Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(Žuvelė @ 2009 05 16, 11:48)
Tikiuosi, kad ir aš spėsiu surinkti tą svajonių startą ir jį gauti  bigsmile.gif

Būtum mano mieste, aš tau pagelbėčiau jį įveikti... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2009 05 16, 02:21)
kas cia per knygute receptu? Vel praziopsojau  blush2.gif


Zele ziedo 150 receptu (rusu kalba), kainuoja 17 lt. Ja galima atskirai uzsakineti, reikia tik paprasyti savo demonstruotojos 4u.gif
Atsakyti
Ką tik išbandžiau kremui suplakti už aktyvumą gautą raudoną dubenėlį, tai thumbup.gif ir silikoninėse formelėse sustengo želė, galiu pasakyti, kad taip pat thumbup.gif . Aš myliu tave Tupperware wub.gif , nes manęs dar nė karto nenuvylei ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš silikono Karūnoje padariau tinginį - ir galvoju išsiims jis man g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 05 16, 12:13)
Na iš bėdos silikoninis padėkliukas pakeistų tešlos kočiojimo padėklą  ax.gif , bet ant padėklo kočioti nepalyginti maloniau: didedsnis jis  cool.gif
Jei reiktų rinktis: pasirinkčiau tešlos kočiojimo padėklą, o jei gali turėti abu, tada jau  thumbup.gif

Vat būtent turiu abu thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Aš irgi už abu, vien su kepimo padėklu neišsiversčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 16, 13:24)
Na štai ir galutinai įsitikinau, kad man abiejų reikia  ax.gif
Merginoms po baliončiką už komentarus  4u.gif  ir dėkui  smile.gif .

Baigia kepti biskvitas, o niekas nžn atsakymo į mano avantiūrą  doh.gif , anksčiau klaustą  unsure.gif ...

Nebandziau, bet manau jeigu keliatui sekundziu panardinsi i karsta vandeni turetu issiimti be problemu g.gif Rosee juk mes "tarybines zakalkos" moteros blush2.gif is is puodo sugebedavom puikiausius zele tortus isimti, issilepinom su TW, bet kartais ir gyvenimo patirti reikia prisiminti) tongue.gif
Parasyk kaip pavyko bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(ADA @ 2009 05 16, 14:49)
Aš silikono Karūnoje padariau tinginį - ir galvoju išsiims jis man  g.gif

O kodel turetu neissiimti g.gif Saltiena esu pylus, tai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 16 gegužės 2009 - 16:14
Na, tai ir aš pasirodysiu, ką su tuo kočėlu ir padėklu šian veikiau smile.gif Šiaip ir anksčiau kepdavau, tik visos budavo skirtingo dydžio, o dabar gražutės...
Čia bandelės su lašinukais, nes mano vyras labai mėgsta maksimines smile.gif
Bandelės

Ačiū už palaikymą 4u.gif

QUOTE(elvike @ 2009 05 16, 12:51)
Aha, aš iškarto kočioju picą ant jo, taip pat pynes ten pinu... Taip ir dėl plovimo nereikia gramdyti kaip nuo skardos  smile.gif 

Susirinksi tą svajonių startą, tik labai norėk  mirksiukas.gif čia, kad lengviau būtų  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Ačiū už gerus norus smile.gif Gal kažkaip ir pati surinksiu...

Norėjau paklausti, ar jūs padedat su užsakymais savo naujokėlėms? Nežinau, ką daryti... dviem padėjau, dabar kaip ir trečia yra... bet viena iš tų pirmųjų panašu, kad nebedribs - nespėja ji su mažu vaikučiu.

QUOTE(Sigute*** @ 2009 05 16, 13:35)
Būtum mano mieste, aš tau pagelbėčiau jį įveikti... mirksiukas.gif

Atsakyti
Merginos,
Turiu Btb teslos dubeni. Jo katalogo kaina 101 lt (komplekte dubuo, kiauraindis ir 2 dangciai - 1 sandariai uzdarantis, kitas su skyle mazajam dubeneliui istatyti)

Kadangi man jis jau ilga laika stovi absoliuciai nenaudojamas, nusprendziau kazkam ji perleisti, kas bus geresne seimininke nei as biggrin.gif . kaina 80 lt.
Veiksmas Vilniuje.
Kadangi temeleje netupiu - rasykit i AZ 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2009 05 16, 16:23)

Tai mes čia dauguma visko turime prisikaupę, bet nesiskelbiame, tam yra skirtos skelbimų tėmelės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 05 16, 10:50)
Aš jo laukiu gaunant už sėkmingą "svajonių startą" su sekančiu užsakymu visas gėris turėtų jau ateiti... thumbup.gif
Dėl panaudojimo tai irgi būtų smalsu išgirsti iš jau naudojančių šį gaminiį. mirksiukas.gif


aš be to silikoninio paklotėlio neįsivaizduoju gyvenimo, merginos jau išvardino visus jo privalumus, tik dar vienas, jį galima naudot ir vietoj folgos (blizgančio popieriaus) kai reikia ką pridengt, kad neapdegtų. Ir dar ką noriu pasakyt, kas mėgsta daugiau pakept, tai vieno neužtenka, reikia dviejų tongue.gif labai rimtai sakau lotuliukas.gif

QUOTE(ADA @ 2009 05 16, 14:49)
Aš silikono Karūnoje padariau tinginį - ir galvoju išsiims jis man  g.gif

aš tik silikonuose visada formuoju tinginį, net nežinau kas iš ten galėtų neišsiimti...

rosee, tavo eksperimentas manau pavyks puikiausiai.... Aš labai labai noriu tokios tortinės blush2.gif reikia va nešt į daržą ir neturiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 05 16, 19:08)
aš be to silikoninio paklotėlio neįsivaizduoju gyvenimo, merginos jau išvardino visus jo privalumus, tik dar vienas, jį galima naudot ir vietoj folgos (blizgančio popieriaus) kai reikia ką pridengt, kad neapdegtų. Ir dar ką noriu pasakyt, kas mėgsta daugiau pakept, tai vieno neužtenka, reikia dviejų tongue.gif labai rimtai sakau lotuliukas.gif

Tu visiškai teisi drinks_cheers.gif aš turiu 2 padėkliukus ir abu kepdama naudoju, pvz: ant vieno picą įkepu, o ant kito jau kitą ruošiu. Taip pat su bandelėm, kol vienos kepa kitas pinu ar vynioju. Niekada nekepu mažai, jau jei susiruošiu terliotis, tai jau ūkiškai lotuliukas.gif ir vis tiek beveik vienu prisėdimu viską suvalgo doh.gif
Atsakyti