Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(Asese @ 2009 05 17, 19:19)
Man visi Kosmo įrankiai labai patinka, ypač samtis ir kiaurasamtis: seniau naudodavau Zepter kiaurasamtį tai virtinukus tas geležis pradurdavo, o dabar Kosmo -  thumbup.gif  sveikut sveikutėliai  thumbup.gif
user posted image
user posted image
Geri įrankiukai, verti dėmesio  thumbup.gif

Kokia jų kaina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 05 18, 20:10)
Kokia jų kaina  rolleyes.gif


21 sav.

Naujieji įrankiai: samtis tik už 33 Lt. kodas 58259; kiaurasamtis tik už 33 Lt. kodas 58378; maišymo šaukštas tik už 33 Lt. kodas 58160
Galima įsigyti kiek nori .
Atsakyti
ax.gif [O kuris iš Sambos dubenų jums patogiausias g.gif ir reikalingiausias ax.gif ?
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
???
Atsakyti
Sveikos merginos,ar priimsit dar viena tupperware ligone? biggrin.gif Turiu klausima:mano ir koleges tuperflex indeliai,naudoju gal pora metu,nebelaiko dangteliu,atsoka.Karsto niekad nepyliau ,ka pasiulysit?Kaip juos pagydyti? wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(rugpjutis08 @ 2009 05 18, 21:24)
ax.gif [O kuris iš Sambos dubenų jums patogiausias  g.gif  ir reikalingiausias  ax.gif ?
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
???

patogiausi bent man trys paskutiniai, o reikalingiausias oranžinis ir žalias.

Ačiū, spygly 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 05 18, 20:26)
patogiausi bent man trys paskutiniai, o reikalingiausias oranžinis ir žalias.


Man irgi drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(spiglys @ 2009 05 18, 20:15)
21 sav.

Naujieji įrankiai: samtis tik už 33 Lt. kodas 58259; kiaurasamtis tik už 33 Lt. kodas 58378; maišymo šaukštas tik už 33 Lt. kodas 58160
Galima įsigyti kiek nori .

Čia turbūt Vilnelėj blink.gif
Atsakyti
[quote=rugpjutis08,2009 05 18, 21:24]
ax.gif [O kuris iš Sambos dubenų jums patogiausias g.gif ir reikalingiausias ax.gif ?
Pirmieji niekam tike unsure.gif
Be visu kitu nemokeciau gyventi, tyriu net po kelis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilsva @ 2009 05 18, 21:25)
Kaip juos pagydyti?  wacko.gif

nešti keisti mirksiukas.gif

Samba man reikalingiausi mirksiukas.gif 2,5 ir 1,3 litro talpos
Atsakyti
QUOTE(rugpjutis08 @ 2009 05 18, 21:24)
ax.gif [O kuris iš Sambos dubenų jums patogiausias  g.gif  ir reikalingiausias  ax.gif ?


Paskutiniai trys. Pirmųjų neturiu nė vieno, tai ir komentuot nelabai galiu. Nor neatrodo jie man labai reikalingi/patogūs ir pan.. Didžiausią žalią turiu su kiauraindžiu, labai naudojamas. Mažiausiai naudoju tą elektrinės spalvos (nors kaip tik šiandien nešiausi jį sveriamai varškei pirkti smile.gif ).
Šiaip uždarymo atžvilgiu man patogesni trynukai, ketvertukai, bet samba serijos patogūs tuom, kad dangtelius galima kaip lėkštes/padėkliukus panaudot.

Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 05 18, 21:00)
Labai aciu 4u.gif  4u.gif  4u.gif  O galima, pvz i teslos kildinimo dubeni pilti verdanti vandeni? blink.gif

I BtoB serija galima pilt verdanti vandeni mirksiukas.gif

QUOTE(rugpjutis08 @ 2009 05 18, 21:24)
ax.gif [O kuris iš Sambos dubenų jums patogiausias  g.gif  ir reikalingiausias  ax.gif ?

man 2,5l thumbup.gif

QUOTE(vilsva @ 2009 05 18, 21:25)
Sveikos merginos,ar priimsit dar viena tupperware ligone? biggrin.gif Turiu klausima:mano ir koleges tuperflex indeliai,naudoju gal pora metu,nebelaiko dangteliu,atsoka.Karsto niekad nepyliau ,ka pasiulysit?Kaip juos pagydyti?  wacko.gif

nesti demonstruotojoms, kad pakeistu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Gal kas naudojat vaikiska gertuvele? Kaip...? Kokia dabar jos kaina? Gal buna keliu dydziu?
Ir dar...Turiu zele zieda jau 6 metai, bet kazkaip nenaudoju blush2.gif Gal pasidalinsit, ka jame darot? Gal koki receptuka mirksiukas.gif ..
Atsakyti
QUOTE(Medute55 @ 2009 05 18, 21:21)
Sveikutes 4u.gif  Gal kas naudojat vaikiska gertuvele? Kaip...? Kokia dabar jos kaina? Gal buna keliu dydziu?
Ir dar...Turiu zele zieda jau 6 metai, bet kazkaip nenaudoju blush2.gif  Gal pasidalinsit, ka jame darot? Gal koki receptuka mirksiukas.gif ..

apie želė žiedą daug rašyta.. paskaitinėti reikėtų, geriausia per google įvesk mirksiukas.gif gertuvėles dvi naudoju: viena mano, kita dukrytės. Pas mus jos pastoviai darbuojasi, labai thumbup.gif kad sandarios, užsidarau ir įmetu į rankinę... tik visad patikrinu ar gerai uždariau, nes vieną kartą jau plaukė rankinė smile.gif yra šiuo metu 450ml talpos - 38lt ir birželį bus 2l - 34lt
Atsakyti