Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(Lesia @ 2009 05 19, 23:14)
OOOO!!!Stiklainiu siaubas mano numilietinis TW gaminis!!!!Prisipirkau ju is savo konsultantes  kruva-turi visos giminaites ir kaimines!!!Su juo lengvai atidarysit bet koki inda su uzsukamu dangteliu,as net gi sulcio pakeli atsuku su juo pagalba.O nauduoti paprastai-norint atsukt pvz agurku stiklaini vietoj ranksluotuka nauduoti si gumini daikta,ir ne reikes oro leist su peiliu ar stumdyt ar po karsa srove laikyt dangti.



biggrin.gif jau pabandziau. Liuks. Nesusiprotejau.Galvojau, gal karsta puoda statyt reikia, bet bijojau blink.gif Jei rasiu savo turtuose dar koki nesuprantama stebukla- klausiu cool.gif
Atsakyti
O aš šiandien jau galiu džiaugtis savo peiliais Tchef Pro. GĖRIS smile.gif Dabar taip ir norisi kažką pjaustyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(woman_L @ 2009 05 19, 23:18)
Jei rasiu savo turtuose dar koki nesuprantama stebukla- klausiu  cool.gif

Klausk būtinai, nes geri daiktai turi būti naudojami, o ne stalčiuje voliotis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2009 05 19, 23:28)
O aš šiandien jau galiu džiaugtis savo peiliais Tchef  Pro. GĖRIS smile.gif  Dabar taip ir norisi kažką pjaustyti smile.gif



neturiu, tolimesnes perspektyvos pirkinys smile.gif
Neisijausk su pjaustymu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgitak @ 2009 05 19, 23:30)
Klausk būtinai, nes geri daiktai turi būti naudojami, o ne stalčiuje voliotis  mirksiukas.gif



Butinai wink.gif Aciu
Atsakyti
Labas rytas, mergaitės 4u.gif

Visai striuka man su priėjimu prie SM, tad turbūt rečiau įkišiu čia savo nosį, nors ir labai įdomu su Jumis bendrauti wub.gif
Atsakyti
Na tai ir vėl SM visus vyturius ignoruoja???
Atsakyti
Testas.
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2009 05 20, 06:42)
Na tai ir vėl SM visus vyturius ignoruoja???

Panašu biggrin.gif
Atsakyti
O aš džiaugiuosi, kad šią ir dar dvi savaites pigiau indeliai daržovėms FridgeSmartai wub.gif Kaip tik reiks nusipirkt porelę thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Fridgesmartai wub.gif

aš iš viso išėmiau iš šaldytuvo daržovių stalčiuką, nes jis man niekam tikęs, o dabar toj vietoj puikuojasi trys vienodo dydžio (3,6 l) Fridgesmartai ir akiai malonu ir daržovės puikiai išsilaiko ir ant stalo saločikes prie pusryčių pastatau su visu indu ir į lauką išnešu, kai lauke valgom, ir į gamtą vežtis, na žodžiu.... visiems gyvenimo atvejams lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 05 20, 08:22)
O aš džiaugiuosi, kad šią ir dar dvi savaites pigiau indeliai daržovėms FridgeSmartai  wub.gif 

Bet juk si savaite 21 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 05 20, 07:22)
O aš džiaugiuosi, kad šią ir dar dvi savaites pigiau indeliai daržovėms FridgeSmartai  wub.gif  Kaip tik reiks nusipirkt porelę  thumbup.gif


Gal galima konkrečiau su datom ir kainom? g.gif
Atsakyti