Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

Labukas .Kur gauti tokius dalykėlius Kaune?
http://order.tupperware.com/coe/app/!t...pv_ic_code=7000
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2009 05 16, 07:30)

Parašiau į až mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaupiuosi Silikono padėklo kepiniams įsigijimui (47psl). Sumąsčiau, kad jį ne vien orkaitėje būtų galima panaudoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 16, 07:35)
Kaupiuosi Silikono padėklo kepiniams įsigijimui (47psl).


Aš jo laukiu gaunant už sėkmingą "svajonių startą" su sekančiu užsakymu visas gėris turėtų jau ateiti... thumbup.gif
Dėl panaudojimo tai irgi būtų smalsu išgirsti iš jau naudojančių šį gaminiį. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 05 16, 10:50)
Aš jo laukiu gaunant už sėkmingą "svajonių startą" su sekančiu užsakymu visas gėris turėtų jau ateiti... thumbup.gif
Dėl panaudojimo tai irgi būtų smalsu išgirsti iš jau naudojančių šį gaminiį. mirksiukas.gif

naudoju skardoj ji. Labai patogu kastus sumustinius, pica, sausainius, bandeles ant jo kepti.
Galetu buti didesnis, kad ant krasteliu skardos uzeitu, tada riebalai neisbegtu ax.gif
Va sitam Sonatinos vyniotiniui nepamainomas mirksiukas.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(julija4ever @ 2009 05 15, 12:50)

Tikrai jo paskirtis ne vien zele tortai, nes turiu knygute 150 receptu siam daiktui: zuvies, mesos ir dar visokio velnio patiekalai biggrin.gif

kas cia per knygute receptu? Vel praziopsojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 16, 07:35)
Kaupiuosi Silikono padėklo kepiniams įsigijimui (47psl). Sumąsčiau, kad jį ne vien orkaitėje būtų galima panaudoti  g.gif

Labiausiai nadoju būtent šį padėklą iš silikonių gaminių thumbup.gif mielinėms bandelėms, picai, mielinėms pynėms ir t.t. Aš tai ant grotelių iš karto dedu, bet žinoma, jei kepinys su riebalais tenka ir į skardą, kad nepribėgtų mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos kepejėles, sugalvojau ką tik tokią avantiūrą, o gal yra išbandžiusių bigsmile.gif , Didžiosios tortinės dangtyje sudėlioti braškių-jogurto-želė-biskvito tortą, tai noriu pasitarti, ar verta rizikuoti, ar išsivers jis man gražiai??
Vidus tai slidus, dar patepčiau aliejumi, a? O tai stovi jis man be darbo, sakau būtų dviguba nauda mastau.gif
user posted image
Daryčiau Želė Žiede, bet man jis mažokas, nes mūsų bus daug essen.gif , o ir nusivežti būtų patogu 4u.gif
Atsakyti
O svarbiausia - jis labai gerai atsiplauna, pvz jei nuo kokios picos nulaša sūris. Ant jo galima iš karto picą kočioti smile.gif

Tikiuosi, kad ir aš spėsiu surinkti tą svajonių startą ir jį gauti bigsmile.gif

QUOTE(elvike @ 2009 05 16, 11:28)
Labiausiai nadoju būtent šį padėklą iš silikonių gaminių  thumbup.gif  mielinėms bandelėms, picai, mielinėms pynėms ir t.t. Aš tai ant grotelių iš karto dedu, bet žinoma, jei kepinys su riebalais tenka ir į skardą, kad nepribėgtų  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2009 05 16, 11:48)
O svarbiausia - jis labai gerai atsiplauna, pvz jei nuo kokios picos nulaša sūris. Ant jo galima iš karto picą kočioti smile.gif

Tikiuosi, kad ir aš spėsiu surinkti tą svajonių startą ir jį gauti  bigsmile.gif

Aha, aš iškarto kočioju picą ant jo, taip pat pynes ten pinu... Taip ir dėl plovimo nereikia gramdyti kaip nuo skardos smile.gif

Susirinksi tą svajonių startą, tik labai norėk mirksiukas.gif čia, kad lengviau būtų 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elvike @ 2009 05 16, 11:51)
Aha, aš iškarto kočioju picą ant jo, taip pat pynes ten pinu... Taip ir dėl plovimo nereikia gramdyti kaip nuo skardos  smile.gif 

Tai kaip supratau, tai Silikono padėklas kepiniams dar universalesnis nei Padėklas tešlos ruošimui, nes ant jo galima ir tešlą kočioti ir kepti bigsmile.gif , na tik gal truputį mažesni jo išmatavimai g.gif
Jei moki tokius pinigus, tai jau norisi, kad ir atidirbtų, o ne lentynoje gulėtų be naudos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 16, 13:03)
Tai kaip supratau, tai Silikono padėklas kepiniams dar universalesnis nei Padėklas tešlos ruošimui, nes ant jo galima ir tešlą kočioti ir kepti  bigsmile.gif , na tik gal truputį mažesni jo išmatavimai  g.gif
Jei moki tokius pinigus, tai jau norisi, kad ir atidirbtų, o ne lentynoje gulėtų be naudos  biggrin.gif

Na iš bėdos silikoninis padėkliukas pakeistų tešlos kočiojimo padėklą ax.gif , bet ant padėklo kočioti nepalyginti maloniau: didedsnis jis cool.gif
Jei reiktų rinktis: pasirinkčiau tešlos kočiojimo padėklą, o jei gali turėti abu, tada jau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 05 16, 12:13)
Jei reiktų rinktis: pasirinkčiau tešlos kočiojimo padėklą, o jei gali turėti abu, tada jau  thumbup.gif

Na štai ir galutinai įsitikinau, kad man abiejų reikia ax.gif
Merginoms po baliončiką už komentarus 4u.gif ir dėkui smile.gif .

Baigia kepti biskvitas, o niekas nžn atsakymo į mano avantiūrą doh.gif , anksčiau klaustą unsure.gif ...
Atsakyti