Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(Sigute*** @ 2009 05 22, 11:37)
Sveikos mergaitės! 4u.gif
Noriu kad pasidalintumėte savo pastebėjimais apie sūrines, būtent " CheeSmart" Mini (16 x15,8 x7,4 ), ir mažoji "CheeSmart" (21 x 20,4 x 9,8 ) . Gal turite jas abi , kuri iš jų patogesnė sūriui laikyti. Viena klijentė norėtų bet abejoja dėl didumo, aš pati turiu tą mažają, o mini nemačiusi, tad laukiu patarimų iš jusų.

Mini tinka vienam kokių 300-400 gr gabaliukui sūrio, arba sviestui. Jei perka įvairius sūrius vienu metu, geriau mažoji. Dar tegul pasimatuoja tarpus tarp šaldytuvo lentynų, ar mažoji tilps, nes tarp viršutinės lentynos ir dangtelio turėtų likti pakankamas tarpas, kad sūrinė kvėpuotų.
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 05 22, 10:37)
Sveikos mergaitės! 4u.gif
Noriu kad pasidalintumėte savo pastebėjimais apie sūrines, būtent " CheeSmart" Mini (16 x15,8 x7,4 ), ir mažoji "CheeSmart" (21 x 20,4 x 9,8 ) . Gal turite jas abi , kuri iš jų patogesnė sūriui laikyti. Viena klijentė norėtų bet abejoja dėl didumo, aš pati turiu tą mažają, o mini nemačiusi, tad laukiu patarimų iš jusų.

Aš turiu abi, kol neturėjau tos didesnės, tai lyg ir pakako mini.. bet labai nedaug tilpdavo ir dėdavau tik jau supjaustytą sūri...
o dabar į tą mažoji "CheeSmart" (21 x 20,4 x 9,8 ) telpa ir sūris nepjaustytas ir dar dešra, nereikia naudoti paplidomo indelio ar vyniojimo calafano thumbup.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 05 22, 02:37)
Sveikos mergaitės! 4u.gif
Noriu kad pasidalintumėte savo pastebėjimais apie sūrines, būtent " CheeSmart" Mini (16 x15,8 x7,4 ), ir mažoji "CheeSmart" (21 x 20,4 x 9,8 ) . Gal turite jas abi , kuri iš jų patogesnė sūriui laikyti. Viena klijentė norėtų bet abejoja dėl didumo, aš pati turiu tą mažają, o mini nemačiusi, tad laukiu patarimų iš jusų.


Turi ir mini ir mazaja. Mazoji man geresne, nes ne tik surius, bet ir desrytes galiu kartu sudeti. Mini traukiu, kai surio turiu labai mazai, kad vietos saldytuve neuzimtu. Manau, jei zmogus gyvena vienas - mini thumbup.gif , o jei seima- reiketu mazosios ax.gif
Atsakyti
Matot kaip, o aš į mini seilę varvinau.

Gavau savo TW puodą 2,6litriukų. Nu net gaila pradėti naudoti. Mergaitės, priminkite prašau kuo Jūs jį valote, kad būtų toks gražutis ir toliau?
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2009 05 22, 12:14)
Matot kaip, o aš į mini seilę varvinau.

Gavau savo TW puodą 2,6litriukų. Nu net gaila pradėti naudoti. Mergaitės, priminkite prašau kuo Jūs jį valote, kad būtų toks gražutis ir toliau?

Man mimi pati paciausia ir gyvenam 4 ir pelesinio surio megejai ax.gif beje, kartu laikyti su pelesiniu negerai, todel geriausia butu turei 2 mini rolleyes.gif
Atsakyti
Kregzde, o puodas tavo troškintuvas ar 2,4l su rankena, nes lyg 2,6 nera g.gif aš niekuom neblizginu, jie ir taip blizga ir valos be problemų, jei perkaitini atsiranda vaivorykštė ant jų, tai po kelių virimų praeina... thumbup.gif drinks_cheers.gif puodai 4u.gif

aš ir turiu mažąją sūrinę ir ji man labai gera, o mano chebra užsipirkę minimikių ir kas mažiau vartoja sūrių tai labai patenkinti. Ir aš pridedu mėsgalių, bet man sūris skanesnis kai jis vienas pats būna, nes dešra ar filė kokia daugiau drėgsta... čia tik mano pastebėjimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 05 22, 11:37)
Sveikos mergaitės! 4u.gif
Noriu kad pasidalintumėte savo pastebėjimais apie sūrines

Turiu mažąją - laikau kartu sūrį ir visokias mėsas (kumpis, šlapiankė, paštetas ir pan.). Neseniai vienai pažįstamai parodžiau, pradžioj sakė, kad per didelė. Bet kai pasakiau, kad viskas vienoj laikoma, tada jaau dydis tiko, pati pasakė, kad jei būtų mažesnė, tai tik sūrį teįdėsi... Žodžiu, kaip kam reikia, ką žadat laikyti.
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2009 05 19, 23:28)
O aš šiandien jau galiu džiaugtis savo peiliais Tchef  Pro. GĖRIS smile.gif  Dabar taip ir norisi kažką pjaustyti smile.gif

va va norėjau paklaust merginų kaip tie peiliai, nes mano vienas kolega įsigijęs nelabai džiaugias, sako jau atšipę ir trūksta aštrumo blink.gif o galąst su bet kuo nenori, tai sakė, kol įsigys gerą galąstuvą dabar vargsta doh.gif rosee,tusina kaip jums tei peiliukai, aštrūs dar?
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2009 05 22, 12:14)
Gavau savo TW puodą 2,6litriukų. Nu net gaila pradėti naudoti. Mergaitės, priminkite prašau kuo Jūs jį valote, kad būtų toks gražutis ir toliau?

Ne už ilgo, bus galima užsidirbti tupperwarines šluostes stiklui blizginti. Distributorė sakė, puikiai tinka puodams blizginti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 05 22, 12:00)
rosee,tusina kaip jums tei peiliukai, aštrūs dar?

Mano tai lb aštrūs, geresnių peilių gyvenime neturėjus ax.gif
Sigute***, tegu ta tavo klientė abi sūrines griebia, jei neapsisprendžia mirksiukas.gif , kaip matai iš postų, abi pravers ūkyje. O šiaip tegu su liniuote pasimatuoja, kad įsivaizduotų sūrinės dydį.
Gundausi įsigyti "Triaukštę dėžutę "Kombi" 700ml (3), mokymuose čiupinėjau, tai lb prireikė ax.gif , tik suprantama, kad lauksiu akcijų-atrakcijų biggrin.gif
O gal kuri jau užsidirbot ar gavot dovanų, kažin ar bus praktiška ir ką ten gero laikot g.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 05 22, 13:00)
va va norėjau paklaust merginų kaip tie peiliai, nes mano vienas kolega įsigijęs nelabai džiaugias, sako jau atšipę ir trūksta aštrumo blink.gif o galąst su bet kuo nenori, tai sakė, kol įsigys gerą galąstuvą dabar vargsta doh.gif  rosee,tusina kaip jums tei peiliukai, aštrūs dar?

Rasiau kadaise kad mano po dviejų savaiciu jau bukas buvo rolleyes.gif o taip tai SUPER peilis .

Surines turiu trys blink.gif , visi skirtingo dydzio. mini naudojama reciausiai , praktiskai guli nenaudojama. verysad.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už išdėstytas mintis, komentarus, jie man tikrai pasitarnaus. mirksiukas.gif
Atsakyti