Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(davija @ 2009 05 16, 19:08)
rosee, tavo eksperimentas manau pavyks puikiausiai....

Davija, kaip faina, kad padrąsini friends.gif .
Išsidėliojau želiukus, braškes, kai sustengo, užpyliau jogurtą su želatinu ir visai nepagalvojau, kad mano biskvitas, keptas silikone, bus per mažo diametro, teko pagudrauti, pjaustyti ir gabalais lopyti doh.gif Jau kitą kartą geriau tortą darysiu "Samba" pyraginėje unsure.gif
Dėl viso ko dar ir Želė Žiede pasidariau antrą cool.gif .
Dar vieną avantiūrą sugalvojau doh.gif , gal abu tortus sulipdyti į vieną blink.gif , būtų dviejų aukštų lotuliukas.gif
Šiaip tortinė lb didelė, lb patogi ir neštis ir vežtis...
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 05 16, 20:08)
aš tik silikonuose visada formuoju tinginį, net nežinau kas iš ten galėtų neišsiimti...

Išsiėmė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 16, 20:58)
Dar vieną avantiūrą sugalvojau  doh.gif , gal abu tortus sulipdyti į vieną  blink.gif , būtų dviejų aukštų  lotuliukas.gif

Čia iš latvių puslapio dviaukštis tortukas mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
O aš šiandien sode besidarbuodama gavau užsakymą išvirti Čili sriubos. produktai buvo ekstra pristatyti dviem porcijom lotuliukas.gif bet susizgribau kad Quik Chefukas namie, teko dumti atvešti. O užsakymą davė jaunimas išsidūkęs per naktį po paskutinio skambučio šventimo. Sriubytė pavyko, net smagu buvo žiūrėti su kokiu apetitu jaunuoliai valgė ir dėkojo kad labai skanu. Pasijutau 16 vaikų mama.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2009 05 16, 20:36)
Čia iš latvių puslapio dviaukštis tortukas  mirksiukas.gif

gražu wub.gif

QUOTE(Sigute*** @ 2009 05 16, 20:44)
gavau užsakymą išvirti Čili sriubos.

Sigute, negundykit, o tai visos užsimanys Čili sriubytės mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Ką iš TW indų patartumėt naudot druskos laikymui? Kad tilptų iš karto visas maišelis o po to būtų patogu naudotis.
Atsakyti
Gal Space maker arba kompaktine dėžutę.

QUOTE(simre @ 2009 05 17, 10:26)
Labas rytas smile.gif

Ką iš TW indų patartumėt naudot druskos laikymui? Kad tilptų iš karto visas maišelis o po to būtų patogu naudotis.

Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2009 05 17, 10:53)
Gal Space maker arba kompaktine dėžutę.

Space maker'iai man kažkaip nelabai, kompaktinių turiu, bet irgi tam reikalui man neįtinka... Kai kažką gaminu, rankos terlinos, o aš nemoku tokiam reikalui šaukšteliais naudotis - turiu su pirštais pasisemt. Nepatogu iš tų dėžučių.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 05 17, 11:01)
Space maker'iai man kažkaip nelabai, kompaktinių turiu, bet irgi tam reikalui man neįtinka... Kai kažką gaminu, rankos terlinos, o aš nemoku tokiam reikalui šaukšteliais naudotis - turiu su pirštais pasisemt. Nepatogu iš tų dėžučių.

O kodel napetogu spacemakeryje. Kaip tik labai patogu, visa atsidaro ie net visa ranka sukisti gali lotuliukas.gif As visas druskas ten laikau ir paprasta ir juros, man labai patogu thumbup.gif

Silikoninius padekliukus ir as du turiu. Taip jau gavosi, kad pati pirmaji kepdama pica dukra supjauste, o kaip tik pasitaike nuolaida, tai nusipirkau kita. Supjaustytas irgi sekmingai naudojamas jau net du metus lotuliukas.gif Tik napaziurejusi juo uzdengiau princese ir tada jis dar daugiau itruko doh.gif Bet skaroje patiesti vistiek tinka thumbup.gif O padekla teslos kociojimui visai neseniai isigijau, iki tol man visai situ silikoniuku uztekdavo. bigsmile.gif
Ir dar turiu beda. Mano klijente atnese 3 l ultrapliusa po 3 menesiu naudojimo. Atrodo tragiskai, visas issikraipes, isejes puslemis. Sako, kad kepe tik 150 laipsniu temperaturoje, bet kodel taip atsitiko nesuprantu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurindre: 17 gegužės 2009 - 10:43
QUOTE(laurindre @ 2009 05 17, 10:41)
Ir dar turiu beda. Mano klijente atnese 3 l ultrapliusa po 3 menesiu naudojimo. Atrodo tragiskai, visas issikraipes, isejes puslemis. Sako, kad kepe tik 150 laipsniu temperaturoje, bet kodel taip atsitiko nesuprantu g.gif

Žinai, ką man sandėly pasakė pati direktorė: klientai taip tik sako, o mes nesužinosime kaip jie ir kur naudojo tuos gaminius bigsmile.gif tai va mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elvike @ 2009 05 17, 11:50)
Žinai, ką man sandėly pasakė pati direktorė: klientai taip tik sako, o mes nesužinosime kaip jie ir kur naudojo tuos gaminius  bigsmile.gif tai va  mirksiukas.gif

Tai va, as ir bijau, kad man nepakeis doh.gif As tai manau, kad ji panaudojo grili, bet ji ginasi, kad ne schmoll.gif Bet zinai, kaip skaudu isgirsti zodzius "Labai nusivyliau". Tikrai nemazai gaminiu ji is manes yra pirkusi. Naudoja ir silikonine gele. Tai manau, turetu suprasti, kaip naudotis Ultra pliusu. O cia toks vaizdas, kad man baisu verysad.gif Galvoju, kad cia mano kalte, kad ne viska pasakiau doh.gif Gaila prarasti klijentus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(elvike @ 2009 05 17, 11:50)
Žinai, ką man sandėly pasakė pati direktorė: klientai taip tik sako, o mes nesužinosime kaip jie ir kur naudojo tuos gaminius  bigsmile.gif tai va  mirksiukas.gif

Ir teisingai sako, vien tik musdu forima paskaicius kiek galima rasti tokiu pasisakymu, kad tai ir taip naudoti negalima, bet as vis vien naudoju cool.gif manot, kad dirtektores retkarciais nepaskaitineja cia mirksiukas.gif
Atsakyti