Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(Asese @ 2009 05 18, 13:13)
Rosee, kad tu parašei: plaunant indaplovėje  užima vietos tiek, kiek lėkštė  ax.gif .

kadangi mano indaplove yra rankeles blush2.gif tai man jie thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Įsiterpsiu ir aš ax.gif Man irgi Mini-Max schmoll.gif nepatinka. Aš indaplovės neturiu, tai man atrodo, kad rankom turi sunkokai išsiplauti tie plyšiai. Šiaip turbūt vienintelis gaminys, kuris man laaabai nepatinka bigsmile.gif o turiu klienčių, kurios tiesiog dievina juos biggrin.gif Vat kaip sakoma: kiek žmonių, tiek nuomonių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2009 05 18, 12:20)
kadangi mano indaplove yra rankeles  blush2.gif tai man jie  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Ploviau ir rankomis. Na, vis tiek ne taip patogiai jie išsiplauna
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 18, 12:16)
juk būna ir gylių lėkščių sriubai ax.gif
Na, va, norėjau pareklamuoti ir priminti gerą daiktą, o vadovės jau nori "sudirbti"  lotuliukas.gif

o man šie indeliai ir kasdienai ir kelionei thumbup.gif ir išsiplauna labai lengvai, rankytėm lpaunu smile.gif neturiu indaplovės, pagalvosit gal nesveika, bet patinka plauti indus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos
QUOTE(Ulitka @ 2009 05 14, 11:45)

Nu negaliu nepagirt.. Tiek tortų tiek visų kitų gardumynų grožis nepakartojamas wub.gif Skanumas tikriausiai irgi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2009 05 18, 14:59)
o man šie indeliai ir kasdienai ir kelionei  thumbup.gif  ir išsiplauna labai lengvai, rankytėm lpaunu smile.gif neturiu indaplovės, pagalvosit gal nesveika, bet patinka plauti indus  biggrin.gif


ne tik turi patinkti, bet ir naudinga rankoms plauti (as apie save) lotuliukas.gif
As tik turiu is ju serijos kiauraindi, plaunasi rankomis gal lengvai, kai isdziusta - suspausi mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš vakar užsivirinau vandenį girai wub.gif , šįryt užmaišiau jau dideliam dubenyje 7,5 l ir nekantrauju namo pareit pažiūrėti: nušovė jau dangtis ar dar ne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 05 18, 17:02)
Aš vakar užsivirinau vandenį girai  wub.gif  , šįryt užmaišiau jau dideliam dubenyje 7,5 l ir nekantrauju namo pareit pažiūrėti: nušovė jau dangtis ar dar ne  rolleyes.gif

O, reiks ir man pasidaryti wub.gif Buvau primiršus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(13liepa @ 2009 05 18, 16:42)
O, reiks ir man pasidaryti  wub.gif  Buvau primiršus  cool.gif

Aha drinks_cheers.gif aš irgi pamiršau doh.gif reiks savaitgaliui kažką susigalvoti smile.gif
Atsakyti
Mergaites, o kaip jus ta gira darot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gab1 @ 2009 05 18, 15:46)
Sveikos
QUOTE(Ulitka @ 2009 05 14, 11:45)

Nu negaliu nepagirt.. Tiek tortų tiek visų kitų gardumynų grožis nepakartojamas wub.gif Skanumas tikriausiai irgi biggrin.gif 4u.gif

Aciu labai.Aciu.

Man Mini Maxai thumbup.gif .Plaunu rankom) nes neturiu indaploves. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(simoselis @ 2009 05 18, 20:43)
Mergaites, o kaip jus ta gira darot? blush2.gif


Naminė duonos gira

100 gr. cukraus
100 gr. skrudintos juodos duonos
2 š. kmynų sėklų
Džiovintų obuolių ir razinų
10 gr. mielių (šviežių)
2,5 l. virinto vandens

Į dubenį sudėti duoną, cukrų, kmynus ir džiovintus vaisius, viską užpilti verdančiu vandeniu. Palaikyti kol atvės iki kūno temperatūros. Mieles ištrinti su cukrumi ir šlakeliu vandens. Supilti į dubenį, uždengti sandariu dangčiu. Laukti kol nušaus, vėl uždengti. Kai nušaus antrą kartą, nukošti, išpilstyti į butelius ir padėti į šaldytuvą.Į tuperware gertuves pilti nepatarčiau, nes šaldytuve nušaus.
Kai atvės, galima gerti.Skanaus.
Vietoj obuoliu galima naudoti ir uogas ar kokius kitus dziovintus bei sviezius vaisius. Savaitgali nebeturejau dziovintu obuoliu, dariau su abrikosais. Tik siulyciau naudoti kuo juodesne duona ir gerai apskrtudinti orkaiteje. Tada gira bus tamsesne ir skanesne. Bet is bedos tinka bet kokia likusi duona, ne batonas
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2009 05 18, 20:53)
Naminė duonos gira

Labai aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif O galima, pvz i teslos kildinimo dubeni pilti verdanti vandeni? blink.gif
Atsakyti