Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(simoselis @ 2009 05 19, 11:22)
kodel jie niekam tike? blink.gif
O i ta 10 l (raudonas toks, kur ispardavime buvo) - galima? blush2.gif
Tikrai nesuprantu, kodel taip baisiai pacitavo doh.gif

Kol nuimi dangteli, lieki be nagu doh.gif o jeigu slapiom rankom, tai visai be sansu unsure.gif
Atsakyti
Aš į darbą maistą nešdavausi Trio ir mažuose Spustelk. Labiausiai ir yra dievinami pas mane Trio indeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2009 05 19, 03:47)
Kol nuimi dangteli, lieki be nagu  doh.gif o jeigu slapiom rankom, tai visai be sansu  unsure.gif


Bet gi visai lengvai atidarinejami. Tik reikia dar ir per centra spausti, kad oro patektu g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugpjutis08 @ 2009 05 18, 21:24)
user posted image


o aš vat šituos pasiimsiu vasriniams piknikams ir iškyloms, labai nemėgstu iš vienkartinių valgyt, dydis ir geras, kad nepersivalgyt lotuliukas.gif o dėl sdangtelių darinėjimosi, tai kaip ir visų sambukų dangtelius, iš pradžių spūsteli per vidurį ir lailai už snapelio, o tada jau atsidaro be problemų mirksiukas.gif
čia iš serijos vieniem niekam tikę, o kitiem labai tikę lotuliukas.gif

varysiu susirinkiman, žinių kopenchaginių pasisemt tongue.gif

o dėl to optimiuko, tai kažkaip ir aš nusiminiau, nes tikėjaus didesnio doh.gif
Atsakyti
Klaipėdos vadovės sužinojo vakar naujienas thumbup.gif , o visi kiti ryt sulauks žinių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 05 19, 16:14)
o aš vat šituos pasiimsiu

ir aš, sambukai gražūs ir smagūs, paimsiu perkančioms iš manęs dovanėlėms kaip reklamai g.gif
Atsakyti
turiu kalna indu, labai patenkinta, tik kas gali parasyti, kam skirti visokie smulkus daikteliai (uzsiregistravau, kad isigyti pigiau, tai gavau su naujoko rinkiniu), ten padekliukas guminis kazkoks, nezinau kam skirtas, na samteliai-sauksteliai tai tarsi aisku... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(woman_L @ 2009 05 19, 22:11)
turiu kalna indu, labai patenkinta, tik kas gali parasyti, kam skirti visokie smulkus daikteliai (uzsiregistravau, kad isigyti pigiau, tai gavau su naujoko rinkiniu), ten padekliukas guminis kazkoks, nezinau kam skirtas, na samteliai-sauksteliai tai tarsi aisku... smile.gif

Jauciu tai "stiklainiu siaubas" bigsmile.gif arba silikoninis padeklas g.gif Kokios splavos ir dydzio unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 19 gegužės 2009 - 21:25
QUOTE(Asio @ 2009 05 19, 22:24)
Jauciu tai "stiklainiu siaubas"  bigsmile.gif arba silikoninis padeklas  g.gif Kokios splavos ir dydzio  unsure.gif


smile.gif turbut silikoninis tada, nors man atrodo guminis smile.gif Oranzinis, telpa ant didelio delno. Ir dar ten visokiu: sraigtelis zalias, tabletines kazkokios biggrin.gif ?? Aciu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Asio @ 2009 05 19, 22:24)
Jauciu tai "stiklainiu siaubas"  bigsmile.gif arba silikoninis padeklas  g.gif Kokios splavos ir dydzio  unsure.gif


ir dar noriu paklausti, kas tas yra stiklainiu siaubas ir kam skirtas toks labai plokscias zalias saukstelis is to paties man smulkmeneliu maiselio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(woman_L @ 2009 05 19, 22:47)
smile.gif turbut silikoninis tada, nors man atrodo guminis smile.gif Oranzinis, telpa ant didelio delno. Ir dar ten visokiu: sraigtelis zalias, tabletines kazkokios biggrin.gif ?? Aciu smile.gif
Papildyta:
ir dar noriu paklausti, kas tas yra stiklainiu siaubas ir kam skirtas toks labai plokscias zalias saukstelis is to paties man smulkmeneliu maiselio smile.gif

Stiklainių siaubas - tas oranžinis guminukas - skirtas užsukamiems stiklainiams atsukinėti, kad lengviau atsidarytų, arba po tešlos dubeniu pasidėti, kad neslidinėtų.
Žalias ir plokščias - kivi šaukštas.
Sraigtelis - skirtas iš agurko, bulvės ar kitų daržovių daryti spyrales.
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2009 05 19, 23:07)
Stiklainių siaubas - tas oranžinis guminukas - skirtas užsukamiems stiklainiams atsukinėti, kad lengviau atsidarytų, arba po tešlos dubeniu pasidėti, kad neslidinėtų.
Žalias ir plokščias - kivi šaukštas.
Sraigtelis - skirtas iš agurko, bulvės ar kitų daržovių daryti spyrales.


o thumbup.gif geras smile.gif Metai voliojasi stalciuje geri dalykai, nezinojau kam skirta.Aciu wub.gif smile.gif Geras pavadinimas- stiklainiu siaubas. Panaudosiu bigsmile.gif
Atsakyti
OOOO!!!Stiklainiu siaubas mano numilietinis TW gaminis!!!!Prisipirkau ju is savo konsultantes kruva-turi visos giminaites ir kaimines!!!Su juo lengvai atidarysit bet koki inda su uzsukamu dangteliu,as net gi sulcio pakeli atsuku su juo pagalba.O nauduoti paprastai-norint atsukt pvz agurku stiklaini vietoj ranksluotuka nauduoti si gumini daikta,ir ne reikes oro leist su peiliu ar stumdyt ar po karsa srove laikyt dangti.
Atsakyti