Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

http://order.tupperware.com/coe/app/!t...v_ic_code=20000
kiek cia raudonu daikciuku thumbup.gif ... kaip tokius gauti?? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(romeda @ 2009 05 18, 22:53)
http://order.tupperware.com/coe/app/!t...v_ic_code=20000
kiek cia raudonu daikciuku thumbup.gif ... kaip tokius gauti?? wub.gif


Neatidaro man paveiksliukų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Likka @ 2009 05 19, 08:56)
Neatidaro man paveiksliukų  unsure.gif

Pas mane atidarė mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai puikiai panaudojome Samba ketvertuko dubenukus per vaikų gimtadienį ledams thumbup.gif .Sode jie buvo nepamainomi, turiu net 2 rinkinukus. Ir košytei gerai thumbup.gif
O žele žiede pabandyk patį papraščiausią desertą vasarai- arbūzo gabaliukus užpilk raudona žele ir tiek , tik pora valandėlių ir gatava
Atsakyti
merginos, noriu pasiaiškint kur už aktyvumą buvo naujieji optimum, tai jei aš aktyvi buvau tik vieną savaitę ir pvz. 16, nes aktyvumas buvo 14-17, tai vistiek gaunu patį mažiausią optimuką g.gif aš taip gavau, o galvojau, kad gausiu didesnį1,25l doh.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 05 19, 09:47)
merginos, noriu pasiaiškint kur už aktyvumą buvo naujieji optimum, tai jei aš aktyvi buvau tik vieną savaitę ir pvz. 16, nes aktyvumas buvo 14-17, tai vistiek gaunu patį mažiausią optimuką g.gif aš taip gavau, o galvojau, kad gausiu didesnį1,25l  doh.gif

Taip jau yra, kad tik tą mažiausią - nesvarbu, kurią savaitę buvai aktyvi.... ir aš taip pat gavau.....
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 05 19, 08:47)
merginos, noriu pasiaiškint kur už aktyvumą buvo naujieji optimum, tai jei aš aktyvi buvau tik vieną savaitę ir pvz. 16, nes aktyvumas buvo 14-17, tai vistiek gaunu patį mažiausią optimuką g.gif aš taip gavau, o galvojau, kad gausiu didesnį1,25l  doh.gif

Va, va būtent ir aš taip gavau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(elvike @ 2009 05 19, 10:12)
Va, va būtent ir aš taip gavau  blink.gif

tai ten ne pagal savaites dydziai buvo, o pagal tai, kiek is eiles savaiciu esi aktyvi, kuo daugiau savaiciu aktyvi, tuo didesnius ir gauni indelius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miles @ 2009 05 19, 09:22)
tai ten ne pagal savaites dydziai buvo, o pagal tai, kiek is eiles savaiciu esi aktyvi, kuo daugiau savaiciu aktyvi, tuo didesnius ir gauni indelius 4u.gif

Tai po to taip ir supratau biggrin.gif o gaila...
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2009 05 18, 21:43)
Be visu kitu nemokeciau gyventi, tyriu net po kelis  mirksiukas.gif


kodel jie niekam tike? blink.gif

QUOTE(Miles @ 2009 05 18, 22:06)
I BtoB serija galima pilt verdanti vandeni mirksiukas.gif
man 2,5l thumbup.gif
nesti demonstruotojoms, kad pakeistu mirksiukas.gif


O i ta 10 l (raudonas toks, kur ispardavime buvo) - galima? blush2.gif
Tikrai nesuprantu, kodel taip baisiai pacitavo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simoselis: 19 gegužės 2009 - 10:24
QUOTE(simoselis @ 2009 05 19, 10:22)
kodel jie niekam tike? blink.gif

Na, man irgi jie nepatinka, nes sunku nuimti dangtelį. Jei dangtelis retai naudojamas, tai visai jie nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2009 05 18, 20:43)
?
Pirmieji niekam tike  unsure.gif

Manau toks atsakymas tikrai netinkamas, parašytum nors vieną argumentą būtent kodėl? smile.gif

Aš turiu trejetuką, trys po 300ml, nu man jie tikrai atrodo tinkami, ir reikalingi. Naudoju nedydeliem kiekiam maisto likučiam sudėti, bet kam kas turi aštresnį kvapą , jie labai sandarūs, į darbą salotų, mišrainių normytė kaip tik, na ir valgyti iš jų miela.
Dangtukai užsidengia sandariai, atsidengia tikrai nesunkiai, tik juos reikia uždaryti ir atidaryti ne ore, rankose bet padėjus ant stalo, spaudžiant dangtelio viduriuką ir keliant dangtuko kraštukus, kitaip tikrai atrodo jog darinėjasi sunkiai ir nepatogiai.
Atsakyti