grotelės, ant kurių pasideda sūris ir dešra  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Vat apie tokią kalbu:
user posted image
Na, nevisai tokia, manosios aukštai du  ax.gif

va į tokią aš senai seilę varvinu... ax.gif ale jas tik užsidirbti galima buvo... verysad.gif pirkti nėr dar
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2009 05 22, 16:25)
o receptukas?  rolleyes.gif  4u.gif

4u.gif
Mano varškės pyragas

Labai tinkamas receptas toms, kurios turi kaimą, iš kurio parsiveža varškės, o jos niekas nebenori ax.gif

800 g. varškės sutrinti su 0,5 stiklinės cukraus, 1 kiaušiniu, 0,5 stiklinės pieno (geriausia, jei turim kaimiško pieno, nupilti nuo viršaus grietinėlę), įdedam 3 šaukštus krakmolo (galima sutrinti Quick Chefu, aš tryniau kombainu).

Pusę varškės masės dedam į silikoninę formą (aš ją patepiau truputį aliejum).
Vieną pakelį paprastų Selgos sausainių sutrinam į miltus (aš tai padariau kombainu, bet galima ir Quick Chefu), supilam į sausainių masę 200 g mikrobangėje ištirpinto sviesto ir išmaišom silikonine mentele.

Sausainių masę sudedam į formą. Tada uždedam tirštos uogienės kokią stiklinę ant sausainių masės, taip, kad nesiliestų prie formos (aš dėjau obuolienę) ir sudedam likusią varškės masę. Silikonine mentele švariai švariai išvalom dubenį - krizė nebaisi, kai turim ją lotuliukas.gif

Viską kepame 180 C orkaitėje 45 min. Išverčiame iš formos, kai atvėsta smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Oliukas31 @ 2009 05 22, 16:27)
ax.gif Noriu ir aš pasakyti savo nuomonę dėl sūrinės:
Man jos nelabai patogios, bet vat čia SM nusipirkau tokią dviejų aukštų dėžutę su sūrinės filtru  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Senąją sūrinę iškart atidaviau į kaimą mamai. Mano buvo tokia didelė, nepatogi šaldytuve.
Naujosios privalumai: dėžutės permatomos, daug kompaktiškiau pasideda, yra grotelės, ant kurių pasideda sūris ir dešra  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Vat apie tokią kalbu:
user posted image
Na, nevisai tokia, manosios aukštai du  ax.gif

O šita man irgi atrodo labai patogios formos bigsmile.gif ir, svarbiausia, permatoma bigsmile.gif Nes anose sūrinėse mano vyras neranda lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi turiu ta mini sūrinę, bet nenaudoju...

O ką reikia daryti, kad šitą parodytą užsidirbti? ax.gif

Patarkit: labai noriu/reikia kombaino daržovėms nusausinti... ar pirkti, ar yra šansų, kad greitai bus nuolada wink.gif
Atsakyti