Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(spiglys @ 2009 05 17, 19:34)
Gaminant mikrobangėj nepyliau visiškai.Vėliau atsirado skysčio nuo mėsos

orkaitej tusinant visada ipilu, o kai lieka kokiu 10 min padazu dar uzpilu ax.gif

50min blink.gif Nieko sau, kaip ilgai. Maniau 15-20 min visas laikas g.gif

O Ultrapliuse ir Micropliuse gaminimas mikrobangeje skiriasi?
Atsakyti
user posted image

Ieskau uz gera kaina) Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2009 05 18, 06:20)
orkaitej tusinant visada ipilu, o kai lieka kokiu 10 min padazu dar uzpilu  ax.gif

50min  blink.gif  Nieko sau, kaip ilgai. Maniau 15-20 min visas laikas  g.gif

O Ultrapliuse ir Micropliuse gaminimas mikrobangeje skiriasi?

Skiriasi. Kažkodėl micropliuse viskas daug greičiau nei ultrapliuse. 50min todėl , kad norėjau jog truputi apkeptų
Atsakyti
Gal kas noretu keistis nauja silikonine forma "KARUNA" i silikonine forma "PRINCESE"? 4u.gif
Atsakyti
Vasarą visi keliaujam, o kelionėje ir ne tik, lb patogūs suspaužiami, ištempiami indai Mini-Max. Dangtelis sandariai užsidengia, todėl saugu transportuoti. Indaplovėje užima tiek pat vietos, kiek lėkštė.
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 18, 11:37)
Vasarą visi keliaujam, o kelionėje ir ne tik, lb patogūs suspaužiami, ištempiami indai Mini-Max. Dangtelis sandariai užsidengia, todėl saugu transportuoti. Indaplovėje užima tiek pat vietos, kiek lėkštė.

O man jie nepatinka verysad.gif Jei plauni indaplovėj jie negali uzžimti tiek pat vietos kaip lėkštė. Negi jūs plaunat sulankstytą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 18 gegužės 2009 - 11:49
QUOTE(spiglys @ 2009 05 18, 12:48)
O man jie nepatinka  verysad.gif Jei plauni indaplovėj jie negali uzžimti tiek pat vietos kaip lėkštė. Negi jūs plaunat sulankstytą  g.gif

drinks_cheers.gif Man irgi nepatinka schmoll.gif : vieną kart šaltibarščius norėjau uždaryti ir suspaudžiau doh.gif Neįsivaizduoju, ar gerai išsiplautų suspaustas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 05 18, 12:02)
Neįsivaizduoju, ar gerai išsiplautų suspaustas  g.gif

Ploviau nesuspaustus, tai vanduo lieka tose "garmoškėse". Mano nuomone mini max labiau tinka kelionėj, nekasdieniam naudojimui.
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 05 18, 12:02)
ar gerai išsiplautų suspaustas  g.gif

O kam plaunant suspausti, kokia prasmė?
Skystam maistui tai schmoll.gif , bet kitkam tai thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 18, 13:10)
O kam plaunant suspausti, kokia prasmė?
Skystam maistui tai  schmoll.gif , bet kitkam tai  thumbup.gif .

Rosee, kad tu parašei: plaunant indaplovėje užima vietos tiek, kiek lėkštė ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 05 18, 12:13)
Rosee, kad tu parašei: plaunant indaplovėje  užima vietos tiek, kiek lėkštė  ax.gif .

juk būna ir gylių lėkščių sriubai ax.gif
Na, va, norėjau pareklamuoti ir priminti gerą daiktą, o vadovės jau nori "sudirbti" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosee: 18 gegužės 2009 - 12:19
QUOTE(rosee @ 2009 05 18, 13:16)
juk būna ir gylių lėkščių sriubai ax.gif
Na, va, norėjau pareklamuoti gerą daiktą, o vadovės jau nori "sudirbti"  lotuliukas.gif

Ne, Rosse, niekas nieko nenori sudirbti smile.gif Tiesiog pasakiau savo nuomonę, o nuomonės atskitų žmonių dažnai būna skirtingos smile.gif - tam mes ir šnekamės, kad išsiaiškinti, kas patinka ir kas nepatinka smile.gif
Be to, aš tikrai ne vadovė - net nei vieno naujoko neesu turėjus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 18 gegužės 2009 - 12:22