Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(Betti @ 2009 05 20, 10:38)
Bet juk si savaite 21  g.gif

Tai taip ir yra, Betti, bent jau Vilnelėj mirksiukas.gif

Eksta nuolaida 21-23 sav:

FridgeSmart 1,6 l +3,6 l tik 96 Lt. vietoj 120 Lt. Sutaupyk su Tupperware daržoves ir uogas laikydami FridgeSmartuose, taip jas išlaikysite šviežias žymiai ilgiau 
Atsakyti
QUOTE(Varpelis @ 2009 05 20, 10:45)
Gal galima konkrečiau su datom ir kainom?  g.gif

Už abu 96 Lt. 3 savaites iki birželio 5 dienos
Atsakyti
QUOTE(Likka @ 2009 05 20, 10:12)
Fridgesmartai  wub.gif

aš iš viso išėmiau iš šaldytuvo daržovių stalčiuką, nes jis man niekam tikęs, o dabar toj vietoj puikuojasi trys vienodo dydžio (3,6 l) Fridgesmartai ir akiai malonu ir daržovės puikiai išsilaiko ir ant stalo saločikes prie pusryčių pastatau su visu indu ir į lauką išnešu, kai lauke valgom, ir į gamtą vežtis, na žodžiu.... visiems gyvenimo atvejams  lotuliukas.gif

Ir as negaliu atsidziaugti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir ant stalo dedu irgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 05 20, 07:22)
O aš džiaugiuosi, kad šią ir dar dvi savaites pigiau indeliai daržovėms FridgeSmartai  wub.gif  Kaip tik reiks nusipirkt porelę  thumbup.gif
user posted image

O tie indai man irgi labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2009 05 20, 11:02)
Už abu 96 Lt. 3 savaites iki birželio 5 dienos

o paprastai kiek kainuoja jie?
Atsakyti
QUOTE(MonikaArmonika @ 2009 05 20, 19:53)
o paprastai kiek kainuoja jie?

120 Lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 05 20, 19:56)

didelis dekui už greitą atsakymą 4u.gif
aš jau senai varvinu seilę į šuos indus 4u.gif o nuolaida galioja visuose miestuose ar tik kažkuriame konkrečiame?
Atsakyti
QUOTE(MonikaArmonika @ 2009 05 20, 19:58)
didelis dekui už greitą atsakymą 4u.gif
aš jau senai varvinu seilę į šuos indus 4u.gif o nuolaida galioja visuose miestuose ar tik kažkuriame konkrečiame?

Visuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 05 20, 07:22)
O aš džiaugiuosi, kad šią ir dar dvi savaites pigiau indeliai daržovėms FridgeSmartai  wub.gif  Kaip tik reiks nusipirkt porelę  thumbup.gif
user posted image

Laukiau kada bus jiems nuolaida, nes čia tai thumbup.gif gaminiai, o kaip juose gerai išsilaiko lašiniai bigsmile.gif Keista, kad čia prieš pat daržovių sezoną mums išrašė tokią nuolaidą, tai manau, kad daug bus norinčių juos įsigyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elvike @ 2009 05 20, 20:51)
Laukiau kada bus jiems nuolaida, nes čia tai  thumbup.gif  gaminiai, o kaip juose gerai išsilaiko lašiniai  bigsmile.gif Keista, kad čia prieš pat daržovių sezoną mums išrašė tokią nuolaidą, tai manau, kad daug bus norinčių juos įsigyti  mirksiukas.gif

Man irgi jie thumbup.gif : žiemą lašiniams kaimiškiems thumbup.gif , vasarą daržovėms wub.gif
Atsakyti
Gal kas galit pagelbėt, reikia 3 želė žiedo formų su papildomu dangteliu (pilnaviduriam želė). Teko girdėt, kad šį mėnesiuką jiem akcija smile.gif Reikia iki trečiadienio (05 28) Veiksmas Kaune smile.gif Į až prašau ... 4u.gif
Atsakyti
Ačiū elvike 4u.gif
Atsakyti