Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(simre @ 2009 05 17, 09:26)
Labas rytas smile.gif

Ką iš TW indų patartumėt naudot druskos laikymui? Kad tilptų iš karto visas maišelis o po to būtų patogu naudotis.

didesnį kiekį laikau optimum, o kaip ir visų priskonių prisipylus druskos esu į katalogines prieskonines...
Atsakyti
laurindre tikrai kaip nemalonu dėl Ultrapliuso verysad.gif bet man tai ir kažkaip keista, tiek metų naudojo ir laikė, o dabar tik prie 150(aš net nesu nieko kepu tokioj tempoj) supūslėjo gun_bandana.gif pas mus tai supūslėjusių tikrai nekeičia, tiesiai šviesė pasakė, nuo ko tai atsiranda ir basta.... aš tai kai pamačiau kaip jie supūslėja, tai griežtai pagal instrukciją viską darau tongue.gif

aš ir neturiu, nei druskinės, nei cukrinės - nu niekaip negaliu išsirinkt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 05 17, 11:01)
Space maker'iai man kažkaip nelabai, kompaktinių turiu, bet irgi tam reikalui man neįtinka... Kai kažką gaminu, rankos terlinos, o aš nemoku tokiam reikalui šaukšteliais naudotis - turiu su pirštais pasisemt. Nepatogu iš tų dėžučių.

Gal Signature būtų patogu. Jei turi tą didesnį, tai į jį visas pokelis druskos tilps.

QUOTE(laurindre @ 2009 05 17, 11:41)
Ir dar turiu beda. Mano klijente atnese 3 l ultrapliusa po 3 menesiu naudojimo. Atrodo tragiskai, visas issikraipes, isejes puslemis. Sako, kad kepe tik 150 laipsniu temperaturoje, bet kodel taip atsitiko nesuprantu g.gif

Greičiausiai, kad panaudojo grilį. Gal ji pati nežino, kaip pas ją jis įsijungia. Ar į sandėlį nešei? Jie pagal pusliukus irgi daug ką mato.
Atsakyti
kodel man neduoda paziuret katalogo g.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 05 17, 10:26)
Labas rytas smile.gif

Ką iš TW indų patartumėt naudot druskos laikymui? Kad tilptų iš karto visas maišelis o po to būtų patogu naudotis.

O aš laikau tokiame indelyje užsukamam thumbup.gif : jis žemas, platus, patogu paimti žiupsnelį rankomis smile.gif , o kai nori, po dangteliu yra šaukštelis wub.gif
Tik jo talpa 580 ml, tai visas pakelis netelpa - daugiau kaip pusė kilo tik ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 17 gegužės 2009 - 12:56
QUOTE(ingauk @ 2009 05 17, 13:31)
kodel man neduoda paziuret katalogo  g.gif

Burtažodį reikia pasakyti biggrin.gif O jei rimtai, tai kaip mes galim pasakyti kodėl, kai nežinom kokią naršyklę naudoji, kokie pas tave kompe nustatymai, galų gale ar turi flash playerį ir pan.
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 05 17, 13:17)
aš ir neturiu, nei druskinės, nei cukrinės - nu niekaip negaliu išsirinkt doh.gif

cukrinės tai žinau ko noriu Atėnės mažos bigsmile.gif o druskinė man turi būt nedidelė ir nemaža. apie 200ml. Sakau gal man tiks birželio mėn. šeimininkės dovanėlė, kažkaip realiai nelabaia susirinkime įsidėmėjau ax.gif

asese, tikrai faini tie indukai, bet ne tinginiams juos užsidirbt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davija: 17 gegužės 2009 - 13:10
Pasidžiaugsiu, mano "čiortas" gražiai iškrito iš Didžiosios tortinės dangčio ir nesuplyšo ax.gif O jau skanumėlis essen.gif , jaučiu greit bus "patvarkytas" biggrin.gif
Dar jūsų visų pagalba puošti reiktų išmokti cool.gif
Atsakyti
Džiaugiuos, kad pavyko clap.gif bet aš įsivaizduoju kooks galingas jis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 05 17, 11:41)
Ir dar turiu beda. Mano klijente atnese 3 l ultrapliusa po 3 menesiu naudojimo. Atrodo tragiskai, visas issikraipes, isejes puslemis. Sako, kad kepe tik 150 laipsniu temperaturoje, bet kodel taip atsitiko nesuprantu g.gif

arba pamirso 275 laipsnius sumazinti orkaitej g.gif
Saviski Ultraplius su metaliniu saukstu subraiziau, bet pakenke jam tik vizualiai ax.gif Gaminu balandelius-Ultraplius labai tinkamas jiems istroskinti thumbup.gif Su morkytem, svieziom bulvytem ir padaziuku rolleyes.gif
Atsakyti
Šiandien 3L ulptrapliuse dariau farširuotas paprikas. Super thumbup.gif
Atsakyti
na o as jau isbandziau"cosmo"plakimo sluotele thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif mano mikseris sugedo tai sukau galva kaip ir kada nusipirkt kita doh.gif bet kai turiu db sita sluotele tai ne mikserio nereikia clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti